Sari la conținut

Nicoleta masaj erotic - 0736824658


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Dupa experienta neplacuta din Nov am ajuns la ea zilele trecute. A fost ok. Docila, supusa mai ales cand i-am cerut sa ma lase sa ma frec de buci si sa imi dau drumul pe spatele ei... All good I would say... pâna cand la plecare chestioneaza ca vai cum mi-am permis sa ii pun pe pagina un asa review negativ... A innebunit lupul, bai nene... Sa ajungi sa fii chestionat de o vanzatoare de placeri ieftine... Aici e mana binomului... Lasând gluma la o parte, cu siguranta a fost ultima oara cand calc acolo...

Voi nu ati realizat inca, ca femeia e plecata cu pluta? Nu contest calitatea serviciilor oferita candva.

Acum e comerciala. Si cam sonata.

La o vizita trecuta mi-a sugerat ca e frumos sa dai sms-uri de sarbatori... Plm... Pe bune? Vrei sa iti urez de sarbatori?

Atitudinea ei iste inca buna in comparatie cu multe zdrente din orasul asta, ba chiar f buna, dar eu o compar cu atitudinea pe care o avea in MB, cand simtei ca esti la amanta care te doreste. Si nu ma refer la diferenta de servicii oferite ci doar la atitudinea ei.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost acun 2-3 zile dar...nu mai e ce a fost se grabeste mimeaza orgasme si cred ca sa luat si de baut :thinking

Si am mai observat ceva cand e singura isi face de cap,tipa face ca toti draci si cand e cu patroana e mult mai calma

care patroana?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost acun 2-3 zile dar...nu mai e ce a fost se grabeste mimeaza orgasme si cred ca sa luat si de baut :thinking

Si am mai observat ceva cand e singura isi face de cap,tipa face ca toti draci si cand e cu patroana e mult mai calma

Am fost la Nicoleta de foarte multe ori.

Intotdeauna s-a comportat ca o doamna !

De cand face doar masaj, nu are nevoie sa mimeze ceva, a mirosit doar a ....sapun si parfum ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost acun 2-3 zile dar...nu mai e ce a fost se grabeste mimeaza orgasme si cred ca sa luat si de baut :thinking

Si am mai observat ceva cand e singura isi face de cap,tipa face ca toti draci si cand e cu patroana e mult mai calma

Am fost si eu de câteva ori un ultima perioadă. Nu mi-a mirosit a alcool dar oricum nu vad care ar fi problema.

Vreo patroana nu am văzut acolo, era singura in apartament.

Femeia arata bine pentru vârsta pe care o are, face un masaj destul de reușit in general. Mai are insa si zile mai proaste, ce sa zic poate intervine si plictiseala...are cativa ani buni de job la activ.

Totusi imi pare dubios ce sustii..

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:prahova
  • Oras:prahova

Nici eu nu am vazut pe nimeni in afara de Nicoleta.Masajul este acolo..sa fie,partea erotica este bunicica.Am vizitat o si eu de cateva ori si sustin partea cu halena alcoolica.Sa nu cumva sa fie ceva problema diabetica(stiu ce vorbesc).M a deranjat ca la ultima vizita a sustinut ca data viitoare vorbim si de alte lucruri nu doar masaj, iar la convorbirea telefonica ce urma sa preceada intalnirea nu a mai recunoscut nimic.Drept urmare nu am mai fost.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cum care patroana?!Pai e de capul ei acolo?In zilele aglomerate raspunde la telefon si programeaza clienti!

Si sa va mai intreb ceva...prosoapele si pernele alea va plac?!

Eu am vorbit doar cu ea la telefon. Legat de apartament chiar nu mi se pare murdar. Am fost in locuri mult mai nasoale. E de nota 8 sa zicem.

Ok. Am inteles ca nu-ti place. E simplu. Nu te mai duce. :)

  • Like 8
Link spre comentariu

Eu am vorbit doar cu ea la telefon. Legat de apartament chiar nu mi se pare murdar. Am fost in locuri mult mai nasoale. E de nota 8 sa zicem.

Ok. Am inteles ca nu-ti place. E simplu. Nu te mai duce. :)

hey...nu am nimic cu femeia ma cunosc cu fiesu,nu ma-ti inteles :hmmm

Am zis ca nu mai e ce a fost

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

hey...nu am nimic cu femeia ma cunosc cu fiesu,nu ma-ti inteles :hmmm

Am zis ca nu mai e ce a fost

Nu ai nimic cu ea dar totusi spui niște chestii exagerate, poate chiar neadevărate la adresa ei.

Ce relevanță are faptul ca ii cunosti băiatul?

Nu mai e ce-a fost? Probabil ca da. Are o vârstă totusi. Chiar si asa, stii pe cineva in oras care face masaj mai bine?

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Hai salut ,daca tot a fost martisorul pentru soatele noastre am zis ca azi nu strica si pentru mine o relaxare si unde sa te duci daca nu unde sti ca esti tratat cum trebuie asadar sun si programat la Nicoleta.
Ajuns intrat si apucat de teaba si nu va suparati pe mine dar chiar nu am simtit nimic in neregula fata de cum face de obicei.
Este cu ea o fata noua de 3 zile care este inca in proba dar doar pentru ca asa a cerut fata nu am vazut-o si nu imi pot spune parerea cit despre mirosuri alcoolice nu am simtit in conditiile in care Nico tocmai scapase de o raceala.

poate sint eu mai conservator dar eu chiar sint multumit de ce mi se ofea comparativ cu fetele de la Mona care chiar daca arata bine comportamentul lasa de dorit iar daca vrei mai mult te ustura rau la buzunar.
rapid notele
masaz 9
curatenie 9{inclusiv cu prosop si perna}
comunicare 8 datorita raceli 
pretul acelasi si timpul aferent

 

PS Din cite stiu eu acolo este o societate comerciala care este logic ca are un patron sau credeti ca la Mona administreaza niste .....salonul.
daca vreti bon trebuie doar sa il cereti totul este ok.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Cum arata Nicoleta ? Fata aia noua ? Cati ani au ?

Parca as incerca un masaj dasta , eroic, cand mai trec prin zona :)

 

In Targoviste e praf oferta ...;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cum arata Nicoleta ? Fata aia noua ? Cati ani au ?

Parca as incerca un masaj dasta , eroic, cand mai trec prin zona :)

 

In Targoviste e praf oferta ... ;)

 

E milf spre gilf..:) Arata bine pentru varsta ei, cred ca are vreo 45 de ani. Se ingrijeste binisor, totusi are niste kg in plus. Mie imi place cum face masaj. Chiar te relaxezi la ea. Pe fata aia noua nu am vazut-o inca. Pustoaicele astea habar n-au sa faca masaj. 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

E milf spre gilf..:) Arata bine pentru varsta ei, cred ca are vreo 45 de ani. Se ingrijeste binisor, totusi are niste kg in plus. Mie imi place cum face masaj. Chiar te relaxezi la ea. Pe fata aia noua nu am vazut-o inca. Pustoaicele astea habar n-au sa faca masaj.

Tot 45 are? Si acum 3 ani avea la fel :D

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Cum arata Nicoleta ? Fata aia noua ? Cati ani au ?

Parca as incerca un masaj dasta , eroic, cand mai trec prin zona :)

 

In Targoviste e praf oferta ... ;)

nu stie nimeni nimic ?

beibysexy ai fost acolo....ce poti sa ne spui ?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...