Sari la conținut

Bruneta masaj erotic - 0722770924


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Dap, cunosc canapeaua si dameza. Din pacate masajul erotic se reduce la un futai intre sani. Fata e de treaba, comunicativa insa pacat ca e praf la capitolul masaj.. Speram sa fie alta , cea din poza de sus... Asta este.. Back to Nicoleta...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare.

Poate fi trecuta la testate

Lucreaza in aceiasi locatie cu cea de mai sus dar nu este ea probabil fiind colege

Are cca 23 de ani 1,60m slabutza dar nu foarte si are niste sani imensi. Probabil ca de aceea s-a imprietenit cu cealalta

Deci aspect 8,5

GFE 9 . Este prietenoasa si vorbareata

Masaj erotic 7. Este mai atenta si mai tandra decat colega ei dar mai are de invatat la tehnici. Mai si geme daca o atingi la pasa ( acces permis )

Locatie de 8. Curata si atat.

Halat 50lei/30 min 100/1h. Eu am stat 30 min ca nu aveam timp disponibil

De revenit? Da. Imi place fata pt ca pare mai neprihanita ceea ce mai face sa ii scuz pt moment lipsa profesionalismului.

P.S. Nu face decat masaj erotic.. No sex

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cocotail... cea care raspunde la nr asta de tel nu este Amalia.. Se pare ca sunt doua un locatia aceea. Amalia este mai in varsta si cu aspect de etnica. Are burta mare. Asta mica nu are burta si are trasaturi de fetitza nevinovata.. sau mai bine zs are un abdomen aproape plat.. aproape.

Zice ca lucreaza acolo de 3 zile si se pare ca a mai lucrat in vara trecuta

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Deci sane intelegem:in locatie sunt 2 fete:una dolofana si urata pe nume Georgiana (din cate imi amintesc),iar cealalta Amalia,micuta de inaltime,draguta,cu burtica si e foarte de treaba;niciuna din cele 2 nu este fata din poza care dupa spusele voastre ar fi o a 3a fata pe care eu nu am intalnit o si care cred k nici nu exista.. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cocotail, nu stiu cate fete sunt acolo. Eu stiu ca ieri am fost la una dintre ele, am sarit peste prezentare si am trecut la treaba. Eu unul zic ca este cea din prima poza. Poza nefiind de calitate superioara ma pot insela. Fa-i o vizita si daca am gresit dau o bere :)

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Intrebarea e daca fetele accepta finalizarea intre sanii aia, sau doar prin tehnici de masaj (laba stangace)? - pt. cei care au vizitat cuibul.

te lasa si intre sani sau laba uleioasa dar atat, nu ai acces la cofetarie, macar sa vezi forma savarinei...

bineinteles, respectand principiul NU SEX.

50 dai, 30 face !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...