Sari la conținut

Karrma,stie cineva ceva despre domnisoara?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

buna baietii sunt karma lasatimi nr k va sun eu pup

:slap2  :slap2  :slap2

buna,poti sa ma suni la 0744385386

:slap2  :slap2  :slap2

 

Chiar ?!? ...... :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

buna baietii sunt karma lasatimi nr k va sun eu pup

Frumos si corect ar fi sa pui tu un nr de telefon sau un id de mess, ca iti dai seama, nu pot pune toti, numarul lor de telefon pe forum...cam asa se procedeaza pe aici, domnisoara Karma...

Poti da si mai multe detalii, cum ar fi pretul, serviciile oferite, ca nu te amendeaza nimeni pe aici!!!

Te asteptam!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:gavana
  • Oras:gavana

Frumos si corect ar fi sa pui tu un nr de telefon sau un id de mess, ca iti dai seama, nu pot pune toti, numarul lor de telefon pe forum...cam asa se procedeaza pe aici, domnisoara Karma...

Poti da si mai multe detalii, cum ar fi pretul, serviciile oferite, ca nu te amendeaza nimeni pe aici!!!

Te asteptam!

 

Frumos si corect ar fi sa pui tu un nr de telefon sau un id de mess, ca iti dai seama, nu pot pune toti, numarul lor de telefon pe forum...cam asa se procedeaza pe aici, domnisoara Karma...

Poti da si mai multe detalii, cum ar fi pretul, serviciile oferite, ca nu te amendeaza nimeni pe aici!!!

Te asteptam!

lasa nr sa vb la tell

Link spre comentariu
  • Oras:gavana
  • Oras:gavana

Tu chiar crezi vrajala asteia?Nai citit receenziile despre ea?

 

Tu chiar crezi vrajala asteia?Nai citit receenziile despre ea?

du te ma d aici ca tu vb asa ca nu ai ajuns la mn :)))) saraculee

Link spre comentariu
  • Oras:gavana
  • Oras:gavana

Daca te mai vezi cu vara sa transmite i sa si deschida telefonul dupa ce termina antibioticele si sa se reapuce de treaba...................................................( fi al drq de milog de la mioveni.... vai de capu vostru saracilorrr KARRMA .....)

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Domnisoara Karma, intervin si eu, cu toate ca poate nu snt in masura sa iti dau sfaturi...ca vad ca discutiile iau o alta turnura.

Sa stii si tu, ca putini snt cei care isi pun numerele personale de telefon aici, pe forum, din motive lesne de inteles.

Daca intr-adevar, tu esti cea despre care se discuta pe aici si chiar te intereseaza sa faci parte din aceasta comunitate, poti lasa macar un id de mess, ca sa poti fi contactata, daca telefonul chiar nu se poate...sau alta modalitate de contact...

Asa, ai elimina toate discutiile inutile de pe topicul tau si snt convins ca multi dintre noi, inclusiv eu, o sa te contacteze, ca ai citit si tu, poate, nu snt prea multe fete valabile in orasul asta.

Asteptam vesti bune de la tine, Karma!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Am zis si eu astazi sa o vad pe fata asta, dar,,nu am avut noroc, mi.a dat o mare "teapa"...hai sa va spun cum a fost...

Am sunat.o astazi, pe la pranz,,prima data nu mi.a raspuns, apoi mi.a dat un bip si am sunat.o eu...voce placuta la telefon, am intrebat.o de servicii,,locatie si cand putem sa ne vedem.

Locatie mi.a spus, in Gavana, 250 lei ora, 100 finalizarea...a ramas sa o sun spre seara,,cand aveam cv treaba in Pitesti.

Am sunat.o in jur de ora 19.45, nu mi.a raspuns, apoi i.am dat mesaj ca vreau sa ne vd...

Am schimbat cateva mesaje,,la tel nu putea sa vb...mi.a spus sa vin in gavana, pe langa agip-ul ala...ma intreabat cati ani am si ce masina am!!!...

A ramas in final, sa ne int in 30 min in gavana,,prin zona kaufland.

Am ajuns putin mai devreme...i.am dat mesaj ca am ajuns si ea...nimic, nimic,,nici un semn...

Am mai si sunat.o, i.am dat si mesaje si...degeaba...

Acum puteti si voi sa va faceti o parere despre Karma, cat de serioasa poate sa fie.

O atitudine de doi lei, nu stiu ce a vrut sa demonstreze cu faptul ca nu a mai raspuns.

Poate altcineva are mai mult noroc...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Am ajuns totusi astazi la Karma, aveam eu o obsesie a mea, ca prea eram curios cum se prezinta fata. Eram din nou putin sceptic,,ca iar imi trage teapa,,dar de data asta, Karma chiar s.a tinut de cuvant.

Dupa cateva schimburi de mesaje,,mi.a spus ca ar fi disponibila sa ne intalnim.

Locatia o are in cartier Gavana, la un bloc chiar pe o strada principala,,de ajuns foarte usor.

Am urcat la Karma...si am intrat...ea ma astepta cu usa intredeschisa.

Karma este o fata micuta de statura, slabuta, 19 ani, blonduta, cur micut, sani frumosi si ceea ce mi.a placut la ea, este chiar frumoasa la fata, ochi verzi si machiata foarte frumos.

Vreau sa va spun ca eram hotarat sa plec in secunda doi, daca fata nu arata bine.

Zambitoare,,foarte vesela, putin nebuna si treaba e ca vorbeste chiar f.mult.

Am intrebat.o tarifele...150 numarul,,oral si normal, oral nep cu finalizare si 250 ora.

Am mai stat putin de vb, ea la o tigara, fara sa ma preseze cu timpul...in final i.am spus ca optez pentro o finalizare, cu oral CIM,,i.am specificat special treaba asta...i.am dat in final 130 ron pt o finalizare.

Am intrat la dus pt o reimprospatare, iar ea m.a asteptat in camera incaltata cu pantofi cu toc si intr.un body negru de plasa.

Oral executat bine, dupa cateva minute, la rugamintea ei, am pus prez si trecut la normal, pozitia in picioare, pe la spate, in fata unei oglinzi.

In aceasta pozitie, Karma s.a ondulat toata, s.a aplecat si m.a lasat sa o penetrez pe la spate,,este stramta, se vaita putin ca o am cam groasa pt curuletul ei micut!!!

Am trecut apoi in pat, schimbat vreo doua pozitii, ma lua de coaie si ma strangea, o senzatie foarte placuta....mie mi s.a parut ca nu comenteaza la nici o pozitie.

In tot acest timp, am sarutat.o putin si la pasarica, epilata si curata, fara mirosuri aiurea.

Mentionez ca nu prea accepta saruturi pe gura,,decat f putin, nu ii place.

Finalizat oral cu CIM, mers apoi la baie pentru a se igieniza.

Ca o concluzie, mie mi.a placut ca este frumoasa la fata, pentru mine conteaza chestia asta, pret acceptabil, are locatie si pentru faptul ca face CIM.

Note...aspect...9.90

...oral...9 cu CIM

...normal...9

De revenit...eu o sa mai revin pentru cele specificate mai sus.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bangkok
  • Oras:Bangkok

Am ajuns totusi astazi la Karma, aveam eu o obsesie a mea, ca prea eram curios cum se prezinta fata. Eram din nou putin sceptic,,ca iar imi trage teapa,,dar de data asta, Karma chiar s.a tinut de cuvant.

Dupa cateva schimburi de mesaje,,mi.a spus ca ar fi disponibila sa ne intalnim.

Locatia o are in cartier Gavana, la un bloc chiar pe o strada principala,,de ajuns foarte usor.

Am urcat la Karma...si am intrat...ea ma astepta cu usa intredeschisa.

Karma este o fata micuta de statura, slabuta, 19 ani, blonduta, cur micut, sani frumosi si ceea ce mi.a placut la ea, este chiar frumoasa la fata, ochi verzi si machiata foarte frumos.

Vreau sa va spun ca eram hotarat sa plec in secunda doi, daca fata nu arata bine.

Zambitoare,,foarte vesela, putin nebuna si treaba e ca vorbeste chiar f.mult.

Am intrebat.o tarifele...150 numarul,,oral si normal, oral nep cu finalizare si 250 ora.

Am mai stat putin de vb, ea la o tigara, fara sa ma preseze cu timpul...in final i.am spus ca optez pentro o finalizare, cu oral CIM,,i.am specificat special treaba asta...i.am dat in final 130 ron pt o finalizare.

Am intrat la dus pt o reimprospatare, iar ea m.a asteptat in camera incaltata cu pantofi cu toc si intr.un body negru de plasa.

Oral executat bine, dupa cateva minute, la rugamintea ei, am pus prez si trecut la normal, pozitia in picioare, pe la spate, in fata unei oglinzi.

In aceasta pozitie, Karma s.a ondulat toata, s.a aplecat si m.a lasat sa o penetrez pe la spate,,este stramta, se vaita putin ca o am cam groasa pt curuletul ei micut!!!

Am trecut apoi in pat, schimbat vreo doua pozitii, ma lua de coaie si ma strangea, o senzatie foarte placuta....mie mi s.a parut ca nu comenteaza la nici o pozitie.

In tot acest timp, am sarutat.o putin si la pasarica, epilata si curata, fara mirosuri aiurea.

Mentionez ca nu prea accepta saruturi pe gura,,decat f putin, nu ii place.

Finalizat oral cu CIM, mers apoi la baie pentru a se igieniza.

Ca o concluzie, mie mi.a placut ca este frumoasa la fata, pentru mine conteaza chestia asta, pret acceptabil, are locatie si pentru faptul ca face CIM.

Note...aspect...9.90

...oral...9 cu CIM

...normal...9

De revenit...eu o sa mai revin pentru cele specificate mai sus.

Ne poti spune si noua, pe ce numar ai luat legatura cu dameza :callyou , pt ca cel afisat, este in permanenta inchis :excl: . Pozele afisate sunt reale :snappy ?! Bafta 

Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

Ne poti spune si noua, pe ce numar ai luat legatura cu dameza :callyou , pt ca cel afisat, este in permanenta inchis :excl: . Pozele afisate sunt reale :snappy ?! Bafta 

Nr pe care am sunat este 0755207260 si este postat de ea in sectiunea Anunturi.

Mie mi.a raspuns imediat...referitor la poze, pot spune ca snt reale 100%, insa cred ca snt putin mai vechi, cand fata era mai tanara.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...