Sari la conținut

Masaj Erotic 80 ron / Piata Muncii / 0760.121.153 / 0753.460.563


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vreau ... azi ..se poate ....😘😘😘😘

buna buna buna. sunt disponibila.  :masaje

Programul L-V incepe de la 13:00 pana pe la 20:00 depinde de programari :251x ..in weekend sunt.. daca faci programare din timp cu o zi inainte sau daca pot ajunge la locatie in timpul dorit de tine cu mare placere.

Astazi sunt pana la ora 21:00.  :werinlove

Vreau sa multumesc tuturor celor care au trezut zilele trecute pe la mine, inclusiv astazi.

Multumesc pentru bombonele si praijturi.  :cake  :kissing2

post-147969-0-67672400-1460039459_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

buna buna buna. sunt disponibila.  :masaje

Programul L-V incepe de la 13:00 pana pe la 20:00 depinde de programari :251x ..in weekend sunt.. daca faci programare din timp cu o zi inainte sau daca pot ajunge la locatie in timpul dorit de tine cu mare placere.

Astazi sunt pana la ora 21:00.  :werinlove

Vreau sa multumesc tuturor celor care au trezut zilele trecute pe la mine, inclusiv astazi.

Multumesc pentru bombonele si praijturi.  :cake  :kissing2

attachicon.gifIMG_3020.JPG

Mai lasa dulciurile ca ai facut ditamai curul
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Mai lasa dulciurile ca ai facut ditamai curul

Bai prostane, habar n-ai ce masaj face fata asta superba  cu curul ala de brazilianca !

ete ca mai aparu un luzer pe forum! :laugh2

ce salon reprezinti, de te dai la independente ?

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

Am bifat-o pe Alexa, Locatia in spate la Hasdeu usor de gasit, dupa indicatii...

Sa zicem ca Alexa e mai mica decat pare in poze, si bine facuta!

Grabindu-ma sa ajung la ora 17:00 fix am uitat total sa-i iau ceva bun ( si ma simt prost pt ca asta voiam neaparat, dar timpul ma facut sa uit  cu desavarsire)

Am dusat si m-am pus pe pat, ea a inceput si iam zis ca vreau  masajul tandric cu o finalizare...

Alexa e extrem de vorbareata, am intrebato de toate, si chiar ca o ora aveti ce vorbi... Amandoi avem aceasi varsta asa ca ne am inteles bine.

Masajul a fost foarte soft (probabil deaia se si cheama tandric) Alexa are experienta si nu e timida, te face sa te simti bine, dupa ceva timp m-am intors si am vazut sanii aceia uriasi auuuuuuuu... Dar in acelasi timp imi parea rau, banuiesc prin ce trece o femeie cu sani mari ( dureri de spate, lipsa de sutiene, fete geloase, baieti nesimtiti)

Am intrebat-o daca pot lua sanii in gura a zis nu, si mi-a zis si de ce, motivul ma intristat dar o inteleg 100%, din pacate a tot dat de tot felul de animale care se numesc " barbati" si la anlingus tot la fel....

Ma rog m-am jucat cu sanii ei uriasi auleuuu de cand aveam fantezia asta sa gasesc o femeie cu sani mari, iam frecat in mana pipait soft,.... FRUMOS!

Si-a bagat penisul intre sani si a inceput sa frece... Eu care imi dau drumul mai greu am simtit ca nu vine si mi-am luato in mana, ea bagandusi sanii enormi peste mana mea, pana cand am finalizat, si se pare ca aveam mult cartus on oua am umplut-o pe sani, si piept... Chiar ca am avut mult testosteron azi...

am stat 2 min la respiro si am facut dus... m-am imbracat si am lasat 100 ron pt masaj... Nu aveam nici un ceas in camera dar cand am intrat era 17:00 fix cand am iesit era... 18:00 FIX! V-am zis ca suntem de aceasi varsta...

3 chestii inainte sa dau nota 1: Scuze ca nu am adus nimic efectiv am fugit sa ajung la ora 5 sorry 2: Sa stai fix fix o ora fara sa ai un ceas, inseamna ca e un click macar la profesionalism BRAVO 3: Eu mereu dau banii la inceput , azi la sfarsit asa de nerabdator am fost sa fiu masat de Alexa...

Note:

Masajul: A fost ok data vitoare iau unul sportiv ca cel tandric e cam soft :7

Atitudinea: Atitudinea foarte ok, foarte vorbareata ( si ea si eu) dau nota 10

Corp: Aici e greu de zis, pt ca e genul de femeie care pt uni e foarte placuta pt alti mai putin, depinde de gusturi, sani sunt ASUL ei fara indoiala, nu am mai pus mana pe asa mastodonzi, e greu sa fi slaba cand ai asa sani, ganditi-va cat de greu e sa faci sport cand ai 3 kg pe piept.... nota mea finala e 7.5

Locatia: E ok nota 8 ( ai geluri , sapun, apa fierbinte sau cloctita daca nu esti atent :laugh2 ..prosop curat..)

Nota finala este 8, raport pret calitate 10

As mai avea ceva de adaugat: parerea mea personala e ca ar fi mai bine sa inchizi tv-ul si sa pui un CD-player cu muzica soft de relaxare, mtv-ul nu te relaxeaza cu adevarat.... te pup Alexa, cu drag Alex :bow :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

Am bifat-o pe Alexa, Locatia in spate la Hasdeu usor de gasit, dupa indicatii...

Sa zicem ca Alexa e mai mica decat pare in poze, si bine facuta!

Grabindu-ma sa ajung la ora 17:00 fix am uitat total sa-i iau ceva bun ( si ma simt prost pt ca asta voiam neaparat, dar timpul ma facut sa uit  cu desavarsire)

Am dusat si m-am pus pe pat, ea a inceput si iam zis ca vreau  masajul tandric cu o finalizare...

Alexa e extrem de vorbareata, am intrebato de toate, si chiar ca o ora aveti ce vorbi... Amandoi avem aceasi varsta asa ca ne am inteles bine.

Masajul a fost foarte soft (probabil deaia se si cheama tandric) Alexa are experienta si nu e timida, te face sa te simti bine, dupa ceva timp m-am intors si am vazut sanii aceia uriasi auuuuuuuu... Dar in acelasi timp imi parea rau, banuiesc prin ce trece o femeie cu sani mari ( dureri de spate, lipsa de sutiene, fete geloase, baieti nesimtiti)

Am intrebat-o daca pot lua sanii in gura a zis nu, si mi-a zis si de ce, motivul ma intristat dar o inteleg 100%, din pacate a tot dat de tot felul de animale care se numesc " barbati" si la anlingus tot la fel....

Ma rog m-am jucat cu sanii ei uriasi auleuuu de cand aveam fantezia asta sa gasesc o femeie cu sani mari, iam frecat in mana pipait soft,.... FRUMOS!

Si-a bagat penisul intre sani si a inceput sa frece... Eu care imi dau drumul mai greu am simtit ca nu vine si mi-am luato in mana, ea bagandusi sanii enormi peste mana mea, pana cand am finalizat, si se pare ca aveam mult cartus on oua am umplut-o pe sani, si piept... Chiar ca am avut mult testosteron azi...

am stat 2 min la respiro si am facut dus... m-am imbracat si am lasat 100 ron pt masaj... Nu aveam nici un ceas in camera dar cand am intrat era 17:00 fix cand am iesit era... 18:00 FIX! V-am zis ca suntem de aceasi varsta...

3 chestii inainte sa dau nota 1: Scuze ca nu am adus nimic efectiv am fugit sa ajung la ora 5 sorry 2: Sa stai fix fix o ora fara sa ai un ceas, inseamna ca e un click macar la profesionalism BRAVO 3: Eu mereu dau banii la inceput , azi la sfarsit asa de nerabdator am fost sa fiu masat de Alexa...

Note:

Masajul: A fost ok data vitoare iau unul sportiv ca cel tandric e cam soft :7

Atitudinea: Atitudinea foarte ok, foarte vorbareata ( si ea si eu) dau nota 10

Corp: Aici e greu de zis, pt ca e genul de femeie care pt uni e foarte placuta pt alti mai putin, depinde de gusturi, sani sunt ASUL ei fara indoiala, nu am mai pus mana pe asa mastodonzi, e greu sa fi slaba cand ai asa sani, ganditi-va cat de greu e sa faci sport cand ai 3 kg pe piept.... nota mea finala e 7.5

Locatia: E ok nota 8 ( ai geluri , sapun, apa fierbinte sau cloctita daca nu esti atent :laugh2 ..prosop curat..)

Nota finala este 8, raport pret calitate 10

As mai avea ceva de adaugat: parerea mea personala e ca ar fi mai bine sa inchizi tv-ul si sa pui un CD-player cu muzica soft de relaxare, mtv-ul nu te relaxeaza cu adevarat.... te pup Alexa, cu drag Alex :bow :kiss3

 

Multumesc pentru vizita, am pus cd-player de cateva zile.   :*

Va pup pe toti. :heart:  astazi sunt pana la ora 22:00 free si disponibila :boobs .  :telephone  0760121153

 

post-147969-0-71772200-1461155294_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hristos a inviat !  :werinlove  Va pupic pe toti si imi cer scuze celor care nu le-am raspuns zilele trecute dar ca fiecare om am sarbatorit sfintele Pasti.

De maine reincep programul 12:00-22:00 toata saptamana asta. 0760.121.153 / 0753.460.563 Programarile cu minim 30 de min. inainte.   :telephone 

:kiss3   :boob    :stiletto   :2808.gif

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Hristos a inviat !  :werinlove  Va pupic pe toti si imi cer scuze celor care nu le-am raspuns zilele trecute dar ca fiecare om am sarbatorit sfintele Pasti.[/size]

De maine reincep programul 12:00-22:00 toata saptamana asta. 0760.121.153 / 0753.460.563 Programarile cu minim 30 de min. inainte.  [/size] :telephone 

:kiss3  [/size] :boob  [/size] [/size] :stiletto  [/size] :2808.gif

Nu te supi ca întreb

Dar ce faci la masajul tantric de 100 ron

Adică ce diferența e între erotic si tantric?

Ce include tantricul în viziunea ta?

Și cum reușești să te încadrezi într o oră pt un masaj de așa anvergură?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Să spui că faci tantric dintr-o ora si ca este 100 ron un asemenea masaj este ca si cum ai spune "sug pula bestial! Dar nu prea o sug,mai mult o ling. Fara sa o ating. Așa,de la distanta".

Masajul tantric e extrem de complex. Și mă oftoc când văd că este promovat de fete care habar nu au ce înseamnă. Este incredibil! Masajul asta e atât de special încât nu poți compara cu altceva o ședință reușită. Eu ți-aș recomanda sa te interesezi în ce constă un astfel de masaj si daca inteadevar ești capabilă să il oferi așa cum este el, să realizezi că nu îl poți vinde cu un preț ca cel afișat. E ca si cum ai vrea să vinzi o sticlă de Champagne la prețul unui rahat de vin spumant de doi lei kila.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Qatar
  • Oras:Qatar

Doresc sa imi fac astazi o programare insa am cateva intrebari...

 

Ora de masaj este ora indiferent daca finalizarea este dupa 30 min?

In ora intra si dusurile?

 

Te pup dulce si astept cu nerabdare raspunsul tau.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Irina scuze de offtopic dar iti spun sincer daca masajul tantric cat de complex ar fi el tine mai mult de o ora deja devine frectie la picior de lemn pentru simplul fapt ca acest organ care este stimulat de atingerile fetei se sensibilizeaza prea mult si nu mai simte placerea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fiecare le interpreteaza si le presteaza cum doreste si la ce pret doreste, este alegerea clientului sa se intoarca unde a fost mai multumit.

O zi placuta!  :bye  

 

Doresc sa imi fac astazi o programare insa am cateva intrebari...

Ora de masaj este ora indiferent daca finalizarea este dupa 30 min?
In ora intra si dusurile?

Te pup dulce si astept cu nerabdare raspunsul tau.

 

Sedinta dureaza in jur de 60 de minute..  daca finalizezi dupa 30 min nu este nici o problema se mai poate face masaj sau depinde ce doresti sa faci in restul timpului ramas.. Daca alegi varianta cu doua finalizari se face una la inceputul sedintei si una la sfarsit pentru a putea sa te recuperezi fizic..pentru a doua fin.     :kiss2   majoritatea raspunsurilor care te intereseaza le poti citi si in recenzii.   :X

pupici multi si dulci.   :ellao

Multumesc mult celor care au trecut ieri si astazi pe la mine.   :werinlove

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Irina scuze de offtopic dar iti spun sincer daca masajul tantric cat de complex ar fi el tine mai mult de o ora deja devine frectie la picior de lemn pentru simplul fapt ca acest organ care este stimulat de atingerile fetei se sensibilizeaza prea mult si nu mai simte placerea.

What?!?!

O ședință poate dura si cinci ore

Tantric nu înseamnă frecus sau frecție...

 

Ai măcar idee ce înseamnă?!vorbești să te afli în treaba.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

John,nici sa nu te deranjezi. Eu nu suport teparii. Nu te mai da strainez ca ma ud toata.

  • Minus 1
Link spre comentariu

What?!?!

O ședință poate dura si cinci ore

Tantric nu înseamnă frecus sau frecție...

Ai măcar idee ce înseamnă?!vorbești să te afli în treaba.

Te roade "Randunico" ,esti rupta de foame ca va fura clientii ,face un masaj de nota 10 , am fost la ea si merita mai mult decat preturile puse ...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

da,clar, ma roade!

Nu avem aceeasi clasa de clienti.

dovada?!

Taman tu!

Hai mars!

Link spre comentariu
  • Oras:Qatar
  • Oras:Qatar

Revin cu o recenzie pentru "masajulperfect"... Chiar este perfect !!!

 

Nu am cuvinte sa descriu cat de bine a fost! Tipa este bestiala si face un masaj fenomenal. GFE ridicat, poti discuta orice... M-a servit cu apa, am stat la o tigara si apoi la actiune, care repet...a fost dementiala!!

 

Locatie: 10

Igiena locatiei: 9

Aspect domnisoara: 10

Masaj: 10+++

GFE: 10

 

Halat: 100ron... Doua finalizari.

De revenit: Da, cel putin de doua ori pe luna! ðŸ‘ðŸ»

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...