Sari la conținut

Kitty masaj - kittykittilina @ gmail.com (Pantelimon)


Vizitator KittyKat

Postări Recomandate

Kitty, te astept cu drag sa lucrezi din nou pe cont propriu.iarta-ma dar numai ideea de salon ma cam sperie putin.din ce am citit pe forum, pot sa iti spun ca imi inspiri mult mai mult decat incredere.de aceea, te rog respectuos sa ma incluzi si pe mine pe lista de asteptare a barbatilor care doresc sa te cunoasca in afara salonului.Mi-a facut placere.P.S. va rog sa fiti blanzi cu mine, dat fiind ca e primul post pe site.:angel:

Link spre comentariu
Vizitator KittyKat
Reputație: 0

Am inteles destul de bine ca majoritatea doriti sa lucrez din nou pe cont propriu dar momentan nu pot sa fac acest lucru. Dupa cum spuneam si unui domn care m-a vizitat la salon, primul si principalul impediment este partea financiara. Doresc sa ofer si o ambianta placuta pe langa serviciile mele pe care le consider la standarde destul de ok. Imi cer scuze tuturor care ar fi vrut in particular dar chiar nu pot acum.

Link spre comentariu
Am inteles destul de bine ca majoritatea doriti sa lucrez din nou pe cont propriu dar momentan nu pot sa fac acest lucru. Dupa cum spuneam si unui domn care m-a vizitat la salon' date=' primul si principalul impediment este partea financiara. Doresc sa ofer si o ambianta placuta pe langa serviciile mele pe care le consider la standarde destul de ok. Imi cer scuze tuturor care ar fi vrut in particular dar chiar nu pot acum. [/quote']Multumesc frumos pentru sinceritate.cu siguranta am sa te vizitez la salon.:angel:
Link spre comentariu
Vizitator KittyKat
Reputație: 0

@ady121: Te astept si sper sa fiu la inaltimea asteptarilor tale!Acum rasplatim fidelitatea domnilor care ne trec pragul. La 4 masaje efectuate intr-o luna cu aceeasi fata, oferim al 5-lea masaj din partea salonului. Care se inscrie?

Link spre comentariu

Salutare confrati de suferinte... Rasfoind paginile minunatului forum (pentru care personal va felicit), dau peste micile discutii din acest thread. Va rog sa nu dati cu pietre...e primul meu post pe forum, de la care pana acum doar am "luat" , nu am dat (mea culpa...nu "bantui" prin RO decat foarte rar dar promit ca in acest scurt timp incerc sa imi aduc contributia .... in masura posibilitatilor mele sau ale damezelor - data fiind si perioada sarbatorilor). Anyway, revenind la subiect.....am urmarit "de-a fir a par" desfasurarea epica a aestui thread si, fiind mai mult decat interesat de subiect, intreb: domnisoara ne-a uitat ??, a revenit la "lucrul" pe cont propriu sau tot sub egida salonului ??? Fiind un mare "consumator" de masaj erotic (in adevaratul sens al cuvantului), fara a avea pretentia ca sunt expert, i-as putea spune "pisicutei", din propria experienta, de ce NU la salon:1. Evident, preturile exorbitante in comparatie cu serviciile oferite.2. Surprizele de care poti beneficia la fata locului : dameza cu care soliciti (telefonic) in prealabil sa intri.....nu mai este disponibila....oferta "la schimb" limitata....si exemplele pot continua. Sigur unii pot spune ca poti frumos sa te ridici sa pleci - perfect adevarat.....dar ce facem cu seriozitatea, mon cher ??? Personal nu pot aloca unor astfel de experiente ore intregi (cum dealtfel cred ca nici multi dintre confrati), experiente care de bicei, iti cam taie cheful de orice....3. In cele mai multe cazuri calitatea serviciilor lasa mult de dorit (in general nu au nici o legatura, defapt, cu masajul erotic, ci se rezuma la "acel cuvant urat mentionat de un confrate intr-un post anterior"). In speranta ca vei/veti percepe cele scrise anterior ca pe simple pareri personale, inchei prin a intreba.....ce se mai aude de kitty???. Eu unul sunt foarte interesat de un masaj erotic " adevarat" dar nu la salon...iar daca donsoara ne-a uitat...poate imi face si mie un confrate credincios o recomandare "competenta".....in putinul timp in care mai bantui prin pardalnicul oras... Sarbatori Fericite si traditionalul "La mai TARE" va ureaza Mr.Shadow.

Link spre comentariu
Vizitator KittyKat
Reputație: 0

Inca mai lucrez la salonul respectiv. Imi pare foarte rau doritorilor de masaj in particular dar nu am cum. Momentan nu as avea o locatie si nici cu ce sa imi iau una. Imi doresc foarte mult sa incep sa lucrez din nou singura dar acum, in momentul de fata chiar nu pot. Si cum majoritatea dintre voi au macar un motiv sa nu ma viziteze la salon, am considerat ca nu are rost sa va bat la cap atata vreme cat nu am ce sa va ofer pe placul vostru. La salon sunt tot Kitty, toata lumea imi spune asa. Saptamana asta salonul este deschis marti, miercuri si joi de la 12 la 4 dimineata. Teoretic sunt miercuri la salon dar daca e nevoie vin si in celelalte 2 zile. Iar de la anul incepem de pe 3. P.S. Sarbatori fericite! (ce a mai ramas din ele)

Link spre comentariu

Dragutza noastra, dar la domiciliile noastre ai placenerea sa faci masaj? Multumesc!


M-am elucidat...am citit paginile anterioare si am inteles cum stau lucrurile...multumesc, oricum!p.s. Ma alatur si eu eu celor care te asteapta sa revii independenta!:-)
Link spre comentariu
Vizitator KittyKat
Reputație: 0

Ok, incerc sa fiu si mai harnica si sa pun banuti deoparte pentru o locatie sa incep din nou independent cat mai repede. Si ca tot veni vorba despre asta, intentionez ca dupa o perioada de lucrat singurica sa imi caut 2-3 colege. Daca pana acum ma gandeam sa activez intr-un apartament, o discutie cu un drag prieten mi-a spus ca mai bine ar fi intr-o vila. Voi ce preferati?

Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

Eu cred ca lumea cauta intimitatea unui apartament, la vila sunt multe camere si exista posibilitatea sa te intalnesti cu ceva cunoscuti, lucru pe care unii il evita cu orice pret. In cazul meu prefer un masaj facut intr-o locatie discreta, unde sunt doar eu cu maseuza, nu o vila unde se foiesc 1000 de persoane pe holuri, se vorbeste si se rade, toate astea omoara atmosfera, si consider ca atmosfera relaxata este la fel de importanta precum calitatea masajului. Acum inteleg de ce preferi sa ai colege, gen impartitul costurilor si un plus de siguranta personala, dar eu iti vorbesc din postura de client, iti spun cum prefer eu. tu citesti, pui in balanta si tragi concluziile. O sa urmaresc thread-ul asta, si cand(daca) te hotarasti sa lucrezi din nou singurica sper ca voi avea placerea de a te cunoaste. Toate cele bune Kitty.

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0
Sambata este ziua mea de nastere si vreau sa o petrec cu voi! Va astept la salon sa ne simtim bine impreuna!P.S. Cadourile nu sunt obligatorii :)
kitty, daca nu ai locatie si ai chef..eu propun sa vi sa ne cunoastem si..cine stie..poate lucram impreuna...ar iesi ceva incendiar in mod sigur. ce spuneti baieti, o convingem pe Kitty sa facem o mica "joaca" .te pupic
Link spre comentariu
Vizitator Raffaello
Reputație: 0

Buna fetelor , Ideea Irinei mi se pare extrem de interesanta . Desi nu sunt adeptul masajului erotic ( ma refer aici la asa zisul masaj practicat in saloane , cu invalmaseala , lipsa de intimitate si iz de "stabiliment" ), totusi posibilitatea de a fi "rasfatat" de catre 2 fete dragute care in plus pot sustine si o conversatie ..mi se pare foarte atractiv . Pentru Kitty : La multi ani anticipat domnisoara ! insa nu pot da curs invitatiei tale de a te vedea la salon tocmai pt motivele expuse mai sus ..

Link spre comentariu
Vizitator Raffaello
Reputație: 0

Nu-i problema Kitty ! greutatea mea se scrie cu 3 cifre , asa ca .. e de munca si pt 2 fetite ca voi sa-l maseze pe King Kong ! Cat despre intimitati .. asta se discuta in particular .


Am intervenit pt ca mi s-a parut interesanta propunerea Irinei . Poate cine stie .. se dezvolta ceva cu ajutorul celor 2 ..pisicute !
Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0
Multumesc!Suna tentanta ideea in special ca I'm into girls dar trebuie sa recunosc ca ma inhib cand vine vorba sa impart un masaj. Sunt putin mai posesiva...
mi-ar face o deosebita placere sa accepti. te tzuc!!
Link spre comentariu
  • Oras:bv
  • Disponibila
  • Oras:bv
  • Disponibila

Scuze de off-topic, dar se impune.1. După 10 pagini de comentarii, de ce mai ţinem masatoarea la Orientare şi Informare?2. Propun o categorie nouă pentru masaj erotic şi mutarea tuturor subiectelor acolo.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...