Sari la conținut

0763978947 Alina - Kaufland Mihai Bravu


Postări Recomandate

Vizitator Sarpong
Reputație: 0

Am fost de mai multe ori la ea . Chiar merge pentru ceva rapid. Nu e chiar comunicativa însă are bun simț și face un oral destul de bun . In ciuda aparențelor nu e de etnie ,că am întrebat-o . Ca și minusuri e puțin cam larga însă pleci cu o impresie ok de la ea . Alt minus e că dacă nu ii place de vocea ta la telefon sau ce zici nu mai răspunde la telefon dupa.Mi-a povestit că a fost in vacante prin Egipt ,produce. Unii spun că mergi la aia de 50 -100lei , dar ele fac într-o oră cat fac majoritatea intr-o zi așa că nu e chiar un tarif derizoriu 

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
On 03.12.2022 at 12:34, Guest Sarpong said:

Am fost de mai multe ori la ea . Chiar merge pentru ceva rapid. Nu e chiar comunicativ însă are bun simț și face un oral destul de bun . In ciuda aparențelor nu e de etnie ,că am întrebat-o . Ca și minusuri e puțin cam lungă însă pleci cu o impresie ok de la ea . Alt minus e că dacă nu ii place de vocea ta la telefon sau ce zici nu mai răspunde la telefon după.Mi-a povestit că a fost in vacante prin Egipt ,produce. Unii spun că mergi la aia de 50 -100lei , dar ele fac într-o oră cat fac majoritatea intr-o zi așa că nu e chiar un tarif derizoriu 

Interesant ți-a zis ea ca nu e de etnie 🤣🤣🤣 dar tu să-ți dai seama nu poți. Tu la ce te uiți? Nu ai văzut ce sfarcuri negre are și ce pizda neagra are 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doamna aceasta e de mult in domeniu, a avut locatii la d-na Ghica, Colentia, Obor si vad ca s-a aciuat de mai mult timp pe Racari, cred ca e traficul mai mare in zona. 

 

Prima data am mers din curiozitate, nu mi-a placut, dupa mi-am luat teapa din cauza ca ii schimba nr de telefon si pozele.  Pretul ei era de 50-60lei/fin, ultima data am sunat la un anunt si era cu 100 iar cand am ajuns la locatie si am vazut cine e am facut stanga imprejur. 

La aspect e o doamna mai impanata, nu grasa...avea sanii frumusei dar alceva bun nu prea mai gasesti la ea.

Oralul e slab, fara artificii....ce imi aduc aminte era ca la normal strangea din picioare sa nu o bagi toata , ofta sa termini samd. Nu prea ai ce sa discuti cu ea, se vede clar ca nu ii place ce face si multi au calarit-o.

La banii astia :lol::lol::lol: gasesti ceva mai bun in cartier. 

 

Nu o mai vizitez, nu merita. 

Note:

Aspect: 6

OP: 5

NP: 3

GFE: 0

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...