Sari la conținut

Postări Recomandate

papusicaaaa....stiu ca e greu...stiu ca mai ai si alte anunturi unde conversezi cu baietii...stiu ca acasa e cel mai bine ;)...dar da mai mult randament daca la fiecare anunt pui si un nr de telefon, sau macar la profilul tau~!!! 

 

:138x

Link spre comentariu

ma scuzi papusica....vad ca ti-ai luat secretar~!!!  :bow

 

Roxi 0761904433 fost 0730433121 Magheru

 

multumesc colega...ideea mea era ca ea sa fie mai generoasa cu informatia...mai mura-n gura daca vrei...ca daca se bazeaza ca multi vor cauta prin forum despre ea...s-ar putea sa descopere ca majoritatea va trece la urmatoarea fata...care ofera mai totul pe tava din prima~!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

ma scuzi papusica....vad ca ti-ai luat secretar~!!!  :bow

 

 

multumesc colega...ideea mea era ca ea sa fie mai generoasa cu informatia...mai mura-n gura daca vrei...ca daca se bazeaza ca multi vor cauta prin forum despre ea...s-ar putea sa descopere ca majoritatea va trece la urmatoarea fata...care ofera mai totul pe tava din prima~!!!

Pe bune???

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

ma scuzi papusica....vad ca ti-ai luat secretar~!!!  :bow

 

 

multumesc colega...ideea mea era ca ea sa fie mai generoasa cu informatia...mai mura-n gura daca vrei...ca daca se bazeaza ca multi vor cauta prin forum despre ea...s-ar putea sa descopere ca majoritatea va trece la urmatoarea fata...care ofera mai totul pe tava din prima~!!!

stai frate ca nu e vb de secretar am pus si eu asa nu tre sa te superi daca fata a uitat e normal

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS

aloooooooo

post-41224-0-11082800-1429252451_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...