Sari la conținut

Bella Denisa 0755920528


cassy

Postări Recomandate


  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Confirm si eu, am fost zilele trecute pe acolo.
Am gasit anuntul in publi, iar pozele pareau a fi reale, asa ca m-am gandit sa incerc.
Necunoscand "locatia" am mers parca, mai mult din curiozitate. Ajuns la locatie, constat ca este un "cuib" unde presteaza mai multe domnisoare. Tipa cu care vorbisem la telefon este chiar cea din poze, micuta si slabuta, dar din pacate toate de acolo sunt de etnie. La intrare, pe dreapta era o incapere cu o perdea trasa in usa, de unde se auzeau mai multe zgomote si susoteli, mai departe era un "living" unde se mai aflau doua fete, care stateau si se uitau la televizor parca, fumau si rodeau niste seminte :). In alta camera, cica mai era un "client". Sunt poftit inauntru, iar tipa imi spune, ca daca vreau, pot sa aleg si dintre celelalte doua(din pacate fetele respective erau xxl si mult prea ciocolatii, asa ca raman la varianta initiala). Ajunsi in camera, care avea usa direct din acel living, ma intreaba cat timp si ce servicii doresc. Am ales sa raman jumatate de ora, cu 150 ron, iar de banii astia, fata mi-a facut un masaj si un oral. A pus ceva muzica in surdina, de la o combina si s-a apucat de treaba. Tipa e ok la corp, dar are sanii mult prea moi si lasati...era cam vesela si zambea mai tot timpul, a incercat ea sa se faca placuta probabil, dar nu prea i-a iesit in cazul meu, pentru ca nu m-am simtit deloc confortabil, din cauza locatiei si a "agitatiei" din jur.

note:
masaj-7
oral-7
locatie-2

eu unul, sigur nu o sa mai merg pe acolo, discretia e inexistenta iar locatia e veche si mizerabila.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...