Sari la conținut

Masaj Erotic 80 ron / Piata Muncii / 0760.121.153 / 0753.460.563


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Masaj de relaxare body si erotic 80 ron (1 fin.)

Masaj de relaxare body si erotic 100 ron (2 fin.)

Masaj somatic (sportiv) 100 ron (1 fin.)

Masaj tantric 100 ron (1 fin.)

Masaj dominare 130 ron (1 fin.)

Toate masajele dureaza 60 de minute.

Cunnilingus este contra cost 50 ron

Adresa zona Piata Muncii, NU este salon, locuiesc singura.

Ofer discretie, intimitate si seriozitate !

Igiena maxima, Prosoape curate, multe geluri de dus, creme, uleiuri.

 

Lucrez de luni pana duminica de la ora 12:00 la 02:00 !

Programari cu 30 min inainte, 0760 121 153 / 0753 460 563

 

post-147969-0-05682300-1428332082_thumb.jpgpost-147969-0-76304700-1428332099_thumb.jpgpost-147969-0-90261100-1428332110_thumb.jpgpost-147969-0-65853500-1428332120_thumb.jpgpost-147969-0-65558400-1428332126_thumb.jpgpost-147969-0-68180000-1428332135_thumb.jpgpost-147969-0-82862500-1428332141_thumb.jpgpost-147969-0-97867300-1428332152_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Masaj de relaxare body si erotic 80 ron (1 fin.)

Masaj de relaxare body si erotic 100 ron (2 fin.)

Masaj somatic (sportiv) 100 ron (1 fin.)

Masaj tantric 100 ron (1 fin.)

Masaj dominare 130 ron (1 fin.)

Toate masajele dureaza 60 de minute.

Cunnilingus este contra cost 50 ron

Adresa zona Piata Muncii, NU este salon, locuiesc singura.

Ofer discretie, intimitate si seriozitate !

Igiena maxima, Prosoape curate, multe geluri de dus, creme, uleiuri.

 

Lucrez de luni pana duminica de la ora 12:00 la 02:00 !

Programari cu 30 min inainte, 0760 121 153 / 0753 460 563

 

 

ce presupune masajul dominare?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dominarea o fac mai soft si consta in

feminizare, facesitting, masajul cu picioarele, vorbit vulgar, palme si scuipat, legat la ochi sau castuse.

penetrare (la el) cu strap-on, vibrator sau dildo. (toate in limita bunului simt, nu bat sa las semne)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Missis  Alexa,

 

La  poze  noi ( foarte  reusite, recunosc, te avantajeaza ) eu vin cu intrebari  vechi ( deh, virsta  si  stilul meu personal )

 

1. Ora de masaj este  efectiv  ora de  60 minute ? ( fara  dus ) 

2. Pina  nu citesc si alte  recenzii  reale pe  aici  pe  forum nici  vorba  sa ajung pe  acolo  desi  locatia  imi convine, la fel si  maseuza ( esti o scumpa si o simpatica, parol ! ) 

3. Este temperatura  rezonabila in camera ?

 

Multumesc  si succes  maxim !

 

Iti  doresc  iubire  si  liniste  sufleteasca  si  sa ramii   tinara  !

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Dominarea o fac mai soft si consta in

feminizare, facesitting, masajul cu picioarele, vorbit vulgar, palme si scuipat, legat la ochi sau castuse.

penetrare (la el) cu strap-on, vibrator sau dildo. (toate in limita bunului simt, nu bat sa las semne)

 

Poti sa pui poze si cu jucariile?

Link spre comentariu
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky

Tipa e cea din foto dar nu aveți idee cat de mult o avantajeaza pozele

..nu am rămas ..nu aveam cum...era imposibil...locație..3...aspect 4...

Ce vrei să spui Gabi?

Detaliază te rog puţin informaţii despre aspectul fizic, mă interesează şi pe mine.

Mulţumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Primesc un 4? Hmm! gelu zice altceva si multi altii.... infine fiecare cu parerea lui, pozele sunt reale imi apartin dar cred ca esti rasist si din cauza asta.. infine, iti urez multa bafta si " sa fii sanatos " prin alte parti unde te duci :) pupici.

locatia din punct de vedere al curateniei si al aspectului este de 10.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu vreau sa întru in polemici cu tine....îți urez succes si cat mai multi clienți...eu am spus părerea mea...si faptul ca sunt rasist..DA...sunt...nu vreau ca de banii si timpul meu sa se bucure etnicii....si daca apelez la servicii de masaj vreau cel puțin sa-mi facă masaj o româncă. Nu am nimic cu tine...poate altii... eu unul nu..

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mda, se  inteteste  polemica  in legatura cu  micul templu al masajului din Str. Agricultori  si  cu  cea care il pastoreste - Alexa.

Reconfirm cele afirmate de mine in legatura  cu ea, daca as fi avut  motive de  critica nu as fi ezitat ( fizic + comportament ).

Da, trebuie sa iti placa si genul, cu forme generoase.

Daca  vrei  skinny  nu o sa iti  placa....

Vedeti  dvs. la  ea  faptul ca este  **spam editat**itara ( desi nu pot  sti  sigur ) este  compensat de  servicii,  de  educatie  si mai ales  de  fizic.

Are  fizic natural, fara  operatii  si  carne  tare  pe ea.

Am intilnit  alte  persoane  feminine  care  erau  albe  dar  s-au comportat  sub orice  critica.

Problemele cu  acest  salon  sint :

 - durata  masajului  -adica  ora  este  ora  fara  dus ?

- confortul  termic ( acum  cred ca  este  placut in camera, mult  peste  14 grade ) 

- daca  masajul este  complet, adica  relaxare + body + erotic

 

Sincer  numai cind ma gindesc la sinii  ei  mari, cei mai mari pe care  i-am vazut si atins , imi si imaginez  finalizare intre  ei - cum am inteles ca accepta.

Pe  cind si o recenzie  completa, indiferent  de  care - buna sau  critica ?

 

Alexa, succes  la tot  si  toate, sa ai parte de  iubire  calda  si  neconditionata !

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am recunoscut pozele..sunt reale..dar...am încheiat. Opinia mea nu trebuie sa îți facă rău...daca e asa tot forumul ar trebuie sa se închidă..sau noi sa dam numai note de 10 la toate fetele sa nu cumva sa supăram. E o opinie si chiar rog daca mai e cineva dornic sa te viziteze sa se duca...poate serviciile sunt de nota 11.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mda, se inteteste polemica in legatura cu micul templu al masajului din Str. Agricultori si cu cea care il pastoreste - Alexa.

Reconfirm cele afirmate de mine in legatura cu ea, daca as fi avut motive de critica nu as fi ezitat ( fizic + comportament ).

Da, trebuie sa iti placa si genul, cu forme generoase.

Daca vrei skinny nu o sa iti placa....

Vedeti dvs. la ea faptul ca este **spam editat**itara ( desi nu pot sti sigur ) este compensat de servicii, de educatie si mai ales de fizic.

Are fizic natural, fara operatii si carne tare pe ea.

Am intilnit alte persoane feminine care erau albe dar s-au comportat sub orice critica.

Problemele cu acest salon sint :

- durata masajului -adica ora este ora fara dus ?

- confortul termic ( acum cred ca este placut in camera, mult peste 14 grade )

- daca masajul este complet, adica relaxare + body + erotic

 

Sincer numai cind ma gindesc la sinii ei mari, cei mai mari pe care i-am vazut si atins , imi si imaginez finalizare intre ei - cum am inteles ca accepta.

Pe cind si o recenzie completa, indiferent de care - buna sau critica ?

 

Alexa, succes la tot si toate, sa ai parte de iubire calda si neconditionata !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gelu doar pentru tine personal... te astept la masaj si stam 1 ora  si 15 minute !

Este foarte cald in camera ! camera arata exact ca in pozele de mai sus, am facut-o mai frumoasa de cand ai venit tu.

Masajul complet relaxare body + erotic. 80 ron.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gabi.blo e clar ca tu ai ceva de impartit cu fata, daca te a deranjat ceva la fata locului spune obiectiv, altfel comantarii rasiste pe seama faptului ca e mai creola sunt total deplasate si nu-si au rostul!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gelu doar pentru tine personal... te astept la masaj si stam 1 ora si 15 minute !

Este foarte cald in camera ! camera arata exact ca in pozele de mai sus, am facut-o mai frumoasa de cand ai venit tu.

Masajul complet relaxare body + erotic. 80 ron.

Durata masajului nu trebuie sa fie 1 ora propriu zis excepție pt cineva anume . Masajul trebuie sa fie pe durata a unei ore fără a fi inclus în aceasta ora dușurile și discuțiile sau orice altceva . Dacă cineva își respecta clientii
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Gabi.blo e clar ca tu ai ceva de impartit cu fata, daca te a deranjat ceva la fata locului spune obiectiv, altfel comantarii rasiste pe seama faptului ca e mai creola sunt total deplasate si nu-si au rostul!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...