Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Oho! Mirobolanta lumea internetului. Tanara domnita din imagini este reala ca si pozele. ( pozele din studio sunt facute acum niste ani )  Fata e cu state vechi,a debutat acum vreo 7 ani intr-un bloc la etajul 1 vis-a-vis de magazinul cocor cu inca o colega. ( deci colege a mai avut ) apoi a lucrat pe Dimitrie Cantemir intr-un bloc pe partea stanga pana in Budapesta ca mai tarziu sa se mute la universitate ( bl Celini ) pe la ultimul etaj daca nu ma inshel. Tipa e frumoasa si curata dar conteaza foarte mult cum interactionezi cu ea. Poate sa fie si nesuferita la fel de usor cum se poate face si placuta. Cat despre servicii sunt si ele functie de client si pretz;)

Nu e o tipa foarte sincera ( alunecoasa e un cuvant care i se potriveste cel mai bine ) A nu se intelege cum ca nu isi respecta serviciile ci ca ele sunt si pot fi dupa cum ii convine. Cu gama mai larga sau mai restransa.

Sa  aveti spor! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Acum 7 ani a debutat intr-o locatie vis-a-vis de mag Cocor la et 1 cu inca o colega mare cat un vagon de tren.Am avut minim 5 intalniri cu Diana.Bruneta,frumoasa si bine proportionata. Sanii nu foarte mari dar placuti. Un cur de senzatie!O fata comunicativa si foarte inteligenta dar prefacuta. La inceput se inhiba de prezenta mea si intalnirile nu erau cine stie ce la nivel emotional dar nu era rau la capitolul tehnic.A reusit in timp sa depaseasca starea si a fost ceva mai bine dar tot lipsea ceva. Nu a reusit sa-mi transmita si ceva ''caldura''. Serviciile cu mine s-au rezumat la normal si oral cu finalizare orala de fiecare data. Dar la cat de bine o cunosc poate sa ofere mult mai multe servicii ( functie de client si pretz ) Stie sa se pisiceasca si sa se faca placuta dar poate sa fie si nesuferita daca are motive sau daca ceva nu-i convine. Apoi s-a mutat in zona Budapesta unde a lucrat singura ca mai tarziu sa se mute la universitate unde presta tot fara colega. Isi urmareste interesul personal si atat.Atitudinea ei are stransa legatura cu modul in care interactioneaza cu clientul.

Sper ca a fost utila informatia. O zi buna!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

stiu ca sunt off dar nu pot sa ma abtin

nu inteleg de ce diana intra aici si posteaza poze noi sa vedem ca este activa cand la ea se ajunge mai greu decat la presedinte

am sunat mult timp de pe mai multe nr de mai multe ori pe zi si in zile diferite,dat si sms uri si nimic

nu mai inteleg nimic si poate ne lamureste diana

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
stiu ca sunt off dar nu pot sa ma abtin

nu inteleg de ce diana intra aici si posteaza poze noi sa vedem ca este activa cand la ea se ajunge mai greu decat la presedinte

am sunat mult timp de pe mai multe nr de mai multe ori pe zi si in zile diferite,dat si sms uri si nimic

nu mai inteleg nimic si poate ne lamureste diana

 

Subscriu.

Link spre comentariu

Salutari All Sunt Mario e prima oara cand scriu aici si Diana e singura (pana acum ) dama din ce am vazut pe aici la care am fost. De fapt merg de vreo 3 ani cam o data pe luna sau o data la 2 luni.

Tipa e ok draguta pe genul minion. Locatia actuala Calea Dorobanti langa Perla. Recomand. Calda primitoare simpatica si educata. Super.

 

 

Asteptam o recenzie ca la regulament! Descriere actiune, locatie, note, etc...

 

A.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 Bine v-am gasit! Este pentru prima data cand scriu pe acest forum si sper sa nu omit lucruri interesante.

 Vazand ca domnisoara prezinta interes, si este oarecum controversata in anumite directii / mai activeaza, telefon / am zis sa va spun cate ceva despre ea.

 Dupa nenumarate tentative de a o contacta, intrun final mi-a raspuns la telefon ( chiar nu ma asteptam, o stresam cu telefonul la plesneala stiind de aproape jumatate de an ca nu-mi raspunde dar minune mare: a raspuns) asta se intampla acum aproape doi ani.De atunci o vizitez cam o data pe luna, si pentru ca-mi place si pentru recalibrare dupa mers si prin vecini(e/ sa nu va bata gandul la de-alea nefacute).Atunci era la Inter/Batistei, acum noua locatie este in spate la Perla( ieri dupa amiaza vizitat)

  Conform regulamentelor:

 Personajul principal:- miniona 1,60/1,65m cu 45/50kg, sani mici catre medii, nelasati, fermi genul putin ascutiti, abdomen plat fara colacei de salvare, fund misto si la fata draguta( chiar frumoasa, cam holbezi putin ochii).

                                  -comunicativa, capabila/receptiva sa intretina diverse conversatii la o tigare( se pare ca este absolventa de facultate, nu-mi mai aduc aminte care/ce)

 Servicii: oral/normal protejat, 69( mi-a dat impresia ca-i place). Oral: cu alternanta lent/energic si cotrobait la anexe nota 8-9. Normal: initial ea deasupra( se misca bine si pasional, fara giumbuslucuri menite a .....stiti voi mai bine) dupa care clasicul misionar cu eliberarea stresului in caciulita nota 9.

 Celebrul GFE 10 cu mentiune.

 Pret: 250 lei pentru o ora.

 Pe final: recomand pentru mine, nu si pentru voi.

Apropo de telefon fiti perseverenti, insistenti si cu nervii tari, pana la urma poate o sa va raspunda.Chiar daca o cunosc de aproximativ 2 ani, mi-o mai iau si eu, mai rar cei drept.

 Tot ce v-am plictisit pana acum se refera strict la interviul meu la domnisoara asa incat datele problemei pot diferii la alti competitori.Referitor la CIM, CIF, COF, DT nu stiu, pe mine nu ma intereseaza/tenteaza( cel putin la ea), anal nu cred ca face.FK cu mine da(chiar foarte misto) dar din pacate dupa chef( mi-a spus ca face, dar doar cu cine vrea ea).Timpul alocat de o ora si putin peste, fara nici cea mai mica aluzie la depasirea neregulamentara, finalizare o singura data, dar bine(asa functionez, asa imi place, asa fac). 

 Concluzie: -PUNCTE BONUS: miniona, normal/slim

                                                  ten alb( adica......)

                                                  atitudine super

                                                  FK, cel putin cu mine

                   PUNCTE MINUS: TELEFONUUUUUUUUUUUU       ALO, se aude?

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Salutari All Sunt Mario e prima oara cand scriu aici si Diana e singura (pana acum ) dama din ce am vazut pe aici la care am fost. De fapt merg de vreo 3 ani cam o data pe luna sau o data la 2 luni.

Tipa e ok draguta pe genul minion. Locatia actuala Calea Dorobanti langa Perla. Recomand. Calda primitoare simpatica si educata. Super.

 

 

Asteptam o recenzie ca la regulament! Descriere actiune, locatie, note, etc...

 

A.

VaruMario, ai 24 de ore la dispozitie sa pui recenzia conforma cu regulamentul! Atfel postarea ta va fi considerata reclama si contul tau suspendat!

Multumesc de intelegere!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

poate lamuresc eu ceva : nu stiu cand si de unde s-a intors dar prin martie (cred ca functiona AT) am revazut-o dupa ~ 6-7 ani !!! si am scris pe undeva...

acum gasiti anuntul pe fetite si "familia".net , stiti la ce ma refer

ieri, rezolvand urgent treburile urgente de la spitalul de urgenta si avand ceva timp "extra" am revenit la Diana

locatia pe o straduta intre floreasca si dorobanti, apartament cochet, confortabil, placut

aceeasi prezenta placuta, vesela,primitoare, amabila

dupa incalzirea (de fapt racirea) cu un pahar de apa si o tigare a urmat dusul si ....

oral (NP) foarte placut, deep, pupaturi (foooarte multe si foarte variate-ca loc de aplicare :blushing2), sustinut de un GFE peste medie, CIM

prestat pozitia favorita pentru deep-ea pe spate lamarginea patului, eu deasupra, pozitie perfecta pt 69 !

aceeasi fata subtire (si la propriu si la figurat)... miniona... cu o piele fina, neteda... foarte placuta

spre rusinea mea n-am trecut mai departe de oral... (dupa o noapte de "gratare"...stropite cu muuult vin....era oboist si "gogu" nu numai GOGU)

asadar, 2 fin orale, 1 ora si ceva .... 300 lei

am depsit ora pt ca ne-am adus aminte de lucruri si fapte dar si de oameni si Oameni

nu stiu ce as mai putea spune...ar fi cum as face reclama la WV ultimul model, dar defapt mi-e gandul la "broscutza" - scuzati comparatia ! calitatea conteaza

 

ca note.... as zice 9,5 (pe linie)

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...