Sari la conținut

Cristina Nicolae Balcescu. Singura in locatie.


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti universitate
  • Oras:bucuresti universitate

Bun gasit! Astazi ma gasiti pana la ora 00.00 .Pupici :girly :hug1 :kiss3

 

 

 

 

@tevezi  nici una , nici doua, si atunci ca iti va fi dor de mine vei veni la mine ......nu ma face sa-mi schimb parerea despre tine:)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut baieti....am vizitat-o si eu pe Cristina joi seara....eram de mult cu ochii pe anuntul si mi-am facut curaj sa o sun.....ajung la universitate in fata la biserica italiana o sun imi da toate detaliile si hop la usa...se deschide usa si sa imi cada plombele...o fata superba,super frumoasa si desteapta ...dupa o mica discutie cer prosop intru repede la dus si repede un dormitor unde o gasesc dezbracata...ma arunc repede pe pat si incep sa sara scantei......GFE-9...ORAL-10....NORMAL-10....Face si anal dar nu am incercat la prima intalnire...dar o sa revin cu o recenzie de la a doua intalnire sa va zic cum o sa fie...Halat-60 ton lasati din propria initiativa pe noptiera...te pup Cristinuta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti universitate
  • Oras:bucuresti universitate

Buna Claudiu:) imi pare bine ca a fost totul ok si te-ai simtit bine in prezenta mea. Trebuia sa scrii pe pagina mea la testate si asta este tot o recenzie nu aici pe anunt:d daca poti dai drumu si acolo e mai ok asa multumesc pupici si te mai astept.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...