Sari la conținut

Postări Recomandate

Locatie curata OK. Domnisoara cu bune maniere, glumeata, sani mari si piele fina. Serviciile fara comentariu negativ (oral + normal cu caciulita). Raportul calitate/pret de nota 10, merita sa incercati... Nu pot da detalii despre timp si bani pentru ca nu sunt implicat in treaba asta (am fost si voi fi client constant).Profilul ei http://www.anuntul.ro/anunt/ANDREEA_30_ani_o_doamna_cu_forme_apetisante_va_astept_pe_voi_domnilor_generosi__2666559

Link spre comentariu

In cele din urma am ajuns si la ea dupa multe incercari.intr-adevar e f ocupata.dar a meritat asteptarea.E super fata.minuata.am stat 2 ore.nu as fi plecat niciodata de la ea dar..:P abia astept sa o vizitez din nou.dupa sarbatori.pupici.si paste fericit

Link spre comentariu

Si despre locatie ce puteti spune?http://www.anuntul.ro/anunt/ANDREEA_30_ani_doamna_cu_forme_apetisante_ofer_companie_intima_domnilor_care_st_2668257Din poza de la anunturi se pare ca nu are apa calda curenta...are incalzitor instant...sau nu sunt pozele adevarate???Mai sta cu cineva in apartament/garsoniera?

Link spre comentariu
Si despre locatie ce puteti spune?http://www.anuntul.ro/anunt/ANDREEA_30_ani_doamna_cu_forme_apetisante_ofer_companie_intima_domnilor_care_st_2668257Din poza de la anunturi se pare ca nu are apa calda curenta...are incalzitor instant...sau nu sunt pozele adevarate???Mai sta cu cineva in apartament/garsoniera?
Tu ce ne poti recomanda ?
Link spre comentariu
Si despre locatie ce puteti spune?http://www.anuntul.ro/anunt/ANDREEA_30_ani_doamna_cu_forme_apetisante_ofer_companie_intima_domnilor_care_st_2668257Din poza de la anunturi se pare ca nu are apa calda curenta...are incalzitor instant...sau nu sunt pozele adevarate???Mai sta cu cineva in apartament/garsoniera?
Tu ce ne poti recomanda ?

Si despre locatie ce puteti spune?http://www.anuntul.ro/anunt/ANDREEA_30_ani_doamna_cu_forme_apetisante_ofer_companie_intima_domnilor_care_st_2668257Din poza de la anunturi se pare ca nu are apa calda curenta...are incalzitor instant...sau nu sunt pozele adevarate???Mai sta cu cineva in apartament/garsoniera?
Tu ce ne poti recomanda ?
Pai nimic...vroiam sa aflu mai multe detalii de la cei care au vizitat-o...si daca pozele sunt adevarate!
Link spre comentariu

e frumoasa, atragatoare fapt ce ma facut sa merg de multe ori . insa cu timpul am vazut ca ora trece in acelasi fel mereu, acelasi tipar, aceleasi miscari, vorbe...pana mi-am dat seama ca ma plictisesc in aceea ora. Am incercat sa schimb tiparul dar facea sa ajungem tot la vechile obiceiuri. si asa aparut monotonia. am renuntat la ea.

Link spre comentariu
Vizitator scrat
Reputație: 0

Pozele mie personal nu imi par reale (da, acel instant de apa parca nu are ce cauta acolo). Daca a fost cineva sa dea mai multe detalii nu ca cei dinainte. ..... cu timpul au intervenit aceleasi miscari ...., bai george cosbuc, detalii de pret, curatenie, zona, cum presteaza, daca te grabeste sau nu, ...etc. Eu am sunat dar mi-a raspuns in 2 peri, cica 100 ron finalizarea si 200 ron ora. Cam mare diferenta frate.

Link spre comentariu
Vizitator scrat
Reputație: 0

Revin cu niste poze pentru cine nu stie cum arata. Parca ultima poza nu prea seamana cu celelalte. Asteptam pareri si detalii de la cei care au fost nu ca cei dinainte care spun ca sint fideli si nu dau amanunte.

post-3686-133409701393_thumb.jpg

post-3686-133409701393_thumb.jpg

post-3686-133409701394_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Salut!Confirm si eu cele spuse de @scrat mai sus. Am sunat-o si cere 100 ron/finalizare sau 200 ron/ora, oral + normal protejat.Mie personal mi se pare mult, mai ales ca nu pare vreo "bunaciune" din pozele afisate in anunturi asa ca am zis frumos multam' si sar'naaa si am inchis. :)Personal nu suport sexul oral protejat si nici nu recomand maturele peste 150 ron/ora, mai ales daca nu arata cine stie ce.Asteptam totusi recenzii complete.

Link spre comentariu
Vizitator maier
Reputație: 0

Am fost eu prin primavara la ea, statea la Titan, in diagonala cu magazinul. Primele 2 poze nu sunt ale ei. @ciocan - acum sta pe undeva prin Dristor daca nu ma insel? Nu m-a impresionat cu nimic cand am fost la ea in primavara.

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
Am fost eu prin primavara la ea' date=' statea la Titan, in diagonala cu magazinul. Primele 2 poze nu sunt ale ei. @ciocan - acum sta pe undeva prin Dristor daca nu ma insel? Nu m-a impresionat cu nimic cand am fost la ea in primavara.[/quote']Nu stiu unde sta, dupa cum a spus si @scrat ma asteptam la 100 ron/ora sau maxim 150 ron/ora, nici n-am mai intrebat unde sta cand mi-a spus pretul. Mi-am zis ca la banii astia ( 200 ron/ora cat cere) iau una mult mai buna ca animal care face si sex total :D
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...