Sari la conținut

0727972760 ADINA cu mult bun simt


Vizitator ilarion

Postări Recomandate

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

nare cum AGRAMAT...... DACA NE CUNOSTEAM ITI DEMONSTRAM CA SUNT LA MUNTE UNDEVA IN ROMANIA NU IN CTA. ..... si referitor la nationalitatea  mea nunt DANEZ si insurat de 14 ani in cta ............ dar nu trebue sa ma justific in fata nimanui si mai ales aici ----- dar am facuto ca numi plac suspiciunile si minciuna ......va salut 

 

nare cum AGRAMAT...... DACA NE CUNOSTEAM ITI DEMONSTRAM CA SUNT LA MUNTE UNDEVA IN ROMANIA NU IN CTA. ..... si referitor la nationalitatea  mea nunt DANEZ si insurat de 14 ani in cta ............ dar nu trebue sa ma justific in fata nimanui si mai ales aici ----- dar am facuto ca numi plac suspiciunile si minciuna ......va salut 

 

 

 

 

dansk? det gor mig ondt. deg tror jeg ikke. mascke er du en dansk/fodte tyrkiske.

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Bagati bre si subtitrare!

stai linistit gianni ca nu ne injuram,

 prin anii 80 mai futeam ceva daneze care veneau pe litoral si am invatat citeva cuvinte in limba lor.

i-am transmis intr-o daneza[stilcita probabil, ca si romaneasca lui] ca ma indoiesc de faptul ca este danez, probabil danez de origine turca , la care el mi-a raspuns ca il bufneste risul de ce a citit si ca ar trebui sa invat sa scriu corect in daneza.

 

parliamente , vezi ca si eu am trait in concubinaj cu danezele ,la veijle. cu una la fredericia, cu alta la odense, in danemarca am invatat sa-mi rasucesc limba ca un sarpe.

sa -ti faci timp la vara sa bem an aquavit impreuna , sau un yeni raki .

Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

e o fata vopsita blond tunsa scuet

are doar 1.60 sau mai putin, desi in poze oare inalta.

pozele sunt ale ei. am vazut tatuajele.

mi s-a parut totusi de etnie.

undeva linga Brotacei, spre geamie

totusi nu pot spune mai mult ca n-am testat

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

testat io ... slabuta, draguta, mignona cred ca 150 ... sanii un pic lasati in rest la corp arata bine.

locatia este destul de draguta la interior mobilat modern (apartament 2 camere langa Geamie) 

pusa pe fast fuck chiar daca luasem o ora (habar nu am de ce se grabea)

nimic special deoarece oralul este protejat

sa zic ca la normal a fost mai ok dar foarte mult teatru si tipete contra bunului simt.

dpmdv nu putem vorbi in cazul ei de un raport pret-calitate bun

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

Ms mult am pierdut 2 min rasfoind topical ca sa aflu ca nu e ok....... curvele chiar sunt curve ..... ms agramat chiar vroiam sa incerc :((

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...