Sari la conținut

Maria - 0745293243 (Pacurari)


Vizitator iasi_iasi

Postări Recomandate

Vizitator iasi_iasi
Reputație: 0

anunt in ziar local luat la misto ;)"2 TIPE BRUNETE, ATRAGATOARE... bla bla bla" sun o voce placuta imi raspunde, intreb daca sunt disponibile si cat costa tarifele: 50 lei numarul/ 100 o ora.O intreb unde se afla. imi spun ca in piata unirii in fata la Junimea. Dupa 20 de min, ajung, revin cu telefon. imi explica ca in blocul din stanga Junimii, sun la intefon xx , etaj X. Urc sus,la prima vedere camera ok, ingrijita, curata, apartament cu 2 camere. Fetele la alegere, alegeti pe care doriti, care va place http://nimfomane.com/ipb/public/style_emoticons/default/wink.png)Amandoua bruneta, pe la 1,75 inaltime, 60 kg, sani mari si destui de moi si pufosi. una din ele are ochelari, cealalta nu are nimic special care sa atraga.Aleg d-ra cu ochelari pentru un oral cu finalizarea unde doresc. Avand in vedere ca era imbracata cu camasa, fusta neagra (aduce putin a profesoara) aleg un oral cu finalizare pe fata, mai exact ochelari Se dezbraca, putin plinuta dar numai buna de apucat pe toate partile, comunicativa, draguta in draci, se uita la tine in timp ce presteaza, in toate pozitiile posibile, deepthroat, lins, totul perfect.Dupa jumate de ora, finalizez conform cerintelor, ea zambitoare rau, isi aduna de pe fata, inghite tot, si abia pe urma se duce la baie sa-si spele ochelarii si fata.Sincer am ramas impresionat si voi reveni la d-ra cu ochelari pentru mai multe numere, ca e draguta si merita orice ban. Tin sa mentionez ca nu se grabeste si face bine si lent treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:Dunno
  • Oras:Dunno

Am incercat azi sa ajung la cea care ai laudat-o . Am vorbit la telefon , voce calda si foarte draguta la telefon . Cand am ajuns in zona am sunat iar...n-a mai raspuns , era cu un client banuiesc. Am mai asteptat 20 min , am sunat iar a raspuns . Cand am intrebat daca sunt tot 2 in apartament mi-a inchis , sun din nou ....ea intelegand ca am zis "suntem 2" ;)) . Ii spun ca sunt doar eu si a inceput sa o dea la intoarsa ba ca nu mai e valabil ba ca nu stiu ce am zis eu....posibil sa fi fost confundat. Eu vorbesc de fel foarte frumos la telefon ...acuma nu stiu ce sa mai cred , n-am mai insistat . Bafta ....sa nu va confunde :D)

  • Like 1
Link spre comentariu

multumesc pentru publicitate:) si anuntul e real, suna bine din prima clipa:P...ps: sunt tipa cu ochelari:) pupici:*

 

anunt in ziar local luat la misto ;)"2 TIPE BRUNETE, ATRAGATOARE... bla bla bla" sun o voce placuta imi raspunde, intreb daca sunt disponibile si cat costa tarifele: 50 lei numarul/ 100 o ora.O intreb unde se afla. imi spun ca in piata unirii in fata la Junimea. Dupa 20 de min, ajung, revin cu telefon. imi explica ca in blocul din stanga Junimii, sun la intefon xx , etaj X. Urc sus,la prima vedere camera ok, ingrijita, curata, apartament cu 2 camere. Fetele la alegere, alegeti pe care doriti, care va place http://nimfomane.com/ipb/public/style_emoticons/default/wink.png)Amandoua bruneta, pe la 1,75 inaltime, 60 kg, sani mari si destui de moi si pufosi. una din ele are ochelari, cealalta nu are nimic special care sa atraga.Aleg d-ra cu ochelari pentru un oral cu finalizarea unde doresc. Avand in vedere ca era imbracata cu camasa, fusta neagra (aduce putin a profesoara) aleg un oral cu finalizare pe fata, mai exact ochelari Se dezbraca, putin plinuta dar numai buna de apucat pe toate partile, comunicativa, draguta in draci, se uita la tine in timp ce presteaza, in toate pozitiile posibile, deepthroat, lins, totul perfect.Dupa jumate de ora, finalizez conform cerintelor, ea zambitoare rau, isi aduna de pe fata, inghite tot, si abia pe urma se duce la baie sa-si spele ochelarii si fata.Sincer am ramas impresionat si voi reveni la d-ra cu ochelari pentru mai multe numere, ca e draguta si merita orice ban. Tin sa mentionez ca nu se grabeste si face bine si lent treaba.

imi pare rau pentru situatia creata...e posibil sa fi existat o eroare de comunicare si sa nu fi vorbit cu mine ci cu colega mea:)

 

Am incercat azi sa ajung la cea care ai laudat-o . Am vorbit la telefon , voce calda si foarte draguta la telefon . Cand am ajuns in zona am sunat iar...n-a mai raspuns , era cu un client banuiesc. Am mai asteptat 20 min , am sunat iar a raspuns . Cand am intrebat daca sunt tot 2 in apartament mi-a inchis , sun din nou ....ea intelegand ca am zis "suntem 2" http://nimfomane.com/ipb/public/style_emoticons/default/smile.png) . Ii spun ca sunt doar eu si a inceput sa o dea la intoarsa ba ca nu mai e valabil ba ca nu stiu ce am zis eu....posibil sa fi fost confundat. Eu vorbesc de fel foarte frumos la telefon ...acuma nu stiu ce sa mai cred , n-am mai insistat . Bafta ....sa nu va confunde http://nimfomane.com/ipb/public/style_emoticons/default/smile.png)

 

Oralul a fost protejat sau neprotejat? Intreb pentru ca suna prea bine pentru pretul asta
primesti raspuns de la tipa care a facut oralul. acesta a fost neprotejat:)
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

bine ai venit pe forum maria :) daca ai putea pune si cateva poze cu voi ar fi excelent si ai putea avea clienti mai multi si baieti finuti :))) cum suntem toti cei de pe forumul asta :)) asa ca te asteptam .......cu poze si detalii .......

Link spre comentariu

nu pot pune poze din motive de siguranta. eu mai am si o viata personala pe langa ceea ce fac. daca vreti sa ma vedeti ma puteti contacta la acest numar de telefon 0745293243 si sa veniti sa ma vedeti. locatia se schimba...in privinta preturilor 50 ron oral si normal, la oral se poate face si neprotejat cu igiena corespunzatoare...iar in privinta sexului normal doar protejat (nu exista exceptii). o ora costa 100 ron, cu aceleasi conditii

bine ai venit pe forum maria :) daca ai putea pune si cateva poze cu voi ar fi excelent si ai putea avea clienti mai multi si baieti finuti :))) cum suntem toti cei de pe forumul asta :)) asa ca te asteptam .......cu poze si detalii .......
Link spre comentariu

Buna MariaIncearca totusi sa pui o poza - fie ea si cenzurata; conteaza corpul, nu fata - si o adresa de mail.Vei fi uimita de rezultate. Comunicarea pe mail este foarte eficienta. Vezi, spre exemplificare, numarul de vizualizari al Corinei ....

Link spre comentariu
  • Oras:Dunno
  • Oras:Dunno

imi pare rau pentru situatia creata...e posibil sa fi existat o eroare de comunicare si sa nu fi vorbit cu mine ci cu colega mea:)
Dupa cum am zis si in postul meu , mi-am dat seama ca a fost o confuzie. Imi pare bine ca ai tinut totusi sa lamuresti problema , iar cand voi ajunge prin iasi o sa te caut :D
Link spre comentariu

eu incerc sa lamuresc situatia pentru a nu fi acuzata pe nedrept:(...ca stiu ca se mai intampla...in rest...curand o sa vin cu numarul meu si voi raspunde eu:X

Dupa cum am zis si in postul meu ' date=' mi-am dat seama ca a fost o confuzie. Imi pare bine ca ai tinut totusi sa lamuresti problema , iar cand voi ajunge prin iasi o sa te caut :D[/quote']
Link spre comentariu

Anunt de pe net, din 25 iulie.angajez fete pentru postul de maseoza erotica,bonusuri si comision atractiv. rel la tel :0745293243.http://iasioras.bizzyo.ro/12073-angajez-maseoza-erotica-dragutaProbabil numarul e al pestelui, pare un numar des vazut pe la anunturi, fetele se schimba des cred, nu doar locatia.Primul post pare o nada intinsa (daca nu-i asa, imi cer scuze anticipat) , pana nu apar mai multe recenzii de genul asta, e greu de crezut ca-i chiar asa cum scrie acolo.Ce-i curios, ca e o singura recenzie dupa mai multe zile. :P

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

subscriu la parerea d-lui futarila am verificat si pe goagal :P numaru si exact acelasi lucru m-a retinut .....plus ca nu vrea sa puna poze macar blurate dar nu se stie .... asteptam o recenzie de la unu mai curajos :))

Link spre comentariu

hai sa fiu rea:) 1. nu am peste...si nici nu imi doresc.2. anuntul e postat de mine...colega mea a mai facut chestia asta si vrem sa fim "o gasca" mai mare de fetesi 3...spre informarea ta pur personala...am persoane care au citit recenzia facuta si au venit si au fost multumiti...acuma tu esti liber sa crezi ce vrei si cum vrei/...si 4...vrei sa ma cunosti real...vino si o sa vezi

Anunt de pe net' date=' din 25 iulie.[i']angajez fete pentru postul de maseoza erotica,bonusuri si comision atractiv. rel la tel :0745293243.[/i]http://iasioras.bizzyo.ro/12073-angajez-maseoza-erotica-dragutaProbabil numarul e al pestelui, pare un numar des vazut pe la anunturi, fetele se schimba des cred, nu doar locatia.Primul post pare o nada intinsa (daca nu-i asa, imi cer scuze anticipat) , pana nu apar mai multe recenzii de genul asta, e greu de crezut ca-i chiar asa cum scrie acolo.Ce-i curios, ca e o singura recenzie dupa mai multe zile. :P

si completarea,,,eu nu am rugat pe nimeni sa imi faca recenzie si sa mi o posteze pe acest site...nici numar de tel, nici descriere nimic...
hai sa fiu rea:) 1. nu am peste...si nici nu imi doresc.2. anuntul e postat de mine...colega mea a mai facut chestia asta si vrem sa fim "o gasca" mai mare de fetesi 3...spre informarea ta pur personala...am persoane care au citit recenzia facuta si au venit si au fost multumiti...acuma tu esti liber sa crezi ce vrei si cum vrei/...si 4...vrei sa ma cunosti real...vino si o sa vezi

recenzii nu stiu daca o sa mai fie...am rugat persoanele sa nu mai scrie...oricum...revin cu completarile mele ... nu pun poze' date=' nici macar blurate pentru ca oricine poate citi anuntul si vedea pozele:(...curajosi sunt multi ....dar lasa recenziile si dute la fetele deja testate de tine
subscriu la parerea d-lui futarila am verificat si pe goagal :) numaru si exact acelasi lucru m-a retinut .....plus ca nu vrea sa puna poze macar blurate dar nu se stie .... asteptam o recenzie de la unu mai curajos :))
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

E pe bune, am fost la ele. Locatia e acum undeva pe Pacurari.Colega ei e si ea inalta si draguta si poarta si ea ochelari, insa am mers cu protagonista topicului si nu am regretatConfirm cele relatate de initiator,am beneficiat de acelasi tratament, mai putin costumatia si inghititul.Are initiativa, face oral excelent,se uita in ochii tai,merita.Doar ca raspunde greu la telefon.....

Link spre comentariu

costumatia...depinde de zi...de cum ma simt...nu mereu stau in fusta

E pe bune' date=' am fost la ele. Locatia e acum undeva pe Pacurari.Colega ei e si ea inalta si draguta si poarta si ea ochelari, insa am mers cu protagonista topicului si nu am regretatConfirm cele relatate de initiator,am beneficiat de acelasi tratament, mai putin costumatia si inghititul.Are initiativa, face oral excelent,se uita in ochii tai,merita.Doar ca raspunde greu la telefon.....[/quote']
Link spre comentariu
Vizitator iasi_iasi
Reputație: 0

ca initiator a topicului, vreau sa mentionez ca mi s-a parut o idee buna pentru publicitate (fapt divers- atentia de care se bucura corina pe care o pup si abia astept sa o revad). Legat de maria, e dorinta fiecaruia daca vrea sa-si puna poze sau nu desi as dori sa o ii vedeti si voi corpul si sa vedeti ca merita fata. Maria, te pup dulce si abia astept sa ne revedem.

Link spre comentariu

o sa ma mai gandesc in privinta pozelor...nu promit nimic ...pupici si tie.

ca initiator a topicului' date=' vreau sa mentionez ca mi s-a parut o idee buna pentru publicitate (fapt divers- atentia de care se bucura corina pe care o pup si abia astept sa o revad). Legat de maria, e dorinta fiecaruia daca vrea sa-si puna poze sau nu desi as dori sa o ii vedeti si voi corpul si sa vedeti ca merita fata. Maria, te pup dulce si abia astept sa ne revedem. [/quote']
Link spre comentariu

Am fost la fata, locatia era acum prin Pacurari intr-adevar. Interfon la scara, urc sus, fetele brunete si inaltute, nimic spectaculos la fizic.Prietenoase amandoua. Zic sa probez ce scria la primul post, imi zice ca nu inghite in rest totul se poate.Imi comunica si tarifele, 60 lei numarul/120 ei ora, oral si normal, oralul se poate si neprotejat.Oralul il face bine, 8/10. Termini cum vrei si unde vrei, sta cum ii zici.Cer scuze fetelor, sunt pe aici oameni care le vor aprecia.La mine a fost doar curiozitatea

Link spre comentariu

ma bucur ca ti ai satisfacut curiozitatea...

Am fost la fata' date=' locatia era acum prin Pacurari intr-adevar. Interfon la scara, urc sus, fetele brunete si inaltute, nimic spectaculos la fizic.Prietenoase amandoua. Zic sa probez ce scria la primul post, imi zice ca nu inghite in rest totul se poate.Imi comunica si tarifele, 60 lei numarul/120 ei ora, oral si normal, oralul se poate si neprotejat.Oralul il face bine, 8/10. Termini cum vrei si unde vrei, sta cum ii zici.Cer scuze fetelor, sunt pe aici oameni care le vor aprecia.La mine a fost doar curiozitatea [/quote']
Link spre comentariu

De evitat ! Niste nesimtite amandoua ! Sun la celebrul numar afisat (chiar nu pricep de ce, fiind doua curve, exista doar un singur numar de telefon), stabilesc o intalnire intr-un sfert de ora, iau un taxi pe care dau de POMANA 15 lei ca sa ajung la timp, iar cand am ajuns am sunat. Imi raspunde una din ele si imi zice sa mai astept inca 10 minute. Ok, astept inca 10 minute, de se uitau cei din zona ce tot fac eu de ma plimb pe acolo. Apoi, sun dupa 10 minute, nimic. Sun apoi din 2 in 2 minute timp de vreo 20 de minute si nimic. E a doua oara cand se intampla treaba asta. Sa va fie rusine, amandorura ! Sunteti zero taiat in patru la seriozitate !

Link spre comentariu

daca asta spui tu ...nu inseamna ca asa si e...si mai vedem noi cine e curva

De evitat ! Niste nesimtite amandoua ! Sun la celebrul numar afisat (chiar nu pricep de ce' date=' fiind doua curve, exista doar un singur numar de telefon), stabilesc o intalnire intr-un sfert de ora, iau un taxi pe care dau de POMANA 15 lei ca sa ajung la timp, iar cand am ajuns am sunat. Imi raspunde una din ele si imi zice sa mai astept inca 10 minute. Ok, astept inca 10 minute, de se uitau cei din zona ce tot fac eu de ma plimb pe acolo. Apoi, sun dupa 10 minute, nimic. Sun apoi din 2 in 2 minute timp de vreo 20 de minute si nimic. E a doua oara cand se intampla treaba asta. Sa va fie rusine, amandorura ! Sunteti zero taiat in patru la seriozitate ! [/quote']
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...