Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Au SM -renii una da buna !

Mie cea cu banana imi stimuleaza parotidele si daca dispare banana cred ca imi ploua in gura  

 

Pai...inchide si tu gura, nu sta...cascat..., ca banana...a cam disparut ! ...da' nu stiu unde-ai fost tu atunci.... :thinking

 

:laugh2

 

 te pup, tomi  :2qm40hg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pe gustul meu desi e putin teasing 

dar are 2 elemente care imi plac mult : apa si mainile. Am un fetis pentru mainile si picioarele frumoase im place sa vad mainile ei aparand pe acolo pe unde lucrez ajutandu-,a sau  atingandu-ma , mainile sunt foarte importante prin ce pot face si energia masiva pe care o transmit.

Dupa calendarul cu pomi sunt salcie ador apa , si normal sexul in apa am facut destul , permite pozitii deosebite lejere confortabile curatenia perfecta senzatiile tactile diferite datorita apei sau altor produse aferente. 

Trandafirul , frumusete si tandrete alb curat si bine mirositor

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Pe gustul meu desi e putin teasing 

dar are 2 elemente care imi plac mult : apa si mainile. Am un fetis pentru mainile si picioarele frumoase im place sa vad mainile ei aparand pe acolo pe unde lucrez ajutandu-,a sau  atingandu-ma , mainile sunt foarte importante prin ce pot face si energia masiva pe care o transmit.

Dupa calendarul cu pomi sunt salcie ador apa , si normal sexul in apa am facut destul , permite pozitii deosebite lejere confortabile curatenia perfecta senzatiile tactile diferite datorita apei sau altor produse aferente. 

Trandafirul , frumusete si tandrete alb curat si bine mirositor

 

Deja.... :sweatingbullets: ...mi-e cald.... :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pai...inchide si tu gura, nu sta...cascat..., ca banana...a cam disparut ! ...da' nu stiu unde-ai fost tu atunci.... :thinking

 

:laugh2

 

 te pup, tomi  :2qm40hg

Ploua si cu gura inchisa, din cerul gurii :)   Exista dovezi fotografice cu disparitia bananei ?

si eu te pup Andra  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:zalau
  • Oras:zalau

Nu ma uit dupa altii, am fost si eu la tine, a fost superba, iar imi place sa revad pe unde am mai umblat(in ce gaurica am bagat trandafirul meu):))))

Din pacate acuma sunt plecat din tara si raman doar cu poze si vise si cu trecutul care o ador, abia astept sa te revad:D:D abia astept poza cea noua cu pasarica. te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Nu ma uit dupa altii, am fost si eu la tine, a fost superba, iar imi place sa revad pe unde am mai umblat(in ce gaurica am bagat trandafirul meu) :))))

Din pacate acuma sunt plecat din tara si raman doar cu poze si vise si cu trecutul care o ador, abia astept sa te revad:D:D abia astept poza cea noua cu pasarica. te pup

 

Dovedeste-mi ca ai fost la mine, scrie o recenzie, ...ceva sa-mi dau seama si poate primesti si poza cu ''vaza''....  :innocent

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Pentru cei cu fetish-uri.......si nu numai.....  :wink2 ...........si din cauza mai multor cerinte de penetrare anala activa, dispun, acum, si de strap-on  :girly

 

....cateva din jucariile mele... :innocent

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...