Sari la conținut

Delia 0758657275


Postări Recomandate

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

ce milog...sa te rogi de curve...ele sa te scuipe si tu sa te faci presh....hai sariti maaaaaiii flacai...aaaaaiiiiii

coarda mica si penala , vezi ca te dau pe mina lui geta.

AM RUGAT-O sa te castreze cind te prinde dezlegat ,macar sa nu mai apuci sa procreezi idioti care sa-ti poarte numele.

Link spre comentariu
Reputație: 93
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

pai invata-ne si pe noi de ce , eu nu prea folosesc telefoanele smart , vorbesc la telefon prin aparatul foto panasonic.

 

Gasesti si in lb. romana destule 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/5x6DELO6Sz4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Link spre comentariu
Reputație: 93
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

pai invata-ne si pe noi de ce , eu nu prea folosesc telefoanele smart , vorbesc la telefon prin aparatul foto panasonic.

 

HTC One M8 Review în Limba Română (Duo Camera, Motion Launch, HTC Sense 6.0) - Mobilissimo.ro

https://youtu.be/Qfq_JZTbKmI

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Qfq_JZTbKmI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Link spre comentariu
Reputație: 93
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

are locatie in zona cittymall, am vizitat-o saptamina trecuta .

impresie buna, corp frumos, mult mai amabila decit ultima oara.

100 ron /20 minute, satisfacut , bonusul a fost colega de apartament,pe care am avut inspiratia sa o incerc  si care , in ciuda faptului ca nu arata foarte imbietor si era total dezinteresata, m-a surprins prin ora de sex oferita , plina de profesionalitate  la nivel ridicat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

are locatie in zona cittymall, am vizitat-o saptamina trecuta .

impresie buna, corp frumos, mult mai amabila decit ultima oara.

100 ron /20 minute, satisfacut , bonusul a fost colega de apartament,pe care am avut inspiratia sa o incerc  si care , in ciuda faptului ca nu arata foarte imbietor si era total dezinteresata, m-a surprins prin ora de sex oferita , plina de profesionalitate  la nivel ridicat.

 

da o stiu pe fata de multi ani.. ma mira ca mai activeaza pe aici odata ce a fost si p'afara.. dar nu e treaba mea :) cred ca stiu cine e si colega.. cand gasesc anunt il pun (daca ea despre care vb)

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

 

ssylver asta ar putea avea un nume eu nu locuesc cu asemea specimene asa ca mai intai nterseazate dar bn obiectiv ma cunoaste destul de bn stie cn sunt asa ca daca vrei mai multe detali despre mn intreabal pe el su ma poti suna 

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

ssylver asta ar putea avea un nume eu nu locuesc cu asemea specimene asa ca mai intai nterseazate dar bn obiectiv ma cunoaste destul de bn stie cn sunt asa ca daca vrei mai multe detali despre mn intreabal pe el su ma poti suna 

 

pai si eu te stiu destul de bine de cand stateai la dobrogea acum multi ani, poate dinaintea lui Bobiectiv :) daca tu zici ca n-ai stat cu ea, eu nu ma bag.. dar de fel eu nu postez aiurea pe aici  :wink2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...