Sari la conținut

TOP SATU MARE : < Andra 0740502153 >


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
Acum 1 minut, javradick a spus:

Nu de curaj am nevoie și de timp, dar tot nu scapă freza de mine un drum la Satu Mare tot oi face pt ea 

Dacă vrei cu adevărat,  poți...restul e cancan 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Bun...de azi vă arat pe toți cei care aveți chef de făcut mișto de mine și încep cu numitul Csongor, mă trezește cu dimineața în cap, mă face să vin la locație și pe când ajung el pleacă (dimineața la 8), apoi la ora 16 vrea să "recupereze", cică...și vin din nou, tot degeaba, îl mai servesc și cu o țigară pe sărăcie și când ii spun că m-a făcut să vin de 2 ori aiurea (că el doar a vrut să vadă cine l-a luat ca fosta nevastă...sau trebuia să-l ling în cur că m-a pus pe drumuri ?!?) zice "plătesc pentru țigară"...și drumurile mele ???...zice cât plătesc?, zic 100 de lei.....a făcut stânga împrejur,  s-a încălțat și ieșind îmi zice că nu asta e meseria mea, să îmi caut alt job.......

PS. Era foarte curios de locația mea, e în chirie ?, cine stă aici ?.......

Merita să îl fac cretin ? Eu zic că da !

Dacă până acum v-am acceptat bătăile de joc,  de azi n-o mai fac !

Ps2 . Știu că cineva de-aici îl cunoaște,  chiar foarte bine, spune-i tu că nu sunt fosta lui nevastă ...!!!

Tel 0741...209

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 22 ore, playgirl a spus:

Simpaticilor, nu mai pun poze, că îmi pierd timpul, dar... vă aștept .

De ce sa nu mai pui poze? De ce consideri ca e pierdere de timp? Reclama e sufletul comertului si nu numai cel ptin din punctul meu de vedere esti deosebita, fromoasa, sexy, apetisanta si desteapta intr-un cuvant ... Wonderful ... chiar daca inca nu ne-am intalnit. Iti doresc o zi deosebit de frumoasa. Pupici.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, Gheorghesm21 a spus:

De ce sa nu mai pui poze? De ce consideri ca e pierdere de timp? Reclama e sufletul comertului si nu numai cel ptin din punctul meu de vedere esti deosebita, fromoasa, sexy, apetisanta si desteapta intr-un cuvant ... Wonderful ... chiar daca inca nu ne-am intalnit. Iti doresc o zi deosebit de frumoasa. Pupici.

Mulțumesc,  dar m-am săturat să mi se spună "fac laba la pozele tale, ai un cur futabil, ce bună ești de p..ă"...etc, dacă vrei ceva normal și adevărat nu așa procedezi !

De lăbari și miștocari mi-e plin podul și deja îmi cade în cap , plus de cei needucați (nu prea am dat de oameni cu minimă educație în treaba asta) care se sperie când îmi aud tarifele și îmi închid telefonul în nas și apoi mă resună cu alte motive și scuze ! 

Cele care lucrează pe 100 de lei , au motivul lor, asta nu înseamnă că toate suntem la fel, la fel cum nici voi (clienții) nu sunteți la fel !

Mă opresc aici că sunt prea sătulă și nu am nici nervi, nici timp de vrăjeli...că asta e meseria altora.

PS. Tu mi-ai promis masajul.....și telefonic...deci, te aștept și mulțumesc pentru cuvintele frumoase !

 

Pupi de la Andra

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 15 minute, playgirl a spus:

Mulțumesc,  dar m-am săturat să mi se spună "fac laba la pozele tale, ai un cur futabil, ce bună ești de p..ă"...etc, dacă vrei ceva normal și adevărat nu așa procedezi !

De lăbari și miștocari mi-e plin podul și deja îmi cade în cap , plus de cei needucați (nu prea am dat de oameni cu minimă educație în treaba asta) care se sperie când îmi aud tarifele și îmi închid telefonul în nas și apoi mă resună cu alte motive și scuze ! 

Cele care lucrează pe 100 de lei , au motivul lor, asta nu înseamnă că toate suntem la fel, la fel cum nici voi (clienții) nu sunteți la fel !

Mă opresc aici că sunt prea sătulă și nu am nici nervi, nici timp de vrăjeli...că asta e meseria altora.

PS. Tu mi-ai promis masajul.....și telefonic...deci, te aștept și mulțumesc pentru cuvintele frumoase !

 

Pupi de la Andra

Da Andra, ai perfecta dreptate. Da ti-am facut o promisiune si la telefon...masajul...si o sa ma tin de ea cat de curand pentru ca asa sunt eu si pentru ca esti minunata si deosebita. Iti doresc o zi senina si frumoasa la fel ca tine. Pupi de la mine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

⚠️Simpaticilor, special pentru voi mi-am făcut whatsapp, dar nu trimit poze, nu accept poze și nici confirmări , lungiri și prelungiri !

✔Scurt și la obiect !✔

Programări cu ora la care doriți întâlnirea, pentru că restul mă gândesc că l-ați citit aici, din moment ce îmi scrieți pe whatsapp. Și confirmare înainte cu o oră. 

Mulțumesc și pupi de la Andra 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Vrei servicii ieftine...primești servicii ieftine !

Vrei servicii de calitate...primești servicii de calitate !

...depinde doar de tine cum vrei să te relaxezi !

⚜ Eu îți ofer...dar tu ce îmi oferi mie ?

🫂

🔛🔝▶️📲 0740502153 apel telefonic / mesaje whatsapp

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Pentru cei interesați și dornici de serviciile mele, am reactualizat tarifele, ele încep de la 100 ron și cresc în funcție de cerințe.  Detalii telefonic sau pe whatsapp.

O zi superbă în continuare 😘1434685100_Screenshot_20211026-232250_Chrome2.jpg.0c3e51b9d5f7d7620821693a13c78b34.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...