Sari la conținut

Masaj Erotic 80 ron / Piata Muncii / 0760.121.153 / 0753.460.563


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Alexa,facut programare pe la ora doua pt. ora 7. In drum spre locatie,sun sa-mi dea adresa exacta,raspunde,imi comunica str. Agricultori nr. 65,si cand eram aproape,imi trimite un mesaj in care imi spune sa vin pe la 7 jum. Ii raspund ca am ajuns si ca o sa o astept.

Dupa ce sa eliberat,ma suna si imi spune ca pot sa vin,intradevar curtea comuna,cu mai multe case ,nu prea iti inspira siguranta.

Ma astepta in fata usii,cu prosopul pe ea, o fata miniona as spune 1.60-1.65 maxim,bruneta,draguta,nici slaba nici grasa,,

Am intrat in casa,la parter  este un living destul de mare,probabil o viitoare receptie,neamenajata momentan,am urcat la etaj unde se afla camera de lucru,m-am dezbracat si am mers la baie.

Baia este dotata cu cabina de dus,pt. mine foarte incomoda din cauza staturii mele,si intradevar ,apa calde urca mai greu,a avut grija Alexa sa-mi spuna .

Pt. ca nu am mai fost demulta vreme la masaj 3 in 1,nu am cu ce sa fac comparatie,Alexa incearca,isi da silinta,este o fata mai mult decat ok,putin timida,dar si lipsita de experienta,parerea mea,,,si o sa ma rezum la a spune ca a fost o experienta mediocra,DAR,fara sa-mi para rau dupa bani.

Note

locatie-exterior 5

           -interior 8

Baia-5 din cauza ca eu nu am loc niciodata in cabina de dus

Alexa -7-8 draguta,fund bestial,sani mari un pic lasati

Masaj de relaxare-6-7 un pic pe repede innainte,fara sa te scape de ceva dureri

Masaj bodi -erotic 7-8 destul de sexi,mai ales dupa ce si-a pus in evidenta fundul,care arata foarte bine,

halat 100 ron,cam 45 minute de cand am intrat pana am iesit.

De recomandat,,,,da,decat sa merg la un salon specific,mai bine la Alexa,

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca cel mai important este serviciul pe care il platesti si masajul erotic in sine, nu curtea interioara pentru ca nu curtea iti face masaj sau tencuiala, receptia este amenajata foarte frumos, totul este NOU, casa din punctul meu de vedere este foarte frumoasa si ingrijita, fata de multe saloane de masaj erotic, iar la mine nu este salon ca sa existe receptie in sine, nu pot sa primesc mai multe persoane deodata pentru ca nu am "sala de asteptare" avand in vedere ca sunt singura, la mine nu gasesti talpi de picioare sau urme de praf. Va puteti indrepta spre saloane cei care cred ca acolo este mai "safe". Va multumesc celor care au trecut pe la mine si care o vor mai face. O zi buna va doresc ! Pupici.

PS: incepand de astazi am si un acvariu cu pesti foarte frumos in living !

PS2: Multumesc Examinatorul si te mai astept ! :girly

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 2327
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu am spus-o cu nici o tenta de repros!

Doar am intrebat!

Sigur ca e un lucru mai putin sau aproape deloc important dar nici un secret nu e nu? Doar voiam sa stiu de ce se critica exteriorul casei asa mult, ca vad ca in rest totul e destul de bine...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Alexa,facut programare pe la ora doua pt. ora 7. In drum spre locatie,sun sa-mi dea adresa exacta,raspunde,imi comunica str. Agricultori nr. 65,si cand eram aproape,imi trimite un mesaj in care imi spune sa vin pe la 7 jum. Ii raspund ca am ajuns si ca o sa o astept.

Dupa ce sa eliberat,ma suna si imi spune ca pot sa vin,intradevar curtea comuna,cu mai multe case ,nu prea iti inspira siguranta.

Ma astepta in fata usii,cu prosopul pe ea, o fata miniona as spune 1.60-1.65 maxim,bruneta,draguta,nici slaba nici grasa,,

Am intrat in casa,la parter  este un living destul de mare,probabil o viitoare receptie,neamenajata momentan,am urcat la etaj unde se afla camera de lucru,m-am dezbracat si am mers la baie.

Baia este dotata cu cabina de dus,pt. mine foarte incomoda din cauza staturii mele,si intradevar ,apa calde urca mai greu,a avut grija Alexa sa-mi spuna .

Pt. ca nu am mai fost demulta vreme la masaj 3 in 1,nu am cu ce sa fac comparatie,Alexa incearca,isi da silinta,este o fata mai mult decat ok,putin timida,dar si lipsita de experienta,parerea mea,,,si o sa ma rezum la a spune ca a fost o experienta mediocra,DAR,fara sa-mi para rau dupa bani.

Note

locatie-exterior 5

           -interior 8

Baia-5 din cauza ca eu nu am loc niciodata in cabina de dus

Alexa -7-8 draguta,fund bestial,sani mari un pic lasati

Masaj de relaxare-6-7 un pic pe repede innainte,fara sa te scape de ceva dureri

Masaj bodi -erotic 7-8 destul de sexi,mai ales dupa ce si-a pus in evidenta fundul,care arata foarte bine,

halat 100 ron,cam 45 minute de cand am intrat pana am iesit.

De recomandat,,,,da,decat sa merg la un salon specific,mai bine la Alexa,

 

 

Am uitat sa mentionez un lucru,mai mult ca o recomandare pt. Alexandra: nu mai raspunde la telefon in timpul ''sedintei'',nu e placut deloc.

E mai mult un sfat decat un repros, ial ca atare,si fara suparare.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc pentru sfat, eu sunt singura si nu este salon, nu am receptionera sau secretara si in consecinta doar eu raspund la telefon pentru programari... daca te-a deranjat imi pare rau.. pe de alta parte daca ai dori sa vii si nu raspund la telefon nu cred ca ti-ar pica bine.

Multumesc celor care m-au vizitat astazi, pupici dulci!

post-147969-0-60627300-1431960298_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 2327
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poti lasa tel pe silent, nu spune nimeni sa il inchizi, si dupa terminarea masajului, daca recunosti numerele si cei in cauza au spus ca e ok, poti reveni cu un beep,

dar in timpul masajului sa raspunzi la tel, nu e ok, sunt convins ca pe viitor vei imbunatati si acest lucru! :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:unde este necesar
  • Oras:unde este necesar

Cred ca multi dintre ce de pe aici vor fi de acord cu mine ca un masaj erotic bine facut, poate fi mai placut decat o partida de sex de genul fast fuck.


Prin urmare, incercat in ultimul timp mai multe variante de masaj erotic, una dintre acestea fiind petrecuta in compania domnisoarei Alexa. Voi incepe cu ea, pentru ca a fost cea mai placuta!


Telefonul l-am luat de aici, cum procedez de altfel in ultimul timp, de cand si-a dat duhul AT-ul.


Sunat, stabilit intalnirea, ajuns la destinatie pe strada Agricultori…


Dupa cum s-a mai spus aici, pana la locatie trebuie sa parcurgi cativa metrii printr-o curte ingusta, dar eu unul, chiar nu vad nici o problema in asta. Mai ales cand in usa de la intrare te astepata o fata ca Alexa infasurata intr-un prosop care mai multe evidentiaza decat ascunde un corp superb. Intrarea se face intr-o camera de primire foarte putin mobilata, in care iti atrage atentia anuntul de a nu uita sa ceri bon fiscal !!!! ( sau ceva de genul asta, ne spune Alexa acum mai clar, ca eu  nu aveam ochelarii pe nas :shy: )


Daca va uitati in poze, o sa vedeti niste trepte, care urca din camera de primire in camera de actiune. Ei bine, pe treptele acelea m-a condus domnisoara, ea in fata eu in spate, cu ochii fix in poponeata, incercand sa vad ce se ascunde sub prosop.


Am discutat ce se poate si ce nu se poate, am fost informat ca nu se mai poate – deocamdata – cunilingus – si chiar daca venisem si pentru asta, am ramas. Oricum, dupa o faza ca aia cu scara era imposibil sa mai plec, si nici nu aveam alt motiv pentru ca locatia este OK iar Alexa, este exact fata din poze. Ce nu se vede in poze, este atitudinea ei foarte placuta, politicoasa, dorinta sa-ti faca pe plac. Am facut un dus rapid, si am revenit in camera.


Dupa 2-3 minute de masaj, incurajat de atitudinea ei placuta, m-am gandit sa incerc 2 finalizari. Ei, aici a inceput partea cea mai tare, cu un masaj al juniorului intre sanii aceia care se vad in poze, dar pe care trebuie sa-i si simti, altfel degeaba. Dupa cateva minute, am cedat senzatiilor si am terminat intre sanii ei, mult mai placut decat intr-un prezervativ in pasarica…


Dupa ce m-a sters pe mine, apoi pe ea, a inceput si masajul propriu-zis. Nu am prea multa experienta in ale masajului, dar tare mi-a placut. A fost un masaj cu mainile, cu gambele, cu sanii, ce sa mai, o atingere cu toate partile corpului ei. Cand m-a intors cu fata in sus si asezata in pozitia 69 a inceput sa-si balanseze fundul la 10 cm de fata mea, cu pasarica ei mititica fluturand in fata ochilor, as fi dat oricat pentru un cuni, dar stabilisem ca nu se poate. Mare pacat!


In timp ce ma jucam cu sanii ei superbi, mangaierile mainilor ei, si imaginea super-excitanta, m-au facut sa termin a doua oara, in mai putin de 1 ora.


Asta inseamna 100 lei (atat a fost intalnirea) foarte bine cheltuiti. Adica 50 lei/finalizare, n-am mai beneficiat de raportul asta de ani de zile.


Ca sa bifez respectarea regulamentului, notele:


-         locatie 9


-         aspect 9 ( cu o mentiune speciala pentru sani, care sunt de nota 10)


-         atitudine +10


-         masaj  10 (dar tineti cont ca nu prea ma pricep)


Una peste alta, chiar daca nu a fost decat masaj, fara cunilingus, a fost o experienta foarte, foarte placuta. Probabil ca voi reveni, iar daca reintroduce in oferta posibilitatea degustarii pasaricii, o voi face cu siguranta.


  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, multumesc hello63 foarte mult pentru vizita+recenzie si te mai astept cand doresti..  :2qm40hg

In ceea ce priveste "cunni-ul" am decis sa nu mai accept o perioada pentru ca am fost muscata de un client mai "pofticios" zilele trecute si am decis sa iau o pauza ! Acum fac un mic tratament cu o crema din aceasta cauza.. E ca si cum v-ati lua voi un mare sut in testicule.. dar asta este, riscul meseriei.

In alta ordine de idei va pup dulce va multumesc mult celor care au trecut astazi si vor trece mai pe seara, pupici dulci ! :date

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare confrati!

 

Avand o "fereastra" sambata am zis sa fac un masaj la domnisoara pe care o "vanez" de mult.

Asa ca am sunat pe la ora 16 si m-am programat pt 16:30. La telefon mi s-au explicat inca odata serviciile si pretrile (cele cunoscute) precum si adresa din Agricultori.

De asemenea mi-a precizat ca nu mai face cunni.

Am ajuns la Alexa pe la si 20 (traficul de sambata). Locatia asa cum s-a mai precizat este intr-o curte. Mergi maxium 15 metri din strada pana la usa unde esti intampinat de Alexa in prosopel :crazylove

Am facut cunostinta am urcat treptele ea in fata  :crazylove  si am ajuns in camera din poze.

Pt locatie as da un 8.5 camera este f ok, muzica, prosop curat, dusul are mici probleme dar nu m-am dus ca instalator.

Despre Alexa ce sa zic, este mai bine ca in poze. Si zic mai bine pt ca in poze nu apare fara sutien :shockedare niste sani fantastici, carnea tare si un fund ff misto.

A inceput cu masajul de relaxare la care chiar se pricepe. Mi-a zis ca a urmat niste cursuri. Masajul facut pe picioare, spate, gat inca odata surprinzator de bine.

Dupa masajul de relaxare a urmat cel erotic.

Intors cu fata in sus masajul erotic a inceput cu un masaj intre sani care este demential. Continuat cu gatul si clavicula ce sa mai o fericire.

Finalizarea a fost intr-un 69 cu ea miscundu-se in fata mea.

Permite sarutari pe corp, atingeri dar fara degete inauntru. 

Ca sa respect traditia notelor:

- asa cum am zis locatia de 8.5 spre 9 chiar

- masajul de relaxare 9

- aspect fizic 10 (sanii si fundul  20) 

- atitudine 10 

- masaj erotic 10.

 

Pretul 80ron 1 finalizare.

De revenit: categoric.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, multumesc hello63 foarte mult pentru vizita+recenzie si te mai astept cand doresti.. :2qm40hg

In ceea ce priveste "cunni-ul" am decis sa nu mai accept o perioada pentru ca am fost muscata de un client mai "pofticios" zilele trecute si am decis sa iau o pauza ! Acum fac un mic tratament cu o crema din aceasta cauza.. E ca si cum v-ati lua voi un mare sut in testicule.. dar asta este, riscul meseriei.

In alta ordine de idei va pup dulce va multumesc mult celor care au trecut astazi si vor trece mai pe seara, pupici dulci ! :date

A ramas intreaga ? :-P

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va multumesc din suflet celor care m-au vizitat ieri, va pup dulce!! :2qm40hg  

Am o rugaminte si o scuza in acelasi timp, nu pot sa raspund la telefon pana in ora 12:00 ziua si dupa ora 00:00 noaptea pentru ca atunci imi termin programul !  :hihat

Vreau sa fiu fresh pentru a doua zi si nu-mi permit sa stau noaptea ca sa fiu obosita a doua zi !  :yummy

 @music @coffee @happy :ellao

post-147969-0-74934600-1432643441_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: navid_naumovich
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: navid_naumovich
  • Oras:Bucuresti

Vizitat maseuza, pe scurt evaluare:

1. Aspect fizic 10, corp perfect pentru masaj, forma frumoase, proportii excelente pentru mine, sani exceptonali, piele fina, epilata, bronzata

2. Aspect fata 9

3. Atitudine 10, politicoasa, vorbește la persoana a treia constant

4. Actiunea masaj relaxare 10

5. Masaj erotic 7, vorbeste mult in timpul actiunii si nu te duce in starea potrivita pentru un masaj, lipseste erotismul si raspunde la telefon in timpul masajului, muzica de fundal este hip hop si lumina este prea mare

6. Locatie si baia 10, dușuri, prospop curat si uscat, geluri

ii recomand sa investească mai mult in ambianta si in a oferi clientului intimitate

halat 80 lei pt o finalizare, masaj relaxare si erotic

de revenit daca ia in considerare recomandarile de mai sus.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 2327
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si mie imi place Alexa tot mai mult pe zi ce trece.

Atitudinea placuta si dorinta de a se perfecționa in calitatea serviciilor e o mare calitate ce o găsești de regula exclusiv la fete care sunt si inteligente, nu doar arata bine.

Felicitări ptr progrese.

Voi trece si eu pe la tine sa ma relaxezi cu un masaj :*

Link spre comentariu

Reputație: 2327
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e doar "o laba".

Asta faci tu acasa uitandu te la filme XXX, gratis.

Un masaj erotic de calitate e mult mai mult decat atat.

Daca asta ai înțeles tu, înseamnă ca nu ai avut niciodată parte de unul! :(

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...