Sari la conținut

Revenire in actiune - rugaminte


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Stimati confrati futaci,

 

Doresc sa revin in actiune pe taraba din Constanta. Timp de aproape doi ani am optat pe circuit inchis si pe anunturi de tip "barbat generos.....". Neavand timp fizic sa citesc recenziile dvs, va rog, daca se poate, scurt si la obiect, sa imi recomandati dameze futaciose tinant cont de :

 

Outcall

age 18-22

gfe ++

cim, cof, swallow, normal, anal daca se poate, fara acvarii

 

Sperand ca voi primi raspuns in timp util, voi reveni cu recenzii si comentarii.

 

Salutari!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salutare 

nu prea stiu fete care presteaza outcall , ca ti as fi recomandat

 

dar sunt curios...care i faza cu " barbat generos ..... " ?! circuit inchis ?     ( nu sunt in cautare de barbati , sa nu se inteleaga gresit  :laugh2   )

 

 sa inteleg ca postezi anunturi  barbat generos caut fetita bla bla bla ....si ele chiar te contacteaza ? :o

teach me master !  :blushing2

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

salutare

nu prea stiu fete care presteaza outcall , ca ti as fi recomandat

 

dar sunt curios...care i faza cu " barbat generos ..... " ?! circuit inchis ? ( nu sunt in cautare de barbati , sa nu se inteleaga gresit :laugh2 )

 

sa inteleg ca postezi anunturi barbat generos caut fetita bla bla bla ....si ele chiar te contacteaza ? :o

teach me master ! :blushing2

Aceasta abordare este pe un trend profund descendent in Constanta. Tine inca pe Brasov, Prahova, Cluj, Bucuresti. Pe de alta parte, daca sti sa invarti titirezul poti avea parte si de amicele amicei. De, e fomica de bani.

 

Repet, in Constanta stiu 5 domnite care mai practica astfel de prietenii numai ca sunt deja ceva intre amateur and semi pro

  • Like 1
Link spre comentariu

:waytogo

 

nu cu mult timp in urma...vreo 2 ani sa zic....am abordat si eu aceasta tehnica. pot spune ca am avut parte de cateva fete deosebite cunoscute din astfel de anunturi. am mai presarat pe aici ideea de "semi-profesioniste", dar doar ptr cine avea ochi sa citeasca~!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:waytogo

 

nu cu mult timp in urma...vreo 2 ani sa zic....am abordat si eu aceasta tehnica. pot spune ca am avut parte de cateva fete deosebite cunoscute din astfel de anunturi. am mai presarat pe aici ideea de "semi-profesioniste", dar doar ptr cine avea ochi sa citeasca~!!!

Da, intr-adevar unele sunt deosebite. Ma face sa rad acum ca in Bucuresti mai beau o cafea cu una cunoscuta asa. :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

dragi tovarasi 

 

presupun ca ati lasat si un nr de contact , nu ? 

 

sau prima data prin email  luati legatura si apoi prin telefon ? 

 

need more details ....sa abordez si eu tehnica asta..sa nu mor prost :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...