Sari la conținut

Larisa21 In vizita la Buzau - 0747458688


Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Joi 26.03 si 27.03 voi fi in vizita in orasul vostru impreuna cu colega mea Tatiana.

 

Serviciile si tarifele sunt urmatoarele:

 

- 100 lei - o fin - 30 min - oral si normal

- 200 lei - o ora - 2 fin - oral si normal

- 350 lei - 2 ore - max 3 fin

 

In tarifele de mai sus intra : FK, 69, CIM, COB, masaj, uro doar activ si alte mici fatezii in limita bunului simt.

 

Locatia o voi da doar telefonic.

 

Va astept cu drag sa ne relaxam impreuna.

post-98787-0-28229200-1427224553_thumb.jpg

post-98787-0-29427800-1427224558_thumb.jpg

post-98787-0-21598100-1427224563_thumb.jpg

post-98787-0-47044100-1427224571_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Draga Larisa cum se face ca 2 ore (3finalizari) costa 350 lei iar daca aduni o ora (2 finalizari) si adaugi inca o finalizare (in total 3) rezultă 300 lei? Ca da cu virgula....

Link spre comentariu
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Daca o ora este 200 lei , 2 ore ar fi trebuit sa fie 400 lei si am facut discount de 50 lei si a rezultat 350 lei

Corect ce spui tu dar ar trebui sa permiți 4 finalizări pentru cine vrea..... In fine tu știi mai bine, dar pentru cine vrea 3 finalizări nu are rost sa iei 2 ore!

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Daca va fi careva care in 2 ore sa poata 4 finalizari voi accepta, dar... ma indoiesc ca va ajunge cineva la 4 finalizari. Dar daca cine doreste 3 finalizari sta 2 ore sau depaseste putin, atunci nu se considera raport serviciu timp?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Daca te uiti la tariful ei la 2 ore are la fel cu 50 ron mai putin fata de cum ar fi trebuit sa fie . Sunt de acord cu tine ca futeti pana finalizati dar daca vine o persoana care face o singura finalizare si termina intr-o ora, asta ar insemna sa ai iau pretul pe o finalizare? Nu cred ca e corect. E raportul serviciu timp.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Sa inteleg ca cele doua, Tatiana si Larisa, sunt in oras la noi? sunt curios daca merge cineva pe la ele, cu tarifele astea. Probabil ca de-aia si-au si prelungit vizita ca sa-si scoata totusi cheltuiala. O mai spun odata: fetele astea chiar nu au pic de flexibilitate in afacerea pe care o fac. O tin intruna cu preturile astea nesimtite. Eu nu zic sa se dea chiar pe 20 sau 30 de lei, da' acolo un 70-80 lei s-ar mai apropia de posibilitatile fiecaruia.

Stiu, poate unii vor spune ca nu te duci la curve in fiecare zi si o distractie din asta merita un 200 lei, dar de cele mai multe ori damele astea te descurajeaza inca de la telefon sau inca de cand le citesti anuntul. Nu au tact si stil.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

stimate domn daca bugetul tau nu iti permit preturile noastre, nu te obliga nimnei sa vii sa ne vizitezi. Si spre curiozitatea ta de carcotas nu ne-am prelungit vizita ca nu ne-am scos cheltuiala ci am prelungit vizita datorita cererii mari care e  la voi in oras. De ieri pana azi, asa informativ domnu meu, iti spun ca ne-am scos cheltuiala de 10 ori . Dar cum pe tine te intereseaza sa futi pe 3 lei, dute unde iti permite bugetu si nu mai polua aiurea topicele noastre.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

stimate domn daca bugetul tau nu iti permit preturile noastre, nu te obliga nimnei sa vii sa ne vizitezi. Si spre curiozitatea ta de carcotas nu ne-am prelungit vizita ca nu ne-am scos cheltuiala ci am prelungit vizita datorita cererii mari care e la voi in oras. De ieri pana azi, asa informativ domnu meu, iti spun ca ne-am scos cheltuiala de 10 ori . Dar cum pe tine te intereseaza sa futi pe 3 lei, dute unde iti permite bugetu si nu mai polua aiurea topicele noastre.

O dai in "labareala" iar.

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

stimata curva, eu am bani sa dau si triplu de cat imi ceri tu drept curva expirata ce esti, dar mie nu-mi place atitudinea ta aroganta. Ai vazut ca nu ai success singura si ai chemat-o in ajutor pe Larisa. Si daca tot v-ati scos voi ddoua cheltuiala atat de ce nu apare cineva sa povesteasca despre voi. O sa spui ca nu toti care au venit pe la voi stiu de acest forum, iar eu iti spun ca cei care v-au vizitat de aici va stiu asa ca incearca sa spui altceva.

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

stimata curva, eu am bani sa dau si triplu de cat imi ceri tu drept curva expirata ce esti, dar mie nu-mi place atitudinea ta aroganta. Ai vazut ca nu ai success singura si ai chemat-o in ajutor pe Larisa. Si daca tot v-ati scos voi ddoua cheltuiala atat de ce nu apare cineva sa povesteasca despre voi. O sa spui ca nu toti care au venit pe la voi stiu de acest forum, iar eu iti spun ca cei care v-au vizitat de aici va stiu asa ca incearca sa spui altceva.

 

1 warn 

asteptam recenziile

:wave

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...