Sari la conținut

0763978947 Alina - Kaufland Mihai Bravu


Postări Recomandate

 E de actualitate, dar nu ti-as recomanda. Am fost eu dupa ce mi s-a facut chef de dat la buci in Kaufland si am vazut ca era cam singura din zona si nu aveam chef sa bat jumate de oras. 

 E de etnie si are undeva la 70-75 de kg, cu o burta destul de mare. Singurul plus e ca face un oral destul de corect, dar cu nimic special.

 Ca note dau un 6 pe linie, iar la oral un 7.

Link spre comentariu

Salutare iam facut o vizita fetei din imaginile de mai sus si a meritat toti banii are o atitudine buna si se descurca binisor latoate capitole per asamblu nota 9

dada . asta e spam total . hai ne lasi pe noi sa apreciem ? e plina balta de peste asa ca inca unul sa stea acolo in balta

Link spre comentariu

Am fost ieri dupa cum spuneam pe un topic. O experienta ok in bani mai mult decat ok. Ca servicii: oral nepr, cim daca termini repede, normal pro, anilingus din partea ei. Am stat 25 de minute, am platit 50, am fost multumit, vedem daca mai revin. Doar daca sunt prin zona.

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la ea in urma cu doua saptamani,dimineata pe la 7.30 am sunat-o si am stabilit sa o mai astept 10 minute ca nu ajunsese in locatie.Am stat o finalizare,de fapt un scurt ca eram in drum spre munca.Mi-a facut un oral scurt dar bun cu scuipat,deep,atenta la bijuteriile mele,am pus-o pe spate si am dat in ea pana am terminat.

locatie 7

gfe 7

oral 8

normal 7

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ceva mai grasa decit in poze,sani mari si ceva burta,undeva la cam 35 37 ani,dar foarte amabila.Locatie in blocurile de garsoniere de pe str Racari la parter.

Am fost pentru oralul mult laudat pe aici si laudat pe buna dreptate

Oral neprotejat de calitate cu multa atentie la oo,am finalizat dupa 10 minute pe sini

Pret 50 lei/finalizarea.

  • Like 2
Link spre comentariu

Depinde din ce unghi o privesti . Pozele sunt facute dintr-un unghi care nu o avantajeaza  :D

ba eu cred ca o avantajeaza , e mult mai masiva ca in poze dar cum spuneau uni colegi pe aici , nu este dizgratioasa , sani sunt un pic lasati datorita marimi si gravitatiei dar sunt ok frumusei , de acea si spun ca are in jur de 70 -75 de kg , pei numai tatele au 10 kg :) :) :) la 165  , nu 170 asa cum spune . oricum mie mi-a placut , nu m-a dat pe spate dar cel putin mia placut atitudinea , se straduie sa se faca placuta 

Link spre comentariu

Am fost la ea in urma cu doua saptamani,dimineata pe la 7.30 am sunat-o si am stabilit sa o mai astept 10 minute ca nu ajunsese in locatie.Am stat o finalizare,de fapt un scurt ca eram in drum spre munca.Mi-a facut un oral scurt dar bun cu scuipat,deep,atenta la bijuteriile mele,am pus-o pe spate si am dat in ea pana am terminat.

locatie 7

gfe 7

oral 8

normal 7

dupa care fus orar ? 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare am bagat azi o fisa la Alina,locatia pe Racari servicile o+n=50 tragerea,am avut parte de aceleas servici bune pe care le ofera. Am inceput cu vreo 10 min de 69 cu anilingus din partea ei,am continuat alte 5 minute de tragere pe la spate finalizare in prez si fuga acasa.

Locatie 7

Alina 7

Oral 8

Normal 8

Gfe 9 face ceea ce ii ceri.

Halatul 50 fin

Am fost de 2 ori la ea are servicile ok si face ce ii ceri dar plm cred ca ar trebui sa investeasca mai mult in imaginea ei in garderoba pt ca si acum 2 ani in urma cand am fost la ea avea aceleas haine la primirea clientilor. Eu ii urez mult succes in continuare dar pt mine a fost ultima partida de sex cu ea.

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Poze noi,dar nu știu cât de reale!

Știu cei care au vizitat-o!

 

Dristor, buna, doamna bruneta, ofer servicii de calitate, masaj de relaxare si tonifiere, la mine acasa. Locuiesc singura.

post-178806-0-02826500-1500616759_thumb.jpeg

post-178806-0-61047700-1500616768_thumb.jpg

post-178806-0-06570300-1500616779_thumb.jpeg

post-178806-0-38665200-1500616790_thumb.jpeg

post-178806-0-57069400-1500616798_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...