Sari la conținut

Cristina Nicolae Balcescu. Singura in locatie.


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

lopix:) pisi ajung si acolo, am in plan luna asta cat de curand....momentan am ceva treaba si apoi zbor spre Galati:d......

 

 

disponibila. :*:* :*:*

uraaa ! :X asteptam cu (ne)rabdare si pupam fata unde vrea ea :luv :icecream :innocent

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Eeeeee

Chemați l pe obi pe la voi

am fost , asta vara, mai trec si anul asta. si pe la cristina vreau sa trec ,neaparat, imi place mutrisoara si  funduletul  ei , tare fotogenica  dracoaica mica.

doar sa vrea ea sa stea la poze, eu m-am oferit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

obi... cu mare placere la pozat oricand :D:) ..daca vii cu tot ce-ti trebuie zic sa facem treaba profi:))))

 

intotdeauna am tot ce-mi trebuie la mine, te-am trecut in agenda la prioritati . imi place de tine ca nu stai mult pe ginduri .

la sfirsitul lunii iunie sint in bucuresti, toata vara la mare si la sfirsitul lui august din nou in capitala. tinem legatura prin pm.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0771284436
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0771284436
  • Oras:Bucuresti

O fata super ok. Oralul e super ok. Per total nu pot comenta nimic.O sa ma mai intorc cand o sa am o stare de spirit/fizic mai buna. 

Link spre comentariu

Ms lopix pentru informare.

 

Totusi as fi preferat un raspuns direct din partea ei. Macar sa stiu si eu sa nu mai sun degeaba, ar fi mult mai eficient pentru ambele parti si nu ar fi nici o suparare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...