Sari la conținut

Blonda 0756371758


cassy

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Disponibila
  • Oras:Disponibila

Dragilor sa știți ca încă, nu lucrez. Sunt bine și sper ca și voi sunteți la fel și de-abia aștept sa ne revedem. Am sa anunț, când revin și va mulțumesc pt mesajele primite. Sa aveți o săptămână plăcută. 🤗🤗🤗🤗🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

De mâine revin. Același nr de tel. 0756371758 și după cum știți aceiași locație. Vă pup și ne vedem de mâine 😊

Un program? Gen :weekend nu lucrez, de la ora x nu lucrez. Sau la fel lucrezi ?

 

Mulțam Valentina. Sper să te (re) vizitez. ;)

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

La fel am sa lucrez. Mai multe detalii, în privat sau la tel.

Ms. De promptitudinea cu care mi-ai răspuns. O să mă analizezi mai bine după recenzie, nu prea folosesc pm sau privat, dar ca idee! Același număr îl ai? Și eu același număr îl am. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Disponibila
  • Oras:Disponibila

Bună dimineața. Azi în cazul în care sunați și nu pot răspunde la tel, înseamnă că nu pot dintr-un anumit motiv. Pt ca citesc de multe ori gen, nu răspunde la tel sau aici. Ieri din motiv ca s-a oprit apa, și azi va fi la fel nu am sa lucrez, fiindcă țin la igiena, mea personala. Programul meu începe la 9 dimineața și se termina când vreau eu. Detalii despre preț, le veți afla doar dacă sunați. Iar dacă sunați odată și apoi, nu mai răspund înseamnă că mi-ai dat un motiv. Nu va dați zei la tel, pt ca eu nu am văzut vreunul. Asa ca eu va doresc o săptămână plăcută asa ca voi🤗🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Zalau
  • Oras:Zalau

Nu știu ce s-a intimplat, dar te sun de ieri. Am încercat și astăzi, dar în zadar. Nu știu sa fi avut probleme în trecut. Chiar as fi vrut sa te intilnesc. Poate alta data. Oricum îți doresc o zi frumoasa în continuare.

Link spre comentariu
  • Oras:Disponibila
  • Oras:Disponibila

Am deslușit misterul, pe care mulți, nu îl credeau. Asa ca pe aceasta cale ii mulțumesc lui redsnake pentru vizita, și celor care m-au vizitat pana acum. Noapte bună suflete neliniștite. 😘☺ï¸ðŸ¤—

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...