Sari la conținut

Anna 22 ani - 150/Fin - 0762010399


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Mor cand va aud cu FK vostru fratilor ... 

sorinele , mai sint si baieti sensibili printre noi, tu vrei sa futi pina iti intra coiele in coma, altii isi doresc sa le intre limba sau buzele in coma.

vad ca nu prea te omori cu mersul la fete , sau te-a molesit asa rau serafina?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare! I-am vacut si eu recent o vizita domnisoarei. Ce pot sa va spun este ca in realitate mi se pare un pic mai inchisa la ten decat in poze, si ca chiar daca are smocul pubian ca cel din poze, nu m-a convins 100% ca pozele sunt ale ei. Are undeva la 1,60 m, este slabuța și creață. Este ok la corp si la fata, desi nu prea mi-a placut cum avea parul, parea cam neingrijit.

Cum am ajuns, la 3-4 secunde m-a intrebat daca raman, am spus ca da, dupa care m-a invitat direct in dormitor. Nu sunt fumator, sa fi zis ca ar fi fost frumos sa ma intrebe daca vreau sa fumez o tigara intai, dar un pahar de apa as fi vrut, ca sa mai vorbim 2-3 minute, sa nu intram direct in actiune. Din punctul asta de vedere are un minus din partea mea. Eu unul am facut dus inainte de a ma prezenta; despre ea nu pot sa afirm acelasi lucru, pentru ca nu stiu ce a facut inainte sa ajung eu acolo, dar cert e ca inainte sa ne apucam de treaba, nu a facut o vizita pe la baie. Poate ca de asta si face totul protejat, ca nu mai sta sa isi bata capul cu igiena musafirului si/sau a ei.

In alta ordine de idei, prestatia a fost ok, am lasat-o putin la oral, dar am trecut imediat la misionarului pentru ca simteam ca nu mai duc mult. Totusi, mi s-a parut ca se grabeste un pic, si ca e mai mult cu gandul la finalizare, decat sa se implice putin, sa arate ca totusi ii place ceea ce face si nu o face mecanic. Poate ma insel, poate am fost eu de vina...asta e impresia care mi-a lasat-o mie.

Fata o fi buna la treaba asta, dar nu a fost pe gustul meu.

Amenda: 150/finalizare, si nu cred ca am stat mai mult de 15-20 minute cu totul.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

 

Confirm eu ca pozele sunt 100% reale.  Nu poti sa spui "eu am facut dus inainte de a ma prezenta" si pe tine sa te creada lumea si sa afirmi despre domnisoara ca nu a facut dus inainte de intalnirea cu tine (deci pe tine domnisoara trebuia sa te creada cand i-ai spus ca ai facut dus insa tu nu poti sa o crezi ca si ea a facut dus inainte de intalnirea cu tine) {Pentru logica ta sau incercarea ta de a discredita o persoana ai si tu un minus de la mine}

 

Inafara de buzele domnisoare nu exista centimetru de pe trupul ei pe care sa nu-l fi atins eu si iar pot sa afirm ca igiena domnisoarei a fost examplara de fiecare data cand am vizitat-o.  Ana este creata natural deci parul ala cam asa sta el de la "Mama Natura" si chiar aceasta naturalete a ei ma face sa revin la ea.

 

Nu pot sa comentez nimic depre pretatia ei in 20-30 de minute, cat probabil este timpul acordat pentru o finalizare, deoarece eu nu am cunoscut-o pe Ana pe interval asa scurt de timp. (deci este posibil sa ai dreptate)

 

Mie si ora mi se pare scurta si parca nu as vrea sa se termine sa pot sa ma bucur de prezenta ei.

 

 

 

Normal ca e cu gandu la finalizare :)) 150 facuti repede fara bataie de cap...Ideal!!! :))))

crede-ma ca nu este asa (sau poate sunt "indragostit" eu de ea)... te cam grabesti de data asta cu acuzatiile

eu iti recomand stai o ora cu Ana si apoi sa-mi zici daca sta doar cu gandul sa-ti ia banii aia sau daca isi da silinta sa duca la bun sfarsit o finalizare ca tu sa pleci multumit de acolo si nucu jucariile mai tari decat le aveai cand ai intrat pe usa.

cert este ca habar nu am despre cum presteaza la o finalizare, dar asta banuiesc ca presupune o perioada scurta de sedere . deci tu in 20-30 minute vrei tigara, dus tu, dus ea si un ditamai preludiu si o finalizare epica??? ba, da-mi voie sa-ti spun ca daca tu ai toate pretentiile astea enumerate mai sus, inseamna ca sigur nu esti acolo sa beneficiezi doar de timpul pe care-l presupune "o finalizare"....

 

 

PS: si cum aceata postare merita si un citat din clasicii acestui forum am sa introduc aceste randuri:

 

 

SINCER MIE RUSINE SA CITESC CE CRIETI VOI AICI ..... CASA VA DAU PESTE NAS PUTIN ASA CA MERITATI.... SE DOVEDESTE CULTURA VOASTRA GENERALA... CUM POTI VORBI E CINEVA PE CARE NU CUNOSTI INPTIMUL RAND TE ASIGURI SI DUPA VORBESTI... DA CIOBANIA SI TARANIMEA ESTE ADUSA CU VAPORU IN CONSTANTA.... POZE FALSE :)))))) CONVINGETE SI DUPA SCRIE AICI CA ASA ATI MAI SCRIS AIUREA SI DE ALTE FETE UNDE NU VA TINUT 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare! I-am vacut si eu recent o vizita domnisoarei. Ce pot sa va spun este ca in realitate mi se pare un pic mai inchisa la ten decat in poze, si ca chiar daca are smocul pubian ca cel din poze, nu m-a convins 100% ca pozele sunt ale ei. Are undeva la 1,60 m, este slabuța și creață. Este ok la corp si la fata, desi nu prea mi-a placut cum avea parul, parea cam neingrijit.

Cum am ajuns, la 3-4 secunde m-a intrebat daca raman, am spus ca da, dupa care m-a invitat direct in dormitor. Nu sunt fumator, sa fi zis ca ar fi fost frumos sa ma intrebe daca vreau sa fumez o tigara intai, dar un pahar de apa as fi vrut, ca sa mai vorbim 2-3 minute, sa nu intram direct in actiune. Din punctul asta de vedere are un minus din partea mea. Eu unul am facut dus inainte de a ma prezenta; despre ea nu pot sa afirm acelasi lucru, pentru ca nu stiu ce a facut inainte sa ajung eu acolo, dar cert e ca inainte sa ne apucam de treaba, nu a facut o vizita pe la baie. Poate ca de asta si face totul protejat, ca nu mai sta sa isi bata capul cu igiena musafirului si/sau a ei.

In alta ordine de idei, prestatia a fost ok, am lasat-o putin la oral, dar am trecut imediat la misionarului pentru ca simteam ca nu mai duc mult. Totusi, mi s-a parut ca se grabeste un pic, si ca e mai mult cu gandul la finalizare, decat sa se implice putin, sa arate ca totusi ii place ceea ce face si nu o face mecanic. Poate ma insel, poate am fost eu de vina...asta e impresia care mi-a lasat-o mie.

Fata o fi buna la treaba asta, dar nu a fost pe gustul meu.

Amenda: 150/finalizare, si nu cred ca am stat mai mult de 15-20 minute cu totul.

 

de ce nu crezi tu ca nu ar fi ea cea din poze? eu nu am fost la ea dar as putea recunoasteo foarte usor dupa bot

Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

de ce nu crezi tu ca nu ar fi ea cea din poze? eu nu am fost la ea dar as putea recunoasteo foarte usor dupa bot

hai ma ce naiba ... daca nu era ea crezi ca as mai fi postat poze cu ea ???

post-136568-0-41215000-1430555756_thumb.jpg

post-136568-0-77450400-1430555756_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

salutare ... va informez eu fata face video chat ... pozele sunt facute intr-un studio dinconstanta ...... deci probabil nu se ajunge cu bani si vrea ceva extra ..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

salutare ... va informez eu fata face video chat ... pozele sunt facute intr-un studio dinconstanta ...... deci probabil nu se ajunge cu bani si vrea ceva extra ..

bingo, s-ar putea sa ai dreptate , si mie mi s-a parut cunoscuta de undeva , nu-i nimic rau in asta , s-ar putea sa fie un avantaj..

Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

@agramat!?

Fiecare centimetru!? - in afara de buze!?

Deci ai băgat limba si la curuleț!? :))

http://replygif.net/i/901.gif

 

Link spre comentariu

Vizitator agramat
Reputație: 0

A inceput si fata asta sa se mai futa?! Sau tot cu lista aia (lunga) de NU-uri a ramas?!

tot cu NU-uri din pacate :(

 

PS: ofera insa un girlfriend expeience de exceptie (cel putin cu mine asa a fost)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...