Sari la conținut

Diana 0755595962


trayan

Postări Recomandate

  • Oras:brăila
  • Oras:brăila

Salutari la toata lumea!

 

Luna trecuta am vizitat-o in doua randuri si pot spune k bunul ei simt m-a facut sa mai vreau sa o vad a doua oara, contand pt. mine mai mult ca alte atuuri ale ei. Am sunat-o si am intrebat-o dak pozele din anunt sunt reale. Dupa o unica " teapa" luata nu mai permit sa actionez fara sa iau masuri. Imi zice sa fiu linistit k sunt adevarate. Stabilim vizita si dupa ora 18 ajung in zona Plantelor si apoi la destinatie ghidat de ea. Blocul e vechi, dar scara are interfon ,iar zona e f. discreta. Imi deschide o tipa care parea ca nu e cea din poze, i-am si zis ,eram aproape sigur k am fost dus de nas . Ea f.amabila ma invita in camera si hotarasc sa intru. Locuinta f. modesta, iau loc pe o canapea si clarificam unele lucruri. Tarif: 100 nr. /150 ron ora. Am avut o reticenta usoara deoarece mi-a parut de etnie,insa am decis sa iau un nr. oral np.+normal protejat. dupa ce am lamurit ca ea era in poze. Am inceput actiunea pe canapea, cam ingust locul ,dar astea erau conditiile. Dezbracata arata chiar bine, talie subtire , bine conturata. Oral bun , e f. atenta la ce vrei, ii mai atingeam sanii, parul ,piele fina si trecem la normal. F. curata, am luat-o capra si dupa o executie crescendo ca viteza am luat pauza si o intreb dak vrea sa prelungim la o ora. E de acord si dupa o tigare ma asez cat puteam de comod si o las sa -i dea un refresh la junior prin noul oral si imi amintesc ca dupa ceva timp in care am calarit-o cu placere am terminat pe misionar. Repet: e atenta si ascultatoare si are experienta vietii. E peltica si asta mi-a placut in dialogurile cu ea. Fara fite , modesta, m-a determinat sa o mai vad intr-o alta zi.

Note: oral 8

normal 9

atitudine 10

igiena 10

locatie 7

O recomand.

Va urez zile bune!

 

 

.

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut sunt nou peaici si nu prea ma pricep la recenzii am fost si io la domnisoara,zilele trecute .mi sa parut o tipa ok .la ia nui cazul de poze false .nui ca alte tipe care fac multe magarii iau banii si nusi fac treaba cum trebuie..decii sunt ffff multumitt merita incercata ..loctie8..aspect fizic 9...sex oral 8..sex normal10

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Salut sunt nou peaici si nu prea ma pricep la recenzii am fost si io la domnisoara,zilele trecute .mi sa parut o tipa ok .la ia nui cazul de poze false .nui ca alte tipe care fac multe magarii iau banii si nusi fac treaba cum trebuie..decii sunt ffff multumitt merita incercata ..loctie8..aspect fizic 9...sex oral 8..sex normal10

hai ma lasa stocareala se vede de la o posta dupa cum scri si dupa cum ai scris recenzia ca esti obletul ei :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...