Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
Acum 45 minute, Jinmaster a spus:

Si la intrebarea mea nu vrei sa raspunzi draga?

Draga.....nu cred ca mie mi se adreseaza intrebarea pe care ai pus-o, altfel iti raspundeam demult :wink2

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, Jinmaster a spus:

Daca nu raspunde nimeni eventual ai putea sa ma concinfi si tu

Să te...ce... ? 🤔 

Sunt câteva recenzii (și sunt muulte) pe topicul ăsta......dacă ele nu te-au convins......asta e.......eu nu trag de nimeni să vină la mine și încerc să nu fac chat pe topic, e mai bine să fie mai gol de comentarii aiurea, ca să poată fi găsite recenziile. 

Văd că ești nou pe forum, deci îți propun sună și vorbește,  așa auzi tu cu urechile tale dacă îți place și...la fel și eu dacă te iau.

Mulțumesc 

Pupi de la Andra

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Mna' bună seara la toti curvarii🤜🤛..Am fost plecat puțin din țară probleme financiare 🤣..însă revenind in țară, nu am uitat de Topul Satu Mare..Andra cum vorbesc pe topicul tau..ca si cum as fi pe pagina principală...eu asta simt asta scriu:-) Nu-mi pare rau deloc ca dupa atata timp te caut...Si chiar si in seara asta ai fost deosebita..cum iti spuneam..Si va spun si vouă curvarilor..femeia asta merita zi lumina..sa fie Top..Si isi merita locul!Nu pot sa ma exprim cat de okay a fost...ca nu as termina nici maine..însă din pacate cand am auzit ca e si ultimele zile..am rămas fără cuvinte!Andra iti multumesc pentru a nu stiu cata oara pentru clipele de neuitat...si oriunde te-ai duce si eu am buletin,pașaport...sa vin dupa tine:-))) Va pup pe toti..si nu in ultimul rand pe tine frumusețe rară!!😘

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
Acum 7 ore, try_m3 a spus:

Mna' bună seara la toti curvarii🤜🤛..Am fost plecat puțin din țară probleme financiare 🤣..însă revenind in țară, nu am uitat de Topul Satu Mare..Andra cum vorbesc pe topicul tau..ca si cum as fi pe pagina principală...eu asta simt asta scriu:-) Nu-mi pare rau deloc ca dupa atata timp te caut...Si chiar si in seara asta ai fost deosebita..cum iti spuneam..Si va spun si vouă curvarilor..femeia asta merita zi lumina..sa fie Top..Si isi merita locul!Nu pot sa ma exprim cat de okay a fost...ca nu as termina nici maine..însă din pacate cand am auzit ca e si ultimele zile..am rămas fără cuvinte!Andra iti multumesc pentru a nu stiu cata oara pentru clipele de neuitat...si oriunde te-ai duce si eu am buletin,pașaport...sa vin dupa tine:-))) Va pup pe toti..si nu in ultimul rand pe tine frumusețe rară!!😘

Mulțumesc,  cu mare drag, oricând,  e o plăcere să te revăd de fiecare dată 😊

Pupi de la Andra 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Multumesc din suflet femeie frumoasă ce esti...de fiecare dată mi-ai lasat o impresie atât de bună și te comporți cu mine de parca ne-am cunoaste de o viață!Din partea mea ai foarte mult de câștigat cu acest comportament!O seara deosebita iti doresc suflețel!!!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
La 29.07.2021 la 21:47, try_m3 a spus:

Multumesc din suflet femeie frumoasă ce esti...de fiecare dată mi-ai lasat o impresie atât de bună și te comporți cu mine de parca ne-am cunoaste de o viață!Din partea mea ai foarte mult de câștigat cu acest comportament!O seara deosebita iti doresc suflețel!!!

Ești un om minunat, mai rar oameni ca tine ! Îți mulțumesc și eu pentru clipele minunate ce mi le acorzi 😘, mai multe...in private... 😉💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...