Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Nu va speriati, nu incep sa pun poze cu clientii mei, e un client fidel care a fost de-acord sa-i fac poza si s-o postez aici, bineinteles, i-am blurat fata. Ne-am simtit prea bine ( ca de fiecare data ) si, cum suntem ''nebuni'' amandoi, am fost amandoi de acord cu poza................. :maninlove ......sa mai destindem atmosfera....nu ca nu era destinsa destul... :laugh2

Vad ca freza rezista la baiatu :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Vad ca freza rezista la baiatu :)

 

Da da :) nu mi-am permis sa i-o stric..............cred ca a avut ceva de munca cu ea................. :innocent

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

O mica revizuire...

 

100 lei pentru masaj de relaxare cu finalizare manuala ( poate fi si corporala ) 30 de minute

200 lei finalizarea care include actul normal PROTEJAT si oral PROTEJAT ( 30-40 de minute, nu o ora )

300 lei ora care include actul normal PROTEJAT si oral ( poate fi si neprotejat pentru cine doreste ) cu 2 finalizari 

100 lei IN PLUS pentru anal activ/pasiv

NU fac finalizare orala ! 100 lei IN PLUS ''daca se intampla''

 

in acestea intra FK, GFE, 69, cunilingus, anilingus, footfetish, facesiting

 300 lei maxim 2 finalizari? sau cate incap in acea ora?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

 300 lei maxim 2 finalizari? sau cate incap in acea ora?

 

100 lei pentru masaj de relaxare cu finalizare manuala ( poate fi si corporala ) 30 de minute

200 lei finalizarea care include actul normal PROTEJAT si oral PROTEJAT ( 30-40 de minute, nu o ora )

300 lei ora care include actul normal PROTEJAT si oral ( poate fi si neprotejat pentru cine doreste ) cu 2 finalizari 

100 lei IN PLUS pentru anal activ/pasiv

NU fac finalizare orala ! 100 lei IN PLUS ''daca se intampla''

 

in acestea intra FK, GFE, 69, cunilingus, anilingus, footfetish, facesiting

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
Sunt Andra , bruneta, par lung, 1,69cm, 68 kg, ofer masaj de relaxare, sex normal protejat, sex oral protejat (sau neprotejat ,in functie de cerinte si igiena), diferite pozitii, cunilingus, anilingus (activ/pasiv), FK, GFE, detin jucarii erotice; DOAR CU PROGRAMARE, DOAR INCALL, dupa cum urmeaza :
masaj de relaxare+finalizare manuala (sau corporala)/30 min = 100 ron; 
1 nr. normal+oral PROTEJATE, 1 finalizare/30 min = 200 ron;                                                                    => NU NEGOCIEZ PRETURILE !!!
1 ora NP+OP (sau ON), 2 finalizari = 300 ron; 
anal PROTEJAT (activ/pasiv cu strap-on) = 100 ron extra. 
Finalizarea o accept pe fata, corp, niciodata oral ( daca ''s-a intamplat'' e 100 ron in plus ! ) !!!
Sunt disponibila de luni-vineri intre 09:00 am - 23:00 pm , in functie de programari, sambata intre 11:00 si 18:00 si duminica e ziua mea de relax.
Nu fac URO si BDSM !
Nu raspund la bip, mesaj sau numar ascuns ! Nu sun niciodata inapoi, daca nu raspund inseamna ca sunt ocupata, iar daca mi-e inchis telefonul, inseamna ca nu lucrez...pana il deschid din nou. Nu accept **spam editat** si clienti in stare de ebrietate ! Accept doar persoane mature, curate si discrete ( daca nu vor discretie, pot oferi si eu la fel....)
Va pup si va astept sa ne simtim bine in locatia mea, in Satu Mare !
:2qm40hg
post-134816-0-39147600-1438964410_thumb.jpg
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Felicitari Andra ai ajuns "to the top" ....cum se vede lumea de sus ? ...alta viata,este ? :)))

 

Multumesc, lumea e aceeasi oricum o privesti  :)

 

Io zic ca n-are rost sa-ti faci topic pinned, ca oricum esti cea mai tare din top. =))

 

Multumesc, ......asta suna cam asa : esti cea mai tare din parcare si parcarea e goala ...  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
Am observat la poze (si nu numai ale mele) ca au o gramada de descarcari............asta, de exemplu, are 163 de descarcari pana acum, ma intreb cine si de ce are nevoie de pozele mele ?! ...un raspuns il banuiesc, dar totusi... 

 

post-134816-0-78663200-1424104145_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...