Sari la conținut

Yvonne


Postări Recomandate

Vizitator mocu
Reputație: 0
... deci clar pozele nu sunt ale ei
Mam'zela avea cu aproape un an in urma (poate mai putin, sa fie 9 luni?) anunt pe un site, in zona free of charge (site-ul era cu acces platit, asa incat nu-l pomenim aici, dar promova in zona libera si fatute pentru toti doritorii, nu doar pentru abonati). Pozele de pe acel site pareau reale, si ca indiciu suplimentar (poate, totusi, cineva a intalnit-o tete-a-tete, era "incarcata" de tatuaje pe tot trupul). Din acele poze, asa este, sanii pareau mici.La vremea respectiva am sunat-o si am stabilit intalnirea.Locuia, atunci, in Manastur, pe Negoiu 8, mai jos de "celebrul" salon de masaj Raiza.Pretul cerut pentru o ora, prohibitiv de-a dreptu', era de 300 lei ora. Nu avea pret per finalizare (parca?). Serviciile erau oral si normal.Ajuns in fata blocului, dupa ce m-am chinuit un sfert de ora sa-mi gasesc loc de parcare, o sun pentru a primi ultimele detalii, respectiv cod interfon, apartament, etaj. Am sunat, pret de mai bine de jumatate de ora, pana mi s-a descarcat bateria la mobil si ea nimic. Ba intra casuta, ba suna si nu raspundea. Oricum, retin ca ploua in draci si eu stateam ca boul sub diverse copertine de scari de blocuri, apoi in fata la ceva locante, etc., incercand sa ma fac "auzit" de catre ea.O neserioasa. Din punctul meu de vedere o mare tzeapa.Oricum, am mari indoieli ca acuma ar mai activa in zona Clujului. Cred ca anuntul e expirat de mult. Dar asta este doar o banuiala a mea.
Link spre comentariu

Vizitator caramia
Reputație: 0

Acum pe site e o poza + un telefon la care nu raspunde nimeni.Acu' vreo juma' de an erau alta tipa in foto, desi acelasi nr. de tel.Am fost, am negociat la 150. Nimic extraordinar desi tipa era binevoitoare. Dar era rece, nu participa din placere....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...