Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Da la 35 cm lungime nu te tine Andra?  :slap2

 

Am spus eu ca nu m-ar tine ?!...am spus ca ii inchideam  :laugh2

 

P.S. ...si, sincer, tu ce crezi ?!  :slap2

Link spre comentariu

Eu sunt nou pe forum,de 1 an,nu prea postez si tocmai am sunat-o pe playgirl pentru o programare pe saptaman viitoare si mi s-a parut foarte plictisita si respingatoare, "sa sun saptamana viitoare"!

Eu am vrut sa-mi asigur 'locul' cum ar veni,sa nu am surpriza sa nu poata sa raspunda in ziua cu pricina.

Dezamagitor,nu ma asteptam la asa abordare!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Eu sunt nou pe forum,de 1 an,nu prea postez si tocmai am sunat-o pe playgirl pentru o programare pe saptaman viitoare si mi s-a parut foarte plictisita si respingatoare, "sa sun saptamana viitoare"!

Eu am vrut sa-mi asigur 'locul' cum ar veni,sa nu am surpriza sa nu poata sa raspunda in ziua cu pricina.

Dezamagitor,nu ma asteptam la asa abordare!

 

De ce e dezamagitor ?! Ca tu nu ma auzi la telefon ,de-asta ti-am parut plictisita si respingatoare ?! Ca ti-am spus sa suni saptamana viitoare ?! Da, inca nu stiu care e programul meu, dragule, eu mai am si alte ocupatii, nu doar cea de fata si , cine stie, poate voi merge intr-o vacanta....sau poate nu saptamana viitoare, poate cealalta...sau...stai linistit, daca vrei cu adevarat sa ma ai...poti sa ''iti asiguri locul si cu o ora-doua inainte ! Daca nu...sunt destule fete ! ;) 

O seara buna !

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu sunt nou pe forum,nu prea postez si tocmai am sunat-o pe playgirl pentru o programare pe saptaman viitoare si mi s-a parut foarte plictisita si respingatoare, "sa sun saptamana viitoare"!

Eu am vrut sa-mi asigur 'locul' cum ar veni,sa nu am surpriza sa nu poata sa raspunda in ziua cu pricina.

Dezamagitor,nu ma asteptam la asa abordare!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Banii tai nu sunt la fel de buni?

Aici nu e vorba numai de bani, iubire, daca discutia noastra telefonica nu e una ok...nici intalnirea face to face nu ar mai fi ! Nu duc lipsa de bani, stai linistit, dar...cam duc lipsa de discretie, ceea ce multi, dar multi...nu stiu ce inseamna ! Si m-as bucura daca nu ar vorbi cineva niste treburi pe care nu le cunoaste.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea si tot ardealu
  • Oras:oradea si tot ardealu

Intr-o zi calduroasa de vara, aflandu-ma in trecere prin minunatul vostru oras o sun pe domnita care imi raspunde promt si frumos detailandu-mi tarifele si serviciile. Am stabilit o intalnire in jurul orei 17. Ajung la adresa data de ea si sun. Imi spune sa astept 15 minute pana ajunge. Astept 25 si dau sa plec. Suna telefonul si imi spune ca ea a ajuns si ma indruma prin telefon cum sa ajung. Ajung la blocul cu 6 etaje, urc cu liftul ajung in micutul; ei cuib de nebunii de la etjul 7 ( aici nu ajungea liftul deoarece era doar micuta ei garsoniera). Imi deschide o doamna de aprox 30 si.... de ani cu o fata comuna si putin mai plinuta (la acea vreme). Fiind singura de top de la Satu Mare ma hotarasc sa raman. Am intrat la un dush dupa care ea ma astepta doarintr-o rochita intinsa pe burta in pat. Am inceput cu un oral protejat executat curect dupa care am penetrato pe la spate, pozitie in care am si finalizat. Repede la dus, o tigara, o apa si dai repede la inca un numar ca ma grabeam. Per total o experienta de nota 9.

Oral protejat 8-9 (daca era neprotejat era de 9-10)

Normal 9

Atitudine 10

Igiena 10

  • Like 2
Link spre comentariu

https://media.publi24.ro/extralarge/20170917/1601/e1e9a5a9f636aed4ce976be73cb8f972.jpg

Buna Andra,

 

Ti-am lasat un email si ti-am scris pe whats up, pt o posibila sesiune de foot-hand-tickle fetish cu tenta de dominare. Crezi ca se poate o peogramare pe sambata? Eu sunt din sibiu, drumul e lung, m-as bucura daca ai fi de acord sa stabilim o intalnire.... ti-am scris asa de mult pe whats up (cu riscul de a te deranja) doar pt a-ti explica foarte clar fantezia mea....

 

Daca e ok pt tine, am sa te sun pt programare. Mersi frumos si o.zi placuta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...