Sari la conținut

ana.hot22


Postări Recomandate

  • Oras:it
  • Oras:it

am gasit anuntul ei in piata az online si i-am luat id-ul , pe messenger imi spune ca are 24 de ani si ca presteaza doar din placere si gratis la locatia clientului sau la ea si accepta oral , normal si anal si chiar in grup . Mi-a dat foarte multe poze si arata bine tipa , nu stiu ce sa cred . A fost cineva la ea ? I-am spus ca ii ofer bani ca nu e problema si a spus un NU ferm .


am uitat sa precizez ca atunci cand -am cerut web mi-a spus ca e la serviciu , si mi-a spus ca o vad cand ne intalnim

post-12120-133409717275_thumb.jpg

post-12120-133409717277_thumb.jpg

post-12120-133409717279_thumb.jpg

Link spre comentariu

Confirm cele spuse de "colegul". Am vorbit si eu cu ea pe mess, mi-a zis ca are 24 de ani si este din Cluj, ca nu presteaza pe bani, ci doar de placere, insa mi-a cerut web ca sa-mi dea poze, ceea ce nu am avut. Mi-a zis ca atunci cand o sa-i dau web mai vorbim. Am mai intrebat si daca presteaza neprotejat, punct in care "discutia" a luat sfarsit, fara a obtine vreun raspuns. Ramane interesant de vazut cine o incearca primul!:) Asteptam o recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:it
  • Oras:it

mie nu mia cerut web doar poze si cand i le-am dat mi-a trimis si ea 5 poze dar eu vreau sa imi dea web ca si confirmare sa stiu cu cine am de-a face , dar oare ce interes ar putea ar putea avea daca presteaza doar gratis , hmm "placere" nu prea cred dar atunci care sa fie motivul ??!!


mie nu mia cerut web doar poze si cand i le-am dat mi-a trimis si ea 5 poze dar eu vreau sa imi dea web ca si confirmare sa stiu cu cine am de-a face ' date=' dar oare ce interes ar putea ar putea avea daca presteaza doar gratis , hmm "placere" nu prea cred dar atunci care sa fie motivul ??!![/quote']a spus ca face oral neprotejat si anal si normal doar protejat , si mi-a cerut sa mergem si mai multi daca vrem
Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0

....poate o sa aiba "nevoie" de un cod de reincarcare pt telefon.Baieti,sa fiti atenti,pe net oricine poate sa fie si Stefan cel Mare(era chiar o reclama in sensul asta)si mai ales nu uitati,niciodata nu pica ceva chiar asa de usor.Nu dati poze cu voi pe net persoanelor necunoscute,puteti avea surpiza sa le gasiti pe diferite siteuri....Daca se intimpla ceva in cazul asta,bun sau rau,dati de veste tuturor,dar m-as mira sa fie adevarat...

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0

In cazul asta si intrebarea aia, "La varsta ta mai crezi in Mos Craciun?" mi se pare superflua.Nu vreau sa dezumblu balonul, dar mi-am zis si eu parerea. Parerea unuia care a calcat ceva carari in domeniul asta.In rest, sa auzim de bine! Ca numa' de bine nu se (mai) poate.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ma indoiesc ca ar fi adevarat, ori e ceva teapa ori daca e adevarata, saraca a luat vreo boala incurabila si vrea sa se razbune pe barbati. Altceva nu prea vad sa iasa bun din povestea asta, daca as fi din cluj as strange o gasca cu care sa vedem cum sta treaba cu fata :huh:

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0
... daca as fi din cluj as strange o gasca cu care sa vedem cum sta treaba cu fata
Altcumva spus, sa fie o tzeapa multipla, impartasita simultan de mai multi camarazi.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Altcumva spus' date=' sa fie o tzeapa multipla, impartasita simultan de mai multi camarazi.[/quote']mai degraba sa nu dai peste vreun musculos care sa-ti faca ziua si mai proasta...plus ca daca fata accepta mai multi camarazi o data, trebuie unu sa fie mai cu experienta sa zica daca are vreo problema de sanatate sau ceva... ca sa nu va imbolnaviti... toti....
Link spre comentariu
  • Oras:it
  • Oras:it

e o vorba "afara vopsit gardu si inauntru leopardul" exact acelasi lucru si aici , "duduia" indignata ca am postat despre ea pe nimfomane mi-a scris urmatorul mesaj : daca mai scrii despre mine pe nimfonane .com te rastignesc si te pun in mijlocul orasuluiana.hot22: fariereana.hot22: vezi ca habar nu ai cu cine vbana.hot22: si e ilegal cu ce te ocupiDeci e clar ca nu e vorba despre nici o duduie aici care sa presteze serviciile prezentate pe "moka" :) propun inchiderea acestui thread

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Salut baieti am vb si eu cu "fiinta" dar mie mi-a trimis alte poze in plina actiune cu un tip dar nu erau foarte concludente si am cerut ceva mi clare dupa care sa zica ca este un TRANSEXUAL si defapt o lua la caca.

Link spre comentariu
  • Oras:it
  • Oras:it

@cristii99 s ieu am mai intrat inca de pe o adresa de messenger pe aceasta fiinta si mia dat aceleasi poze in timpul actiunii , dar mie nu mi-a zis ca ar fi transexual , ce om de nimic , in fine ma bucur ca am descoperit teapa si nu a ramasa nimeni cu traume :)

Link spre comentariu
Vizitator Artist
Reputație: 0

Domnilor,e vorba de un tip care de ani buni pune anunturi sub diferite pseudonime feminine. Intotdeauna cere webcam, probabil si-o lungeste in timp ce te vede. Eu am poza cu el, screenshot de pe webcamul lui.Cu mare placere l-as pune aici, nu stiu daca e permis. Fatza oricum nu se vede, dar macar sa fie poponarul pus undeva online.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...