Sari la conținut

Bruneta masaj erotic - 0722770924


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Cu siguranta nu este asta. Am fost si la ea. In afara de sani nimic nu au in comun.

Si mi-a dat acces la savarina, cu mana. Nu bag eu botul fara reciprocitate si fara sa fi fost de cateva ori inainte acolo

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

da am fost eu acolo langa profi din vest ..am sunat la nr de tel din titlu 0722770924 

deci e fata amalia din poza cu sani mari cu niste burta si scunda dar la fata destul de draguta  adica acceptabila , ... si mai e o fata care nu am vazut=-o , zdranganea vasele prin bucatarie am intrebat de ea sa o vad si mi-a zis ca nu lucreaza in ziua aia. nu sunt 3 fete..locatie cea cunoascuta de nota 7  ,locul faptei o saltea ... deci fata face un fel de laba trista si te freaca si cu sanii si poti finaliza intre ei ..deci recomand celor care vor sa dea intre tate si celor care nu stiu sau nu pot sa isi faca laba singuri ... deci faca oral fara nimic ... e cam daca nu ai ce face cu 50 de lei te duci pe la ele .. am fost mai mult de curiozitate ...conculzie nu e nici masaj nici se nici oral ..e un fel de gfe daca te plictisesti 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...