Sari la conținut

SpiceAngels - 0751.83.83.83


Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

Dupa mai multe tentative de-a gasi un salon de masaj erotic in Brasov , unde raportul pret / calitate sa fie unul rezonabil , am descoperit un pliant la receptia hotelului unde eram cazat.

Citit , vazut , placut.

Pun mana pe telefon , sun la numarul de pe fluturas si cer detalii. Aflu locatia , putin mai greu de gasit pentru cineva care nu e din Brasov, dar totusi , de gasit. Salonul e amplasat intr-un apartament foarte cochet aranjat. La intrare sunt intampinat de o bruneta senzuala , cu parul lung , care dupa ce inchide usa , se apropie de mine si ma saruta pe ambii obrajii....de bun venit si se prezinta cu numele de scena Andreea. In living , se mai aflau o alta bruneta foarte draguta ( Bianca ) si o blonda ( am uitat numele ...) . Evident si acestea au venit sa ma pupe.

Inceput promitator. :laugh2. Sunt invitat sa iau loc pe o canapea , intre cele doua brunete . Sunt intrebat daca doresc ceva de baut din partea casei , si cum eram cu masina , am ales sa :pepsi. Fetele intretin atmosfera , nu par a fi grabite sa te expedieze fie pe usa de la dormitor , fie pe cea de la iesire........de remarcat ! In timp ce fetele imi prezinta mercurialul , imi indrept privirea pe LED-ul din living si raman... :drool :350x :clap2

Pe ecran rula unul din canalele pt adulti din oras. Fetele observa mirarea mea si chicotesc vesele. Le intreb , ce rol are acest filmulet ( ce naiv sunt :138x ) si imi raspund ca doar acela de-a destinde putin atmosfera si a pregatii clientul pentru sedinta de masaj.

Timpul trece , asa ca decid sa aleg una din fete. Initial am vrut sa o incerc pe Andreea , doar ca ceva m-a indemnat sa spun ...Bianca.

Intram in camera , sunt poftit la dus , unde gasesc toate cele de trebuinta. Intors in camera , ma intind pe saltea si o las sa inceapa masajul. Bianca este ( de fapt , era...) o fata draguta cu un corp foarte frumos , bruneta , par lung , ochi verzi , 19 ani  si niste sanii de nota 10.

Ma intreaba daca doresc si masaj de relaxare sau doar erotic. Aleg ultima varianta si constat ca Bianca iubeste munca !

De fapt , nu a fost un masaj propriu zis ....  Timp de o ora ne-am sarutat.....ne-am mangaiat.....ne-am jucat.....a fost ceva de vis.

Datorita iscusintei ei , prima finalizare a venit dupa vreo 30 de minute.  Si pentru ca la ea , ora e ora , si masajul e masaj , m-a intrebat daca poate sa continue....si astfel incepu partea a doua. La fel de picanta .... la fel de pasionala.....la fel de nebuna.....

Si timpul trece....si ora de masaj , la fel...... si oricat s-a straduit Bianca , a doua finalizare s-a lasat asteptata.....

Cand ma pregateam sa merg la dus , am fost anuntat ca tocmai intrase un alt client la baie si va trebui sa mai asteptam putin....

Credeam ca totul s-a oprit aici.....dar ma inselam.... Bianca se apropie de mine si imi spune ca o sa isi ia revansa ....acum ...sau la dus....

Si dintr-o data , se pune in fata mea , se apleaca usor in fata , si isi expune fundul ei bestial in fata amicului meu...inert.....

Nu stiu altii cum sunt , (vorba lui Creanga ) dar eu cand vad un fund misto.....imi creste ....nivelul :sexanal

Nu va grabiti , nu am facut sex......dar miscarile simulate de ea , au facut ca cel  mic sa creasca mare , si in timp ce cu o mana ii masam sanii si cu cealalta pasarica .....veni si mare eliberare !!!  Iar fesele ei fura acoperite abundant de lichidul amicului meu.

M-a insostit la dus . A fost amabila si comunicativa . Mi-am permis sa o intreb , daca tot face cu placere ceea ce face , de ce nu lucreaza si in particular , sau de ce nu ofera ....mai mult. M-a privit in ochii , si mi-a spus : Nu aici ! Aici nu se face sex.... ( punctele de suspensie sunt interpretabile ).

Am plecat multumit de acolo. Era o investitie buna ; o ora de masaj , doua finalizari , 150 lei

 

Locatie : 10

Aspect Bianca : 9 ( mici problema la dantura , rezolvabile cu un aparat dentar )

GFE ; 10

Igiena : 9 ( nu am dat 10 pt ca nu am gustat cireasa de pe tort....)

Masaj : 10

 

 

ps

 

Aveam sa trec la cateva saptamani din nou prin Brasov....din pacate , Bianca nu mai lucre acolo.... Nu am putu afla daca s-a retras , sau s-a mutat la alt salon.

Data viitoare , voi incerca masajul cu Andreea ( cealalta bruneta )......simt ca poate.....mult.....mult mai mult

 

ps2

www.spiceangels.ro - pt mai multe detalii

 

:hihat

post-20015-0-13608700-1429211868_thumb.png

post-20015-0-27384500-1429211884_thumb.png

post-20015-0-60840700-1429211899_thumb.png

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am fost de mai multe ori la Spice. Este probabil cea mai buna alternativa pentru masaj in Brasov. Programarea e usoara, ti se raspunde la telefon de fiecare data, iar fetele sunt toate cu aspect intre 8 si 10.

Am fost la Eva si la Cristina, le recomand pe amandoua. 

Link spre comentariu

Doar la Spice Angels gasesti cele mai senzuale domnisoare si ai parte de cele mai hot show-uri lesby !

Nume: Alma
Varsta: 24
Inaltime: 169 cm
Greutate: 49kg
Par: satena
Ochi: caprui
Zodie: pesti
Stil de masaj preferat: erotic masaj
Bautura favorita: vin rose
Autoportret: Incearca-ma si te voi surpinde!

 

 

post-20015-0-63308100-1455865318_thumb.png

post-20015-0-81527900-1455865329_thumb.png

post-20015-0-56028500-1455865342_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Acum aproximativ 5 ore am trecut pragul acestui salon ,iar  pentru ca de el am aflat de pe acest forum am zis ca este normal sa  impartasesc exeperienta traita .

 
Programarea a fost facuta prin sms cu confirmare inainte cu 30 minute . Am gasit foarte usor locatia fiind condus de gps . Fetele foarte prompte cu privire la raspunsul prin sms sau cu rasunsul la telefon .
Ok .. sa trecem peste asta pentru ca nu vreau sa intru in detalii . Ajuns la locatie am fost intampinat de Cristina  si am fost invitat intr-un living unde mai asteptau doua fete Alma si inca o tipa blonda noua caruia nu i-am retinut numele .. Dupa un pahar de apa  timp in care mi-au fost prezentate serviciile de catre Alma a trebuit sa aleg  si sa purcedem in camera de masaj .. Am ales CRISTINA  pentru ca mi s-a parut mai lipicioasa , are niste ochi superbi  si niste picioare interminabile :P . Vreau sa mentionez ca si ALMA arata bine  si nici blondina nu este  de criticat . 
 
Evident dusul de rigoare  si apoi desfasurarea actiunii . Nu voi intra in detalii aici , pentru ca probabil difera de la o persoana la alta si e posibil ce povestesc eu sa nu se intample la altcineva .Voi impartasi in schimb parerea mea despre CRISTINA 
 
Deoarece am mai fost la masaje  si pot face o comparatie  pot spune ca aceasta CRISTINA  este TOP . Si de ce este TOP din punctul meu de vedere ?
  • pentru ca stie sa ofere un GFE de nota 11 iar chestia asta mie mi-a indus o stare de excitare de cand am intrat in camera ;
  • are un corp NATURAL de nota 10 ( cel putin pentru mine asa e );
  • se implica si te lasa sa-i simti fiecare particica a corpului ;
  • geme ;
  • este foarte curata si ii miroase corpul incredibil de frumos ;
  • te umple cu sarutari ;
  • si cred ca cel mai important lucru stie sa faca un masaj de zici ca e penetrare ( eu unul nu am crezut ca se poate ) ;
 
Un singur lucru am de obiectat ..  eram asa incins , ea mirosea asa bine, se misca asa de bine si i-am cerut un 69  pentru a-i simti gustul .. mi-a zis ca nu ii place  pozitia si  nu am vrut sa insist 
 
Cred ca in mare v-ati dat seama ca m-a dat pe spate si ca voi reveni cu siguranta la ea ..
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am fost zilele acestea pe la ei. Client vechi, stiu obiceiurile casei si in general consideram acest salon ca fiind unul din cele mai frecventabile :)

Intre timp s-au modificat unele reguli si preturi.

La 150 ron/ ora este masajul simplu la care se adauga niste taxe speciale de ex 20 de ron ca sa o "atingi" pe maseoza, si mai erau cateva suprataxe pe care nu le mai tin minte.

Asa ca are fi util un up-date cu preturile reale ca sa stim pe ce dam banii sau la ce nu avem acces cand mergem la salon.

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

 Saptamana trecuta, fiind in drum dinspre Cluj spre Bacau  ,mi-am zis sa incerc din nou serviciile salonului Spice . Am sunat , am intrebat daca domnisoara Cristina mai lucreaza si mi s-a spus ca nu . Destul de dezamagit am intrebat ce domnisoare sunt. Mi s-a raspun ca Alma si Roxana .. Am zis ca revin cu telefon  deoarece nu stiam daca sa merg sau nu . Chiar nu aveam chef de o experienta esuata .. Totusi am revenit cu telefon si am ales ALMA. 

Ajuns la locatie m-a intampinat ALMA . Tocuri, tinuta superhot .. foarte amabila , foarte frumoasa . M-a poftit in dormitor , mi-a prezentat  tipurile de masaj , am ales , am facut un dus  si am purces la actiune . Nu are rost sa descriu locatia pentru ca a mai fost descrisa mai sus . 
Legat de intalnirea cum ALMA .
Nu vreau sa mai dau note pentru ca daca ar fi sa o compar cu Cristina  poate mi-as reconsidera comentariu lasat Cristinei  si oricum mi-am dat seama ca practic parerile sunt raportate la experientele anterioare avute ..  In fine , ALMA  este foarte vorbareata , lipicioasa , frumoasa ,  foarte curata -  miroase extraordinar .. Legat de masajul ALMEI … eu unul nu am mai facut asa masaj pina acum . Tin sa precizez ca pe langa faptul ca are rabdare , nu se grabeste .. pe langa masajul cu sanii comun in majoritatea saloanelor .. ALMA   are o tehnica de masat “instrumentul” de zici ca e oral 100% .. La un moment m-am uitat in oglinda sa vad daca e asa sau nu .. Nu va explic tehnica eu zic sa incercati.. 
De revenit ? Cu  prima vizita in Brasov  mai ales ca mi-a promis un masaj cu talpile .. 
P.S I-am recomandat sa-si schimbe pozele .. prin comparatie cu colegele are cele mai “spalacite” poze .. 
  • Like 1
Link spre comentariu

Eram si eu in treacat prin Brasov si am oprit aici dupa ce am vazut recenziile. 

 

Am nimerit tot la Alma, e foarte frumoasa, corp suplu, sani superbi, naturali. Am platit 150RON pentru o ora - interesant, ofera optiune in plus la 50RON daca vrei sa-i dai tu limbi ei, sau 100RON in plus daca vrei sa folosesti jucarii. N-am luat astfel de optiuni, dorind sa se concentreze ea pe mine.

 

Masajul a fost foarte ok, si finalizarea la fel. Nu se grabeste sa (te) termine ci doar sa impresioneze prin cate stie...si stie ceva. Subscriu la ce-a zis alex.muntean mai sus. Daca face astfel de handjobs..oare cum ar fi un blowjob ?

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Am sunat si am facut programare. Locatia nu mai este cea de pe site-ul oficial, salonul mutandu-se in cartierul scriitorilor.

Sunt intampinat de o bruneta inalta, zambitoare si imbracata foarte provocator. Sunt invitat intr-un fel de living sa ma acomodez cu atmosfera "fierbinte" dinauntru in contrast cu frigul de afara. A trebuit sa aleg intre o blonda si o bruneta. A fost cea mai grea alegere. Intrucat bruneta m-a intampinat la intrare, am zis sa merg cu ea pana la capat. Apoi am aflat ca tocmai o alesesem pe Alma. Este supla, draguta, zambitoare, poti aborda o gama foarte larga de subiecte, si stie meserie foarte bine.

Am ales meniul de 200 lei: masaj + posibilitatea de a atinge si saruta fata pe corp si in zona intima. Fata se pricepe foarte bine atat la masajul de relaxare, cat si la cel erotic. Are niste tehnici prin care te ridica pe culmile extazului si se joaca cu tine acolo pana nu mai poti si-ti dai drumul.

La expirarea timpului am facut un dus impreuna. Mi-a placut grija pentru discretie: inainte de iesi eu din camera, verifica sa nu fie vreun client in asteptare in living,

Recomand SpiceAngels pentru fetele frumoase si calitatea serviciilor oferite.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am sunat si am facut programare. Locatia nu mai este cea de pe site-ul oficial, salonul mutandu-se in cartierul scriitorilor.

Sunt intampinat de o bruneta inalta, zambitoare si imbracata foarte provocator. Sunt invitat intr-un fel de living sa ma acomodez cu atmosfera "fierbinte" dinauntru in contrast cu frigul de afara. A trebuit sa aleg intre o blonda si o bruneta. A fost cea mai grea alegere. Intrucat bruneta m-a intampinat la intrare, am zis sa merg cu ea pana la capat. Apoi am aflat ca tocmai o alesesem pe Alma. Este supla, draguta, zambitoare, poti aborda o gama foarte larga de subiecte, si stie meserie foarte bine.

Am ales meniul de 200 lei: masaj + posibilitatea de a atinge si saruta fata pe corp si in zona intima. Fata se pricepe foarte bine atat la masajul de relaxare, cat si la cel erotic. Are niste tehnici prin care te ridica pe culmile extazului si se joaca cu tine acolo pana nu mai poti si-ti dai drumul.

La expirarea timpului am facut un dus impreuna. Mi-a placut grija pentru discretie: inainte de iesi eu din camera, verifica sa nu fie vreun client in asteptare in living,

Recomand SpiceAngels pentru fetele frumoase si calitatea serviciilor oferite.

Fata face doua finalizari intr-o ora? Cere suplimentar ceva ptr acest lucru?

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

Face daca te refaci repede pentru tura a doua. Nu e nimic suplimentar. In cazul meu a fost timp doar de o finalizare pentru va a observat ca imi place sa se joace. Ma ducea pana "sus" apoi slabea putin si nu ma lasa sa termin, timp in care eu ma jucam cu limba intre picioarele ei, pana când n-am mai rezistat si-am explodat. Alma stie exact când, unde si cat sa apese, atat in masajul de relaxare, cat si in cel erotic.

Link spre comentariu

Venind la Spice Angels vei găsii mai mult decât o ședința de masaj ! O domnita amabila îmbrăcată sexy care sa iti execute un masaj de relaxare ca la carte . Spice Angels înseamnă mai mult decât atât , atmosfera plăcuta , calda , calma , personal sociabil , foarte prietenos , servicii de masaj personalizate , produse de calitate , detalii atent gândite astfel încât experiența trăită la noi sa fie una unica si memorabila . La noi te vei simtii relaxat , incitat , răsfățat , cu adevărat important si nu in ultimul rând , in siguranța ! Aici vei găsii diverse game de masaj atât pentru bărbați cat si pentru femei si cupluri ! Daca încă nu ne-ai cunoscut te invitam sa o faci !! Maseuzele noastre sunt nerăbdătoare sa te cunoască ! Telefon : 0751 838383 / 0729 838383

Link spre comentariu

Salut, am fost asta seara la SpiceAngels si confirm toate cele spuse mai sus. Am fost intampinat frumos de Alma. Am avut de ales intre ea si o colega blonduta dar am aleso pe Alma pentru ca citisem aici lucruri bune despre ea. Ma declar super multumit, Alma e o fata super, frumoasa, cu un corp superb, foarte prietenoasa, miroase bine si are o pasarica care cel putin pe mine ma scoate din minti  :rax2. Despre masaj pot sa zic ca a fost demential, mult peste asteptarile mele, are tehnici care te lasa masca, zici ca faci sex cu ea sau ca iti face oral.

Locatia este ok, draguta si  intima, cu o admosfera potrivita. Fetele sunt atente cand te scot din camera la dus sau te conduc spre iesire sa nu dai nas in nas cu cineva.

Recomand!

Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Eu am fost de curind la Spice Angels, la Alma.

Alma incep cu masaj de relaxare foarte bine facut.

Tehnica de masaj cu clavicula se simte super. Combinat cu ''jucarii erotice'' e de-a dreptul interesant. pret 300 lei ora

locatia este intr-un bloc de locuinte in care mai poti intilni vecinii. (daca nu esti din localitate nu cred ca are importanta)

baia este foarte bine dotata ( au inclusiv apa de gura)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...