Sari la conținut

Pentru doamne/domnisoare GIGGOLO BANDERAS DE SATU MARE


Postări Recomandate

  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare
PENTRU DOAMNE/DOMNISOARE INDIFERENT DE VARSTA, BANDERAS DE SATU MARE VA STA LA DISPOZITIE DE ACUM PENTRU A VA SATISFACE ORICE FANTEZIE, (SANT UNUL DINTRE CEI MAI VIRILI SI DOTATI ARMASARI DIN SATU MARE) POZELE VORBESC DE LA SINE. MA GASITI NON STOP LA NR 0742791928. VA PUP PE TOATE

 

post-160385-0-52764700-1428420647_thumb.jpg

post-160385-0-30266900-1428420653_thumb.jpg

post-160385-0-65580500-1428420657_thumb.jpg

post-160385-0-90822500-1428420662_thumb.jpg

post-160385-0-37251100-1428420666_thumb.jpg

post-160385-0-70082900-1428420673_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Multumesc :*

Vezi, ca emoticoanele pe care le folosesti nu sunt tare convingatoare :) Cand stai in partea asta a tejghelei, important nu e ce primesti ci ceea ce oferi. Emoticoanele, care dau de inteles, ca vrei de fapt sa-ti fac eu un oral in timp ce tu nu prezinti nimic, nu ma conving sa te sun, sorry! O poti percepe, ca pe un sfat...nici celelalte nu se vor da in vant sa mearga sa suga pula pe bani. Pe bani insemnand sa plateasca ele...oricat de Banderas ei fi tu :) 

 

Succes!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alexaschiuta
Reputație: 0

Banderas daca cauti fete care sa-ti suga pula si sa mai si plateasca pt asta ai cam gresit forumul. In schimb daca le platesti tu lucrurile se schimba. Sau cauti sa o sugi tu?

Link spre comentariu

Mișto sprâncene!

 

La aia ma uitam si eu dar am coborat ceva mai jos la poze... parca parca are un defect la mataranga... mi se pare ca ii lipseste uniformitatea pe toata lungimea ei ... mai, e cam subtire in prima jumatate ..  :pimp  sunt curioasa cam ce stie sa faca cu ea  :pimp

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Multumesc :*

Vezi, ca emoticoanele pe care le folosesti nu sunt tare convingatoare :) Cand stai in partea asta a tejghelei, important nu e ce primesti ci ceea ce oferi. Emoticoanele, care dau de inteles, ca vrei de fapt sa-ti fac eu un oral in timp ce tu nu prezinti nimic, nu ma conving sa te sun, sorry! O poti percepe, ca pe un sfat...nici celelalte nu se vor da in vant sa mearga sa suga pula pe bani. Pe bani insemnand sa plateasca ele...oricat de Banderas ei fi tu :)

 

Succes!

Ahh domnu' vrea pe bani? Eu acum am realizat și am citit titlul :)) venisem după "recomandările" lui Cassy....

Hahaha

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Multumesc :*

Vezi, ca emoticoanele pe care le folosesti nu sunt tare convingatoare :) Cand stai in partea asta a tejghelei, important nu e ce primesti ci ceea ce oferi. Emoticoanele, care dau de inteles, ca vrei de fapt sa-ti fac eu un oral in timp ce tu nu prezinti nimic, nu ma conving sa te sun, sorry! O poti percepe, ca pe un sfat...nici celelalte nu se vor da in vant sa mearga sa suga pula pe bani. Pe bani insemnand sa plateasca ele...oricat de Banderas ei fi tu :)

 

Succes!

 

Face si dominare

 

Banderas daca cauti fete care sa-ti suga pula si sa mai si plateasca pt asta ai cam gresit forumul. In schimb daca le platesti tu lucrurile se schimba. Sau cauti sa o sugi tu?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...