Sari la conținut

Roxana / Alice de la Rosso salon - 0720394482 fost 0761555142


Postări Recomandate

  • Oras:Dolj
  • Oras:Dolj

lucreaza! am fost la ea acum o saptamana, locatia este vis a vis de Spitalul Militar. in casa dezordine mare inclusiv in dormitorul unde te pofteste. baia relativ ok. aceleasi servicii, doar sex oral protejat sau neprotejat, fara CIM si zice ea masaj erotic care de fapt nu prea exista. nici la orl nu exceleaza, ia in gura doar capul si in rest laba cat se poate. nu am reusit sa o fac sa renunte la maini desi am tot insistat. Partea cea mai frumoasa a fost la finalizare, am intins o pe spate si i am dat o intre sani unde am si finalizat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
La 28.05.2021 la 13:35, Artemisia a spus:

Bine face, oricum era praf din toate punctele de vedere

spre surprinderea ta lucrez,si sunt f solicitata....praf posibil ca esti tu,de cate ori ai venit la mine?De ce nu detaliezi unde sunt ,,praf,,?

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 10 minute, ramona74 a spus:

spre surprinderea ta lucrez,si sunt f solicitata....praf posibil ca esti tu,de cate ori ai venit la mine?De ce nu detaliezi unde sunt ,,praf,,?

imi cer scuze,pagina asta a intrat printr o eroare la topicul meu,si am crezut ca e vb de mine,apoi am vazut ca era vb de o alta persoana..nu am stiut cum sa sterg,mii de scuze

Link spre comentariu
Vizitator Artemisia
Reputație: 0
Acum 6 ore, ramona74 a spus:

imi cer scuze,pagina asta a intrat printr o eroare la topicul meu,si am crezut ca e vb de mine,apoi am vazut ca era vb de o alta persoana..nu am stiut cum sa sterg,mii de scuze

Nu-i nimic , se mai intampla... 

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Disponibila
  • Oras:craiova
  • Disponibila
La 03.06.2021 la 6:11, ramona74 a spus:

scuze dar la masaj sunt cea mai buna din Craiova,la mine vin si doctori

OK ești bună dar lasă-ne și noua un nr de tel sa te contactam enumere și tu serviciile și o lista de preturi, pune câte va poze..... 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 10 minute, ady21 a spus:

OK ești bună dar lasă-ne și noua un nr de tel sa te contactam enumere și tu serviciile și o lista de preturi, pune câte va poze..... 

 

Nu cred ca mai lucreaza. De ceva vreme nu mai are anunt pe publi24. 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...