Sari la conținut

Cristina Nicolae Balcescu. Singura in locatie.


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te-as vizita cu drag, dar am o rugaminte, pune si tu linkul cu topicul tau cu recenzii de la Testate(daca ai); am cautat dupa cele 2 nr. de telefon si am gasit doar anunturi noi si topice neactualizate din 2013(nu stiu daca sunt bune,sau sunt ale altei fete care avut nr. de telefon in trecut,iar daca sunt ale tale nu pricep de ce nu ai recenzii noi). Meci !

PS: topicul colegei tale Alina l-am gasit si e nou si la zi

Link spre comentariu

Salutare futaci,tin sa o recenzez si eu pe duduca asta,pentru ca merita,am vizitat-o si eu pe Cristina acum 😜 era una dintre tinte cand am plecat de acasa,ajung la universitate o sun imi da toate detaliile,initial am incurcat scara 😂pana la urma am ajuns la usa cu pricina..deschide usa o faptura gingasa cam la 1,80 si ceva aviz celor care cauta fatuci inalte, ...dupa o mica discutie de acomodare timp in care servim cate o tigare,mi se ofera prosopel(curat,se vedea ca nu mai fusase folosit)dus rapid pentru ca eram curat de acasa si repede in camera de scandal,pregatita si ea de actiune.foarte curata fata,fara pic de mirosuri.incepem cu ceva sarutari pasionale dupa care purcede la un oral foarte bine executat.inclusiv zonele adiacente,GFE-10...ORAL-10....NORMAL-10....ANAL-10 pentru locatie un mic minus,as da un 7-8 ,dar compenseaza prin atitudinea ei care e pro client,halatul 150 ron pentru 1 ora cu doua finalizari duse la bun sfarsit care a fost de fapt cam 80 minute si nu m-am simtit nici o secunda grabit,bani dati cu mare placere inaintea inceperi razboiului😋 precizez ca nu mi s-au cerut i-am dat din proprie initiativa pentru ca asa cred eu ca e normal,e o fata care o recomand cu caldura,de vizitat? Cu siguranta o voi mai face.e o persoana care in afara faptului ca arata bine,ofera si servicii de calitate,ciocane tari va urez si mergeti cu incredere ca nu aveti ce pierde.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...