Sari la conținut

salon raiza


Postări Recomandate

In urma cu cateva luni am vizitat salonul raiza de pe str Negoiu. Cred ca multa lume il cunoaste... erau ceva fete dragutze, dar totata activitatea s-a limitat la masaj/handjob iar tariful era 150ron. Intrebarea mea este daca se practica si sex acolo sau doar masaj? Probabil cei mai experimentati in acest domeniu au pus intrebarea chiar daca mesajul de pe site e clar :PMerci

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0

Raspunsul este NU.In alta ordine de idei, dar complet ontopic, salonul si-a schimbat si locatia (sa fie vreo 5 ~ 6 luni de atunci?) si actualmente se afla la vila in Ghiorghieni, pe Brancusi.

Link spre comentariu

Merci de info, mocule.Recent am mai vazut un salon pe str Eugen Ionescu in Zorilor, parca Red Line se cheama. A fost cineva acolo?E tot limitat la masaj sau are o gama mai "larga" de servicii? Eventual ceva tarife daca l-ati vizitat... ?Chestia avantajoasa la saloanele de masaj mi se pare ca ai de unde alege, in schimb daca ai ca target o anumita dama care nu ai mai intalnit-o poti pleca dezamagit. Ce parere aveti?

Link spre comentariu

Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Hotarati-va daca vreti sa discutati despre un anume salon sau despre toate, numele threadului va trebui schimbat in al doilea caz... xttr_2003, incearca sa deschizi threadurile in sectiunea corectaBafta si la multe postari si recenzii...

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...