Sari la conținut

0727972760 ADINA cu mult bun simt


Vizitator ilarion

Postări Recomandate


  • Oras:Constanta/Odessa/Moscow/Vladivostok/Kherson/Minsk/Nikolaev/Kiev/Rostov-na-Donu/Kaliningrad/Donetsk/Lugansk/Mariupol/Penza/Sochi/Barnaul/Krasnoyarsk/Nahodka
  • Oras:Constanta/Odessa/Moscow/Vladivostok/Kherson/Minsk/Nikolaev/Kiev/Rostov-na-Donu/Kaliningrad/Donetsk/Lugansk/Mariupol/Penza/Sochi/Barnaul/Krasnoyarsk/Nahodka
La 20.04.2024 la 23:23, jerry84 a spus:

Am fost și eu acum ceva vreme la ea , sa zic aproximativ acum 8 luni daca nu mai bine , eu am cunoscut o când avea locația prin Tomis plus , si pe atunci era ca in poze ....deci pozele sunt cam demult ...a trecut puțin vremea peste chipul ei când m am revăzut cu ea ...a slăbit cam multișor nu știu din ce motive ...dar pozele nu mai reprezintă realitatea , cel puțin daca este la fel cum am reîntâlnit o eu ultima oară slabă , și să zic așa atârna pielea pe ea de la slăbit și cel mai mult s a văzut la sâni..o imagine ciudata ...ea se face plăcută , nu este pe grabă cel puțin cu mine așa a fost , dar din cauza imaginii nu am mai revenit la ea ! Mă așteptam la o schimbare fizica că na anii trec peste noi ...dar nu așa ! 

Ps : nu știu cum mai arată acum , poate a pus pe ea , sau poate e la fel ...succes ! 

Multumesc 😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...