Sari la conținut

Andra 0725379526


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Ai ramane uimita, insa generatia asta agramata intelege corect, ca toti scriu si gandesc la fel de...

Dragul meu calameteo,eram in trafic si am facut o mica greseala care o poate face oricine si ai grija cum vorbesti ca eu inca n am ajuns sa fiu "agramata" si vad ca ai generalizat ca "toti scriu si gandesc la fel de..."ce sa zic imi pare rau ca noi nu ne ridicam la nivelul altora

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Dragul meu calameteo,[sPATIU]eram in trafic si am facut o mica greseala PE care o poate face oricine[VIRGULA] si ai grija cum vorbesti ca eu inca n[CRATIMA]am ajuns sa fiu "agramata"[VIRGULA] si vad ca ai generalizat ca "toti scriu si gandesc la fel de..."[PUNCT SI VIRGULA]ce sa zic[VIRGULA] imi pare rau ca noi nu ne ridicam la nivelul altora[PUNCT]

Apropo de trafic si o greseala, asa se scrie corect mesajul tau de mai sus.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Citisem un coment de la tine referitor la numarul tau, ca o sa-l schimbi in curand sau l-ai schimbat. Si nu mai gasesc commentul sau am visat?!?

Am avut un alt numar de telefon este adevarat,dar acum este acest numar 0725379526 pup..:)

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Apropo de trafic si o greseala, asa se scrie corect mesajul tau de mai sus.

Nu se pune virgula înainte de conjuncția " și " decât în anumite situații.

Acum cineva și mai destept decât mine sa îmi corecteze textul.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Apropo de trafic si o greseala, asa se scrie corect mesajul tau de mai sus.

Pe care o poate face oricine (virgula) si...apoi am scris asa "si ai grija cum vorbesti"nu se pune virgula si apoi folosim conjuctia "si" dragul meu calameteo de data asta ai cam dat -o in bara si ai ajuns sa faci si tu parte din persoanele astea toate "agramate" data viitoare fii mai putin atent inainte sa dai lectii de scris.:)

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Nu se pune virgula înainte de conjuncția " și " decât în anumite situații.

Acum cineva și mai destept decât mine sa îmi corecteze textul.

Total de acord cu tine nu se foloseste virgula iar apoi folosim conjuctia "si" asta ar trebui sa stie oricine si acest forum a devenit un site de gramatica acum si mai nou inveti si cum sa folosesti tastura,sa nu uiti sa pui spatiu dupa virgula..ca na atunci cand scrii pe o foaie de hartie dupa ce pui virgula lasi un mic spatiu asta chiar n o stiam dar..in fine,ideea este ca oricine poate gresi dar unii oameni se grabesc sa corecteze si sa judece fara sa se uite la ei..trist.:(
Link spre comentariu
Vizitator sonyboy
Reputație: 0

Total de acord cu tine nu se foloseste virgula iar apoi folosim conjuctia "si" asta ar trebui sa stie oricine si acest forum a devenit un site de gramatica acum si mai nou inveti si cum sa folosesti tastura,sa nu uiti sa pui spatiu dupa virgula..ca na atunci cand scrii pe o foaie de hartie dupa ce pui virgula lasi un mic spatiu asta chiar n o stiam dar..in fine,ideea este ca oricine poate gresi dar unii oameni se grabesc sa corecteze si sa judece fara sa se uite la ei..trist. :(

Buna andra84

Am sunat dar ai tel. inchis sau e alt numar ?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Pe care o poate face oricine (virgula) si...apoi am scris asa "si ai grija cum vorbesti"nu se pune virgula si apoi folosim conjuctia "si" dragul meu calameteo de data asta ai cam dat -o in bara si ai ajuns sa faci si tu parte din persoanele astea toate "agramate" data viitoare fii mai putin atent inainte sa dai lectii de scris. :)

 

 

Ba se pune. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Donsoara Andra ai cam dato de gard cu tariful crescut cred ca joci la 2 capete cum prinzi prosti cum îl arzi

Dragul meu Alex spaniolu,preturile mele sunt urmatoarele:100 de lei o finalizare si 180 de lei/h nu stiu ce anume nu ti este clar si asta spun tuturor...imi pare rau ca te ai desconsiderat,dar pana una alta eu imi fac pretul singura si cui nu i convine...se poate duce in alta parte sau mai elegant...refuza nu?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...