Sari la conținut

0757.464.589 Larisa Program: 12:00-03:00


trayan

Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

mai asteptam si alte recenzii !

fac eu una ca doar ce-am patit-o. v-o recomand cu drag pe domnisoara asta, dar cand sunteti cu ea sa aveti masina de tuns la voi ca s-o tundeti cheala.

 

o sun de vreo 2 ori, nu raspunde. apoi dupa 5 min imi da bip si o sun. o intreb daca in jumate de ora e bine sa fiu langa xxl acolo, imi zice ca da si sa o sun cand ajung. in fix 30 min sunt in bariera, m-am uitat si la ceas, o sun pe cumatra, nu raspunde. am mai stat pe acolo vreo 10-15 min, in intervalul asta cred ca am sunat-o de peste 10 ori si n-a raspuns. duceti-va prieteni la ea ca se merita, e un sentiment unic sa astepti ca fraierul si sa pleci acasa tot ca fraierul.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

fac eu una ca doar ce-am patit-o. v-o recomand cu drag pe domnisoara asta, dar cand sunteti cu ea sa aveti masina de tuns la voi ca s-o tundeti cheala.

 

o sun de vreo 2 ori, nu raspunde. apoi dupa 5 min imi da bip si o sun. o intreb daca in jumate de ora e bine sa fiu langa xxl acolo, imi zice ca da si sa o sun cand ajung. in fix 30 min sunt in bariera, m-am uitat si la ceas, o sun pe cumatra, nu raspunde. am mai stat pe acolo vreo 10-15 min, in intervalul asta cred ca am sunat-o de peste 10 ori si n-a raspuns. duceti-va prieteni la ea ca se merita, e un sentiment unic sa astepti ca fraierul si sa pleci acasa tot ca fraierul.

Scuzama dar eu nu dau bip cand am apeluri nepreluate eu sun dar daca nu aveti ce face va rog sa comentati in continuare pana acum doua zile nu comenta nimeni acum va apucat pe toti va poftesc la "BARFA"

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

fac eu una ca doar ce-am patit-o. v-o recomand cu drag pe domnisoara asta, dar cand sunteti cu ea sa aveti masina de tuns la voi ca s-o tundeti cheala.

 

o sun de vreo 2 ori, nu raspunde. apoi dupa 5 min imi da bip si o sun. o intreb daca in jumate de ora e bine sa fiu langa xxl acolo, imi zice ca da si sa o sun cand ajung. in fix 30 min sunt in bariera, m-am uitat si la ceas, o sun pe cumatra, nu raspunde. am mai stat pe acolo vreo 10-15 min, in intervalul asta cred ca am sunat-o de peste 10 ori si n-a raspuns. duceti-va prieteni la ea ca se merita, e un sentiment unic sa astepti ca fraierul si sa pleci acasa tot ca fraierul.

Poti sa imi dai numarul tau in privat si eu o sa ma duc la orange sa imi scot apelurile si o sa le postez aici sa vada lumea ca nu aveti ce face. Va pup.

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

in loc sa inventezi vrajeli, mai bine ti-ai cere scuze. mai fa-o tu pe proasta ca trimit si garda pe tine.

 

http://s23.postimg.org/tnt100jyz/Screenshot_2015_04_18_13_32_50.png - in poza asta se vede cum am sunat-o la 17:23, am vb 50 sec cu ea si apoi la 17:53 am sunat-o cand am ajuns la xxl, deci fix in 30 min dupa cum am spus si mai sus. mi-a dat ocupat prima oara, si am mai incercat s-o sun, dar nu raspundea si dupa ce suna de vreo 4-5 ori, raspundea mesageria, de-aia apare ca apelul a avut 2-3 sec.

 

http://s14.postimg.org/yhe9eciox/Screenshot_2015_04_18_13_32_27.png - aici se vede sus (10), adica de 10 ori am sunat-o, am incercat chiar dupa ambele simuri ca am dual sim (de-aia apare 1 si 2 in dreapta), dar nici un raspuns bineinteles. am stat oleaca pe la xxl acolo, am luat-o prin spatele blocului, am traversat strada prin bariera de vreo 2 ori pe la catedrala, am intrat la publicbet, am bagat un bilet, tot am incercat s-o sun, pe degeaba.

 

http://s18.postimg.org/mx192lqa1/Screenshot_2015_04_18_13_30_53.png - si aici m-a sunat panarama aseara pe ambele numere de tel, cred ca i se facuse foame, avea un gol in stomac si atunci voia banuti, dar nu i-am mai raspuns, ca decat s-o injur la telefon, am preferat sa nu-i aud vocea.

 

 

edit: am uitat sa precizez ca nr ei de tel nu e de la topicul asta, ca sunasem pe nr asta, dar a raspuns mesageria mereu. numarul ei de tel e cel de la intrebari si raspunsuri, unde si-a facut ea topic. puteti vedea ca e acel numar pe care am sunat si eu.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

poate ca si aceea camera face ca discretia, importanta pentru unii,sa nu mai existe.

Am mai spus si o mai spun o data camera este pentru siguranta mea pentru ca vin fael si fel de oameni si suntem singure nu avem pe nimeni in casa sa ne ajute am patito o data si nu mai vreau sa o mai patesc asa cand vede camera o sa se mai gandeasca o data ce face si ori se potoleste ori pleaca caci "asa e romanul cand e beat". Daca era in alte scopuri nu o mai expuneam la verdere asta e logic.Ganditiva si astept un raspuns.

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Nu uita ca "orice" filmare ramasa, sau chiar stearsa se poate recupera. Si odata ajuns in mainile anumitor persoane poate provoca anumite "reactii adverse". Nu cred ca e vreunu din cei "cu familie" care va fi incantat sa apara pe filmare. Eu cred ca pana la urma "camera" aia nu te va ajuta... ba chiar iti va face mai mult rau.

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Nu uita ca "orice" filmare ramasa, sau chiar stearsa se poate recupera. Si odata ajuns in mainile anumitor persoane poate provoca anumite "reactii adverse". Nu cred ca e vreunu din cei "cu familie" care va fi incantat sa apara pe filmare. Eu cred ca pana la urma "camera" aia nu te va ajuta... ba chiar iti va face mai mult rau.

ok daca sunt atatea probleme o sa o scot. si hardul sal caute pe dunare :))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Nu uita ca "orice" filmare ramasa, sau chiar stearsa se poate recupera. Si odata ajuns in mainile anumitor persoane poate provoca anumite "reactii adverse". Nu cred ca e vreunu din cei "cu familie" care va fi incantat sa apara pe filmare. Eu cred ca pana la urma "camera" aia nu te va ajuta... ba chiar iti va face mai mult rau.

cu undelete

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...