Sari la conținut

Roxana / Alice de la Rosso salon - 0720394482 fost 0761555142


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Are ea un  varstnic cum i-o zice de tot o plimba si cheltuie bani cu ea chipurile gen amanta :))) oricum este o persoana foarte speculativa cand e vorba de bani..ca sa nu zic ca e si cam ciudata uneori... e viata ei pana la urma.. nu vad de ce i-am dat atata importanta pe aici .. :laugh2  :laugh2  in fine... ea oricum are aceleasi servicii " fantastice de erotice " ... doar ca si in timpul ei liber se ocupa cu diverse activitati .. intr-o  vizita acum ceva vreme.. vorbea cu unu la telefon care lucra pe tir si tot ii povestea de  una cai ilinsela pe barbatu-sau... si va dati seama discutii fundamentale... :slap2  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Azi am fost la un fel de swimg party...un tovaras pleaca in State si a zis sa o facem lata....asa ca a chemat cateva fete.Printre ele,chiar Alice,Roxana sau mai bine zis Andreea Oana Chiriac.

V-am mai scris despre acest specimen insa azi m-a impresionat prin faptul ca e omul care pentru suma potrivita face orice.Si nu va mint,asta chiar face orice.Uro pasiv,swallow,masturbare anala cu un dildo marime mare,ce sa mai,face orice.Asa ca luati o fratilor la pula,sa lase smecheriile cu masajul.Ce masaj?Masa 3 pule,iar o alta si-o freca de tatele ei.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Azi am fost la un fel de swimg party...un tovaras pleaca in State si a zis sa o facem lata....asa ca a chemat cateva fete.Printre ele,chiar Alice,Roxana sau mai bine zis Andreea Oana Chiriac.

V-am mai scris despre acest specimen insa azi m-a impresionat prin faptul ca e omul care pentru suma potrivita face orice.Si nu va mint,asta chiar face orice.Uro pasiv,swallow,masturbare anala cu un dildo marime mare,ce sa mai,face orice.Asa ca luati o fratilor la pula,sa lase smecheriile cu masajul.Ce masaj?Masa 3 pule,iar o alta si-o freca de tatele ei.

Mai multe detalii poti da?

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

De exemplu care este suma pentru care ar presta ce spui ca a prestat la petrecerea swing. Referitor la masturbarea anala cu dildo mare se plangea ca are hemoroizi si nici gand sa faca asa ceva.

Ea se plange de foarte multe pentru ca este o prefacuta si o mincinoasa innascuta.Suma?Cred ca au fost in jur de 2000-2500 lei,partea ei,plus vreo 1000 la fiecare din celelalte.In banii astia a prestat 4 ore,( 5 finalizari orale cu tot ce trebuie,a luat un uro pe fata,s-a masturbat cu una din celelalte doua,masturbare anala si n-am vazut nici urma de hemoroid.Etc.

Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Ea se plange de foarte multe pentru ca este o prefacuta si o mincinoasa innascuta.Suma?Cred ca au fost in jur de 2000-2500 lei,partea ei,plus vreo 1000 la fiecare din celelalte.In banii astia a prestat 4 ore,( 5 finalizari orale cu tot ce trebuie,a luat un uro pe fata,s-a masturbat cu una din celelalte doua,masturbare anala si n-am vazut nici urma de hemoroid.Etc.

Din ce inteleg, sex nu a facut decat oral?

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

 ..Pai sa fii nebun sa ii dai uneia 2000 de ron sa vezi cum isi baga un vibrator in fund ;)))  hai sa fim seriosi  :laugh2  :laugh2  In al doilea  rand sa oferi 5000 ron pe 4 ore.. v-au tinut buzunarele si sculele nu :))) ...   Ceea ce spui tu nu e nimic fantastic.. ca a venit si  persoana in cauza...Cunoastem ca este ahitiata dupa bani.. si sume mari...  Poate data viitoare mai faceti si sex cu ele nu doar oral . :slap2  :slap2

 

 Bafta pe viitor !!!!

Link spre comentariu

Am fost și eu mai demult la aceasta fata și sincer nu înțeleg dece are atâta recenzi neplăcute mie mi sa părut chiar ok arată bine cu toate ca e cam cu putine kg peste dar e frumușică nu mi sa părut cu aere sau alte lucuri nimic suspect face doar oral dar cred ca o poți convinge și sa se futa și altele nu am avut acel click cu ea dar in rest e o tipa al care-i nr de tel poți să-l salvezi atât

Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Am fost și eu mai demult la aceasta fata și sincer nu înțeleg dece are atâta recenzi neplăcute mie mi sa părut chiar ok arată bine cu toate ca e cam cu putine kg peste dar e frumușică nu mi sa părut cu aere sau alte lucuri nimic suspect face doar oral dar cred ca o poți convinge și sa se futa și altele nu am avut acel click cu ea dar in rest e o tipa al care-i nr de tel poți să-l salvezi atât

Sa vezi ce ok e cand te pomenesti cu mesaj pe whatsapp sau apel telefonic de la ea...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Suna cinic dar fiecare om are o eticheta cu un pret.Am citit ca vand gogosi,asa scria un stimabil menbru....,insa petreceri private au existat si vor exista indiferent de parerea unuia sau altuia,asa cum unii pot rupe 2- 3 mii de lei iar altii 2-3 sute.Fiecare face ce vrea si cum vrea pe banii lui,iar ceea ce am vrut eu sa subliniez cu referire la Roxana/Alice etc este faptul ca discretia si modul ei de a se comporta ridica enorm de multe semne de intrebare,indiferent daca ai finantat-o cu 200 sau 2000 de lei.Si aici ma refer atat la binecunoscutele mesaje,telefoane,cat si la diverse povestioare pe care ea le impartaseste unor clienti mai "speciali",care cu voia lor sau fara voia lor s-au transformat intr-un fel de "carasei'.Si nu e normal ca x sa stie ca y a facut nu stiu ce cu Alice/Alina/Ramona/Roxana....Ea e un fel de baza de date neprotejata care poate fi accesata.Deci atentie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:EARTH
  • Oras:EARTH

Suna cinic dar fiecare om are o eticheta cu un pret.Am citit ca vand gogosi,asa scria un stimabil menbru....,insa petreceri private au existat si vor exista indiferent de parerea unuia sau altuia,asa cum unii pot rupe 2- 3 mii de lei iar altii 2-3 sute.Fiecare face ce vrea si cum vrea pe banii lui,iar ceea ce am vrut eu sa subliniez cu referire la Roxana/Alice etc este faptul ca discretia si modul ei de a se comporta ridica enorm de multe semne de intrebare,indiferent daca ai finantat-o cu 200 sau 2000 de lei.Si aici ma refer atat la binecunoscutele mesaje,telefoane,cat si la diverse povestioare pe care ea le impartaseste unor clienti mai "speciali",care cu voia lor sau fara voia lor s-au transformat intr-un fel de "carasei'.Si nu e normal ca x sa stie ca y a facut nu stiu ce cu Alice/Alina/Ramona/Roxana....Ea e un fel de baza de date neprotejata care poate fi accesata.Deci atentie.

 

Nu stiu cat de reale sunt povestitile tale si nici nu are atat de multa importanta pentru mine. Sincer. Insa cred celalate afirmatii.

 

Alice este ahtiata dupa bani. Rar am intalnit persoane atat de ahtiate dupa bani.

 

Pur si  simplu fata asta ar face orice pentru bani si credeti=ma ca nu vb de sume mari de bani. Chiar sume modice pentru unii dintre noi.

 

Te cred cand spui ca este mincinoasa...  tipa minte de ingheata apele.

 

Ce mi se pare ciudat este ca ea inca cucereste destul de mult si des.

 

Cele bune!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Nu stiu cat de reale sunt povestitile tale si nici nu are atat de multa importanta pentru mine. Sincer. Insa cred celalate afirmatii.

 

Alice este ahtiata dupa bani. Rar am intalnit persoane atat de ahtiate dupa bani.

 

Pur si  simplu fata asta ar face orice pentru bani si credeti=ma ca nu vb de sume mari de bani. Chiar sume modice pentru unii dintre noi.

 

Te cred cand spui ca este mincinoasa...  tipa minte de ingheata apele.

 

Ce mi se pare ciudat este ca ea inca cucereste destul de mult si des.

 

Cele bune!

Subscriu si intaresc cele spune de tudor21.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Nu trebuie sa ma creada nimeni,doar nu suntem prieteni.....suntem doar colegi de forum.Eu am livrat niste informatii brute,neprelucrate si niste concluzii ce-mi apartin.Ce am scris se poate citi simplu sau printre randuri,dupa priceperea si dorinta fiecaruia.

Imi place sa cred ca e doar un forum al consumatorilor de curve si nu si al promotorilor degizati ori nu in clienti apropiati.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...