Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"ALINA.!! Buna, ofer conpanie domnilor generosi, te astept la mine, loc. de lux, discretie garantata, igiena inpecabila, vei fi foarte multumit pentru servicile practicate, te astept, pup, suna-ma +masaj relaxare, te pup 15 Aug 11:00 0762.325.292"post-10861-133409718301_thumb.jpgpost-10861-133409718302_thumb.jpgpost-10861-133409718303_thumb.jpgDomnisoara de mai sus are cuibusorul in zona p-ta muncii, la un hotel micut din zona. Camera e curata, baia la fel, gel in baie, prosop cam umed. La usa m-a intampinat o faptura micuta (1,60/50kg), roscata, cu un cercel in buza, nu este cea din poze insa mai locuieste cu o colega pe care n-am vazut-o, se poate sa fie ea. Din moment ce batusem drumul pana acolo si faptura arata ok am ramas pentru o ora. Tarife practicate: 50 lei/ 1 fin. 100 lei/2 fin. Oral protejat, normal protejat, anal si fk nu stiu. Ca si aspect arata ok, picioare cam groase si fundul maricel, carnea tare, sani medii.Oralul a fost cam de nota 6 iar normal de acelasi nivel. Nu prea da dovada de implicare in schimb sta cu zambetul pe buze cam tot timpul. GFE de nota 6. Pretul pot spune ca e corect pentru serviciile sale, insa eu n-am sa revin.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Vartescoiu
  • Oras:Vartescoiu

Multumesc "Trex". Mi-ai luat-o inainte la recenzie si bine ai facut. Nimic de adaugat, pot doar sa confirm totul. Un singur lucru adaug, un mic artificiu: are o tehnica buna in a aseza prezervativul cu gura. Dar atat. Merci. Stroizii la inaltime baieti!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...