Sari la conținut

Ariana 0763541200


Postări Recomandate


Vizitator stefanel1923
Reputație: 0

Am fost în acestă seară la proprietara acestui topic, sunat, programat, ajuns.

Ma primit ascunsă dupa ușă, nimic nou sunt obișnuit din Buc. Am preferat doar o finalizare, oralul a inceput cu prezervativul pe buze, sunt ras si nu am nici un fel de problemă dar in fine, a continuat sa o suga, sa o frece , sa o suga , a luat-o pe toată in gură, scotea sunete de zici ca avea 2 pule in vagin si una in cur....Văzând ca nu ma termină la oral ma intrebat daca vreau normal, trecând la normal cu ea deasupra, pune mâna dreaptă pe mine, mâna stângă o propteste in frunte sa ii țină paru, cu spatele drept si capul spre perete incepe să sară si să dea drumul la vuvuzela, am pus mâinile la urechi si am finalizat in pozitia asta...se ridică si imi pe un ton "foarte amabil" sa ma duc la baie scot prezervativul si il arunc in wc, șervețele am pe mașina de spălat să mă șterg...întors in cameră sa ma îmbrac era cu telefonul in mana si nu a mai scos nici un sunet până am plecat.

Din ce am apucat sa văd fiind lumină doar de la televizor părea ok, tatele erau maricele, la picioare carnoase, la față parea ok, nu cine stie ce dar ok.

 

Am achitat 100 lei pentru o finalizare, nu stiu cum sunt fetele pe aici dar eu unul nu o recomand.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...