Sari la conținut

Discutii doar despre tenis, sper eu ca farieru'


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Te-ai mai bagat pe la pariuri? Eu am lasat-o mai moale ca n-am avut timp. Doare ultimele 2 zile ce am mai bagat niste belete.

Oricum, intr-o luna, tragand linie am facut aproape 3000. Nu tocmai rau. Dar e greu cu timpul. Daca bagi asa la plezneala ramai cu banii dati.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te-ai mai bagat pe la pariuri? Eu am lasat-o mai moale ca n-am avut timp. Doare ultimele 2 zile ce am mai bagat niste belete.

Oricum, intr-o luna, tragand linie am facut aproape 3000. Nu tocmai rau. Dar e greu cu timpul. Daca bagi asa la plezneala ramai cu banii dati.

 

Am mai bagat dar nu mult. Sambata trecuta am luat aprox 550 lei cu 50 bagati. :)

 

Dar nu iese mereu. Ieri ma scos PAOK unde am luat peste 1,5 la goluri. Pula mea, era meci deschis, care pe care. Dar cu grecii nu fac afaceri, se stie. A fost doar 0-1. =))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu ma asteptam sa piarda Djokovici finala. I-a fugit de sub nas la a treia finala ratata singurul titlul de GS pe care inca nu il are! Trebuie sa fi fost tare frustrat omu'! Mai avea un pic si dadea in plans, cat e el de robotzel!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

2 concluzii dupa RG-ul de anul acesta:

 

1. Epoca Nadal - dupa parerea mea - a luat sfarsit !

2. Nole a dezvoltat "blestemul RG", cum l-a numit Matts Willander. Este singurul turneu mare pe care nu-l poate castiga. INCA.

3. Cel putin 2-3 ani Serena ramane de ne-invins, Simona, Maria, Vika, si cele care vor sa o detroneze mai au de asteptat.

4. Agneska Radwanska este o alta stea care incepe sa apuna, Ana Ivanovic are sanse sa redevina numarul 1 mondial daca continua asa !

5. Caroline, nu, nu cred ca poate redeveni numarul 1 mondial, oricum, si cand era numarul 1 mondial, sa fii numarul 1 cu 0 turnee mari in cariera este de tot rasul !

 

Per total, a fost un turneu interesant ! Rezultate surpriza, vreme rea, accidentul cu prabusirea unei portiuni a tabelei de scor care a ranit 3 spectatori, a avut de toate si anul acesta !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

2 concluzii dupa RG-ul de anul acesta:

 

1. Epoca Nadal - dupa parerea mea - a luat sfarsit !

2. Nole a dezvoltat "blestemul RG", cum l-a numit Matts Willander. Este singurul turneu mare pe care nu-l poate castiga. INCA.

3. Cel putin 2-3 ani Serena ramane de ne-invins, Simona, Maria, Vika, si cele care vor sa o detroneze mai au de asteptat.

4. Agneska Radwanska este o alta stea care incepe sa apuna, Ana Ivanovic are sanse sa redevina numarul 1 mondial daca continua asa !

5. Caroline, nu, nu cred ca poate redeveni numarul 1 mondial, oricum, si cand era numarul 1 mondial, sa fii numarul 1 cu 0 turnee mari in cariera este de tot rasul !

 

Per total, a fost un turneu interesant ! Rezultate surpriza, vreme rea, accidentul cu prabusirea unei portiuni a tabelei de scor care a ranit 3 spectatori, a avut de toate si anul acesta !

 

In principiu sunt de acord cu mai toate punctele expuse! O sa completez cu:

 

- Epoca Nadal & Federer a luat sfarsit! Da' nu prea vin din spate altii de acelasi calibru!

Pe viitor tot Djokovici o sa domneasca! De departe!

Dupa el vin restul jucatorilor care se pot bate unii pe altii, Federer, Wawrinka, A Murray, Nadal, Tsonga (si el batran la 30 de ani), poate Nishikori, dar departeeee!

- La fete cam la fel ar fi, cu ceva mai mult potential insa. Pentru ca S Williams are totusi o varsta. Doi ani inca o sa stea sus inca, apoi ....

Sub ea e haos! Cam pe aceeasi treapta pot sta oricand: Sharapova, A Ivanivici, Azarenka, Halep, Kvitova. Mai vin Safarova, Makarova si inca vreo doua. De la locul 2 in jos e foarte stransa treaba. Dar in sens de uniformizare in jos,din pacate.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sa resuscitam putin asta, ca e plin de scandal-uri pe aici, mai bine daca e sa ne infierbantam, haideti sa ne infierbantam la sport :)

 

Nea' Picoane, ce zici bre de Nadal, eu zic ca s-a cam terminat cu "Epoca Nadal" ! Si din nefericire, ma tem ca va mai cadea in clasament ! Pai l-a terminat Brown cu scurtele... l-a tocat in foi de vita... Poate sa-si revina din 2016, dar eu unul nu stiu ce sa zic...

 

De Simona ce spuneti ? Cred ca nu a facut bine ca a schimbat antrenorul chiar inainte de Wimbledon....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa resuscitam putin asta, ca e plin de scandal-uri pe aici, mai bine daca e sa ne infierbantam, haideti sa ne infierbantam la sport :)

 

Nea' Picoane, ce zici bre de Nadal, eu zic ca s-a cam terminat cu "Epoca Nadal" ! Si din nefericire, ma tem ca va mai cadea in clasament ! Pai l-a terminat Brown cu scurtele... l-a tocat in foi de vita... Poate sa-si revina din 2016, dar eu unul nu stiu ce sa zic...

 

De Simona ce spuneti ? Cred ca nu a facut bine ca a schimbat antrenorul chiar inainte de Wimbledon....

 

 

O sa fiu pa text:

 

Epoca Nadal s-a dus! O sa mai joace o vreme la varf, o sa mai ia niste turnee, dar la astea foarte mari greu, ca nu are loc.

 

Simonica noastra e in picaj liber si in negare! Partea a doua e cea mai grava. E incapatanata si mandra si cam iute la manie as zice. Si schimbarile astea de antrenori nu au fost ok. Ar trebui sa-si gaseasca rapid un antrenor bun si sa ramana cu ala, macar 2 ani. Altefel n-o vad bine deloc. Usor usor se duce spre coada TOP 10 si n-o sa mai aiba culoarele pe care le-a avut si nu prea a mai profitat de ele. O sa pice din optimi sau sferturi cu alde Sharapova, Serena, etc. Naspa.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa resuscitam putin asta, ca e plin de scandal-uri pe aici, mai bine daca e sa ne infierbantam, haideti sa ne infierbantam la sport :)

 

Nea' Picoane, ce zici bre de Nadal, eu zic ca s-a cam terminat cu "Epoca Nadal" ! Si din nefericire, ma tem ca va mai cadea in clasament ! Pai l-a terminat Brown cu scurtele... l-a tocat in foi de vita... Poate sa-si revina din 2016, dar eu unul nu stiu ce sa zic...

 

De Simona ce spuneti ? Cred ca nu a facut bine ca a schimbat antrenorul chiar inainte de Wimbledon....

 

 

Ne mananca scandalurili in cur. Nu cred ca exista o zi fara cateva sute de injuraturi pe forumul asta.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Io sper la o semifinala Wawrinka - Djokovicib si sa bata Wawrinka!

Cealata e Rederer - A Murray. Interesant.

As vrea o finala Federrer - Wawrinka, dar parca vad ca o sa fie Djokovici - A Murray!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tecau si-o da la barbut iar cu Mergea! In semifinale la WB! Iar il face pe Mergea. E deja un complex!

Cu toate ca Mergea ii face pe unde ii prinde pe fratii Bryan!

Altfel nu se esplica breee!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tecau si-o da la barbut iar cu Mergea! In semifinale la WB! Iar il face pe Mergea. E deja un complex!

Cu toate ca Mergea ii face pe unde ii prinde pe fratii Bryan!

Altfel nu se esplica breee!

Da mai, sa-i bati muci pe frati deja a 2-a oara e o chestie !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...