Sari la conținut

Loc pentru iubitorii sporturilor de contact


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

   In box - cei de culoare (cam urat sa ii numim negri - ma duce mintea numai la apartheid), au cam facut legea. De la Ali la Mayweather la Tyson, cam pe unde au fost si-au lasat numele scris mare in istoria categorii lor. Acum sa il numim pe unul ca fiind cel mai tare, iar nu prea mi se pare corect. Nu prea poti compara pe Tyson cu Ali de exemplu, asa cum nu merge nici comparatia Messi - Pele - ca sa o luam pe alte sporturi.

 

Iar legat de UFC, check this out:

http://fightland.vice.com/blog/if-youre-not-cheating-youre-not-trying-bending-the-rules-in-mma

Stii poate emisiunea aceea cu Ali si Tyson  in glorie cand Ali zicea ca se teme de de Tyson

"I'm afraid of this guy".

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

daca vorbim te cheating pai uite aici cum se fura in box Evander la lovit de zeci de ori cu capul cotul si genunchiul si in primul meci si in revansa iar arbitrul juriul si toata lumea se face ca nu vede pentru ca nu vor sa vada. In toate sporturile se fura sa nu mai zic de fotbal.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Hai ca a luptat frumos: 

 

Ce nu inteleg eu este de unde ii aduc pe distrusii astia de adversari ai lui Morosanu!

Pe bune acuma, m-am uitat la mai multe meciuri ale lui, printre care si atologicul cu plangaciosul! WTF?

E piticu' nostru asa bun sau e marketing? Tind spre varianta 2! :(

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu

Ce nu inteleg eu este de unde ii aduc pe distrusii astia de adversari ai lui Morosanu!

Pe bune acuma, m-am uitat la mai multe meciuri ale lui, printre care si atologicul cu plangaciosul! WTF?

E piticu' nostru asa bun sau e marketing? Tind spre varianta 2! :(

Clar marketing...si sa nu uitam ca nici K1 nu mai e ce a fost..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Ce nu inteleg eu este de unde ii aduc pe distrusii astia de adversari ai lui Morosanu!

Pe bune acuma, m-am uitat la mai multe meciuri ale lui, printre care si atologicul cu plangaciosul! WTF?

E piticu' nostru asa bun sau e marketing? Tind spre varianta 2! :(

Stilu'de lupta a lui Morosanu eu unu'nu.l agreez...e genul  ''avionar'', nu are tehnica, dar imi place ca are ambitie si da tot la antrenamente. Ca e marketing, ca nu e marketing, ma abtin sa comentez, dar acum sa fim seriosi...ce nu e marketing in ziua de azi? Totul tre' sa fie vandut.Stiu doar in mod sigur si 100% ca face niste antrenamente dure .

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Stilu'de lupta a lui Morosanu eu unu'nu.l agreez...e genul  ''avionar'', nu are tehnica, dar imi place ca are ambitie si da tot la antrenamente. Ca e marketing, ca nu e marketing, ma abtin sa comentez, dar acum sa fim seriosi...ce nu e marketing in ziua de azi? Totul tre' sa fie vandut.Stiu doar in mod sigur si 100% ca face niste antrenamente dure .

 

Clar nu ai ce admira la stilul lui Morosanu. Dar si mie imi place ca pune suflet! Si se vede ca munceste!

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Moartea e bunicel , nu top ca Badr dar astia pe care-i aduc is carne de tun,  nimea'n lume si mult show ca asta-i place mortii carpe circul cu lacrimi emotii suflet mult asa moldoveneste  :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

cred ca ma apuc si eu de urmarit mma. boxul e misto, dar nu e asa permisiv in miscari. ma uitam pe vid de mai jos, woooow kourile mi se par super brutale fata de cele din box. mi se pare ciudat cu unu isi mai iau 2,3 pumni in cap dupa ce-s ko, wtf, he is fucking out si ce mai tronesti? o fi din inertie....

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

cred ca ma apuc si eu de urmarit mma. boxul e misto, dar nu e asa permisiv in miscari. ma uitam pe vid de mai jos, woooow kourile mi se par super brutale fata de cele din box. mi se pare ciudat cu unu isi mai iau 2,3 pumni in cap dupa ce-s ko, wtf, he is fucking out si ce mai tronesti? o fi din inertie....

E altceva tre' sa recunoastem, oricum intr.o lupta de strada , baza e pumnul, ori tre' sa fii bun la lovitura cu piciorul, acum depinde peste cine dam pe strada..

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

E altceva tre' sa recunoastem, oricum intr.o lupta de strada , baza e pumnul, ori tre' sa fii bun la lovitura cu piciorul, acum depinde peste cine dam pe strada..

da mai e cu totul altceva, e mult mai aproape de street fight decat boxul sau kick boxul.

poate ma lamuresti tu la chestia asta care ma frapeaza. cum plm au voie sa mai dea lovituri atat de brutale dupa ko? adica arbitrul ii trage indarat mkey, dar cum de nu-s penalizati daca lovesc cand practic meciul e soooo over. chiar au voie sa faca asa ceva?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

da mai e cu totul altceva, e mult mai aproape de street fight decat boxul sau kick boxul.

poate ma lamuresti tu la chestia asta care ma frapeaza. cum plm au voie sa mai dea lovituri atat de brutale dupa ko? adica arbitrul ii trage indarat mkey, dar cum de nu-s penalizati daca lovesc cand practic meciul e soooo over. chiar au voie sa faca asa ceva?

Roz , asa cum spui e mai aproape de lupta reala si e mult mai inteligent ,strategic ,spiritualizat , e arta .

IQ si credinta sunt decisive pe langa talent fizic si echipa buna. Trebuie studiat adevrsarul si facut planul corect asta e cheia succesului seamana cu un joc de sah. Frumusetea e ca in mma nimic nu e sigur oricine poate castiga surprizele sunt foarte mari.

Totusi ramane sport marea diferenta fata de lupta in strada e ca aici e o lista lunga de lovituri interzise care in bataia reala pot exista . Exemplu lovituri sub centura cu capul cu piciorul in adeversarul cazut (" degajari ")   , in spatele capului , la mir etc mai sunt multe.

Cu lovitul treaba e clara toata raspunderea e a arbitrului ca la box pana nu opreste arbitrul meciul poti sa tot dai. Doar maestrii stiu sa se opreasca singuri , aia sunt putini si foarte pareciati pentru asta. Vezi ultimul meci a lui Mark Hunt cu Frank Mir o singura lovitura de KO si a plecat linistit , dar asta e rar, cei mai multi dau cat au voie ca sa fie siguri ca nu-si mai revine. S-a mai intamplat ca unii care pareau terminati sa supravietuiasca si sa intoarca meciul chiar sa castige , o sa vezi daca te uiti la mai multe.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Roz , asa cum spui e mai aproape de lupta reala si e mult mai inteligent ,strategic ,spiritualizat , e arta .

IQ si credinta sunt decisive pe langa talent fizic si echipa buna. Trebuie studiat adevrsarul si facut planul corect asta e cheia succesului seamana cu un joc de sah. Frumusetea e ca in mma nimic nu e sigur oricine poate castiga surprizele sunt foarte mari.

Totusi ramane sport marea diferenta fata de lupta in strada e ca aici e o lista lunga de lovituri interzise care in bataia reala pot exista . Exemplu lovituri sub centura cu capul cu piciorul in adeversarul cazut (" degajari ")   , in spatele capului , la mir etc mai sunt multe.

Cu lovitul treaba e clara toata raspunderea e a arbitrului ca la box pana nu opreste arbitrul meciul poti sa tot dai. Doar maestrii stiu sa se opreasca singuri , aia sunt putini si foarte pareciati pentru asta. Vezi ultimul meci a lui Mark Hunt cu Frank Mir o singura lovitura de KO si a plecat linistit , dar asta e rar, cei mai multi dau cat au voie ca sa fie siguri ca nu-si mai revine. S-a mai intamplat ca unii care pareau terminati sa supravietuiasca si sa intoarca meciul chiar sa castige , o sa vezi daca te uiti la mai multe.

mai eu pe la box nu prea am vazut lovituri dupa un ko..... de aici surprinderea mea, sa lovesti dupa game over nu este deloc sportiv. bine acum ca nu s-ar intampla des se prea poate...in linkul postat de nime in cateva dati se repeta fenomenul... nu ma pricep la mma , dar cred ca o sa imi placa sa urmaresc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ideeaa este aceeasi KO-ul e decis de arbitru nu cand i se pare luptatorului ca e KO.

Nu ai vazut la box lovituri dupa ce adversarul cade sau pune genunchiul jos pentru ca asta e regula clara sa nu mai lovesti dupa knock down. Aici e diferenta ca in mma lupta merge si la sol poti lovi adeversarul doborat .

Deci asta cred ca vrei tu sa zici  ca se loveste dupa KD ( knock down ) nu KO. Si la box ai sa vezi poate chiar la meciul cu Huck , daca adversarul ramane cumva sprijint de corzi si nu cade ala ii tot da desi e clar ca nu mai e nevoie pana vine arbitrul si opreste fiind singurul abilitat sa aprecieze daca e TKO sau KO.

Game over e cand intervine arbitrul pana atunci te opresti pe riscul tau si sunt destui care au patit-o crezand ca au terminat adeversarul si apoi au pierdut. Vezi ultimul meci al lui Anderson Silva .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Ideeaa este aceeasi KO-ul e decis de arbitru nu cand i se pare luptatorului ca e KO.

Nu ai vazut la box lovituri dupa ce adversarul cade sau pune genunchiul jos pentru ca asta e regula clara sa nu mai lovesti dupa knock down. Aici e diferenta ca in mma lupta merge si la sol poti lovi adeversarul doborat .

Deci asta cred ca vrei tu sa zici  ca se loveste dupa KD ( knock down ) nu KO. Si la box ai sa vezi poate chiar la meciul cu Huck , daca adversarul ramane cumva sprijint de corzi si nu cade ala ii tot da desi e clar ca nu mai e nevoie pana vine arbitrul si opreste fiind singurul abilitat sa aprecieze daca e TKO sau KO.

Game over e cand intervine arbitrul pana atunci te opresti pe riscul tau si sunt destui care au patit-o crezand ca au terminat adeversarul si apoi au pierdut. Vezi ultimul meci al lui Anderson Silva .

da mai la asta ma referam. normal ca in inertie si in fapt ca luptator nu stii ca celalt e doar ametit sau ai prins momentul si castigi iremediabil

dar sa fim seriosi in cazul 16 cel putin nu e ko e deja blackout lol. nici macar nu e hazliu omu era lesinat de-a dreptul si tot si-a mai luat 2 pumni in cap . e excesiv, este totusi o limita intre sportivitate, putere si brutalitate

silva cu cine?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

Ideeaa este aceeasi KO-ul e decis de arbitru nu cand i se pare luptatorului ca e KO.

Nu ai vazut la box lovituri dupa ce adversarul cade sau pune genunchiul jos pentru ca asta e regula clara sa nu mai lovesti dupa knock down. Aici e diferenta ca in mma lupta merge si la sol poti lovi adeversarul doborat .

Deci asta cred ca vrei tu sa zici  ca se loveste dupa KD ( knock down ) nu KO. Si la box ai sa vezi poate chiar la meciul cu Huck , daca adversarul ramane cumva sprijint de corzi si nu cade ala ii tot da desi e clar ca nu mai e nevoie pana vine arbitrul si opreste fiind singurul abilitat sa aprecieze daca e TKO sau KO.

Game over e cand intervine arbitrul pana atunci te opresti pe riscul tau si sunt destui care au patit-o crezand ca au terminat adeversarul si apoi au pierdut. Vezi ultimul meci al lui Anderson Silva .

Bine punctat...ar mai fi multe de spus dar intram in prea multe detalii :)

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

da mai la asta ma referam. normal ca in inertie si in fapt ca luptator nu stii ca celalt e doar ametit sau ai prins momentul si castigi iremediabil

dar sa fim seriosi in cazul 16 cel putin nu e ko e deja blackout lol. nici macar nu e hazliu omu era lesinat de-a dreptul si tot si-a mai luat 2 pumni in cap . e excesiv, este totusi o limita intre sportivitate, putere si brutalitate

silva cu cine?

Ai dreptate unii profita de cele cateva secunde care -i trebuie arbitrului ca sa intervina si lovesc in exces din lipsa de sportivitate , nu sunt multi dar sunt, alti idin inertie altii ca sa fie siguri .Dar ai sa vezi mana lui Dumnezeu in sportul asta , eu urmaresc mereu si totul se plateste , cei ce se mandresc sau triseaza ori nu sunt oameni platesc cu siguranta .

Silva cu Bisping , Silva a castigat clar dar s-a oprit din proprie initiativa cum zici tu ca ar fi trebuit. Era deja calare pe gardul ooctogonului sarbatorea cand l-au dat jos si i-au zis sa lupte in continuare ca arbitrul nu oprise meciul. Desi l-a batut clar pe Bisping a pierdut la o decizie furata evident rusinos . Pana si presedintele UFC a zis ca e aiurea decizia oricine poate vedea a fost hotie pe fatza . Nu se intampla prea des asa ceva din fericire. Is chiar rare astfel de cazuri altminteri ar pieri si UFC ul ca altele.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Ai dreptate unii profita de cele cateva secunde care -i trebuie arbitrului ca sa intervina si lovesc in exces din lipsa de sportivitate , nu sunt multi dar sunt, alti idin inertie altii ca sa fie siguri .Dar ai sa vezi mana lui Dumnezeu in sportul asta , eu urmaresc mereu si totul se plateste , cei ce se mandresc sau triseaza ori nu sunt oameni platesc cu siguranta .

Silva cu Bisping , Silva a castigat clar dar s-a oprit din proprie initiativa cum zici tu ca ar fi trebuit. Era deja calare pe gardul ooctogonului sarbatorea cand l-au dat jos si i-au zis sa lupte in continuare ca arbitrul nu oprise meciul. Desi l-a batut clar pe Bisping a pierdut la o decizie furata evident rusinos . Pana si presedintele UFC a zis ca e aiurea decizia oricine poate vedea a fost hotie pe fatza . Nu se intampla prea des asa ceva din fericire. Is chiar rare astfel de cazuri altminteri ar pieri si UFC ul ca altele.

multam voi cauta meciul

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu aici pe site-ul mma share gasesc .

 

Ai aici walk off KO a lu Hunt, asa cum ai vrea tu sa fie da nu prea e :

http://forum.mmatd.com/f1-f38/hd-720-frank-mir-vs-mark-hunt-t85455.html

 

SILVA - BISPING

http://forum.mmatd.com/f1-f38/anderson-silva-vs-michael-bisping-t85130.html

 

E fain mma mai ales ca e si pentru femei la fel de interesant ceea ce nu se poate spune despre box. Femeile lupta la sol in general nu le place sa-si pocneasca fetele. Merg pe submisie. Are si o tenta erotica evidenta.

De multe ori e asociat cu dominarea cu care te mai ocupi si tu. Mai inveti una alta , iti recomand pt studiu : triangle choke ;)

 

Urmeaza pe 10 .04.2016 UFC FN Zagreb niciodata nu a fost asa aproape de noi si inca are pe Junior dos Santos vs Ben Rothwell ce promite sa fie un meci bun.

JDS e un mare campion in declin acum ori castiga ori se afunda rau de tot e do or die pt el.Ben e in plina ascensiune l-a sugrumat ca pe  un pui da gaina pe the insubmissable war master Barnett care nu a cunsocut submisia in viata lui dar a submis o gramada. Vom vedea . Ben l-a facut Ko pe Overeem cu o lovitura . Reem l-a facut KO pe JDS cu o lovitura parsiva . Ar rezulta ca Ben castiga clar dar in mma nimic nu e sigur mai ales ca Dorea antenorul de box a lu JDS revine in forta caci boxul l-a facut pe JDS campion odata.In vremurile de glorie Junior ii spulbera pe Rothwell si pe Overoid deodata dar dupa bataile crunte de la CAin Kriptonite nu pare sa-si mai fi revenit.

As vrea sa merg ca e 100 sau 200 lei biletul la meci dar nu stiu cu transportul.

E vreun fan inrait amator sa mearga :) ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Eu aici pe site-ul mma share gasesc .

 

Ai aici walk off KO a lu Hunt, asa cum ai vrea tu sa fie da nu prea e :

http://forum.mmatd.com/f1-f38/hd-720-frank-mir-vs-mark-hunt-t85455.html

 

SILVA - BISPING

http://forum.mmatd.com/f1-f38/anderson-silva-vs-michael-bisping-t85130.html

 

E fain mma mai ales ca e si pentru femei la fel de interesant ceea ce nu se poate spune despre box. Femeile lupta la sol in general nu le place sa-si pocneasca fetele. Merg pe submisie. Are si o tenta erotica evidenta.

De multe ori e asociat cu dominarea cu care te mai ocupi si tu. Mai inveti una alta , iti recomand pt studiu : triangle choke ;)

 

Urmeaza pe 10 .04.2016 UFC FN Zagreb niciodata nu a fost asa aproape de noi si inca are pe Junior dos Santos vs Ben Rothwell ce promite sa fie un meci bun.

JDS e un mare campion in declin acum ori castiga ori se afunda rau de tot e do or die pt el.Ben e in plina ascensiune l-a sugrumat ca pe  un pui da gaina pe the insubmissable war master Barnett care nu a cunsocut submisia in viata lui dar a submis o gramada. Vom vedea . Ben l-a facut Ko pe Overeem cu o lovitura . Reem l-a facut KO pe JDS cu o lovitura parsiva . Ar rezulta ca Ben castiga clar dar in mma nimic nu e sigur mai ales ca Dorea antenorul de box a lu JDS revine in forta caci boxul l-a facut pe JDS campion odata.In vremurile de glorie Junior ii spulbera pe Rothwell si pe Overoid deodata dar dupa bataile crunte de la CAin Kriptonite nu pare sa-si mai fi revenit.

As vrea sa merg ca e 100 sau 200 lei biletul la meci dar nu stiu cu transportul.

E vreun fan inrait amator sa mearga :) ?

thx 4 sharing :D :D

de maine ma uit pe linkurile tale

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E altceva tre' sa recunoastem, oricum intr.o lupta de strada , baza e pumnul, ori tre' sa fii bun la lovitura cu piciorul, acum depinde peste cine dam pe strada..

 

Pe strada baza este smecheria si rapiditatea, mai ales in decizii!

Mai exact:

1) Trebuie sa simti repede daca infruntarea e inevitabila. Nu provoci aiurea daca poti sa iesi linistit fara bataie. Bataia aiurea e o tampenie! In momentul care realizezi ca n-ai incotro, trebuie sa actionezi rapid. Nu stai la gargara inutila cu amenintari si cocosisme! Pa principiul dai si fugi:)

2) Prima (primele lovituri) sunt vitale. Daca ai gandit repede poti sa pui jos pe unul mult mai bun ca tine. Trebuie sa cauti mereu ca prima lovitura sa fie decisiva. Ori sa-l scoata din joc, ori sa-l slabeasca ff considerabil. Nu palme,impingeri, imbranceli. Ori un upercut ori o direct, ori un genunchi la oo, ori un cap zdarvan in fata! Merg si combinatii de lovituri la stomac, oo, urmate de lovituri la fata, gat.

3) Dupa ce l-ai pus la somn o stergi rapid englezeste!

4) Niciodata nu te baga intr-o bataie care nu e absolut necesara. Deci doar in scop de autoaparare. Nu incurajez niciodata violenta. Daca poti desparti o confruntare, fa-o dar cu atentie ca poti intra la mijloc.

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O mica si simpla completare la cele scrise mai sus de mine:

Daca te stii genul care plange la prima palma, uita tot ce-ai citit! Mai bine stai bland, poti plange in voie, iti ceri scuze si primesti maxim cateva palme,doi scuipati si un sut in cur! Macar ajungi acasa intreg. Umilit si murdar dar in viata! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

O mica si simpla completare la cele scrise mai sus de mine:

Daca te stii genul care plange la prima palma, uita tot ce-ai citit! Mai bine stai bland, poti plange in voie, iti ceri scuze si primesti maxim cateva palme,doi scuipati si un sut in cur! Macar ajungi acasa intreg. Umilit si murdar dar in viata! :laugh2

eu cand mi-am trosnit politistu langa masina intai l-am pus sa repete ce a spus.[pe un ton calm si chiar cu un suras. apoi l-am scuipat in ochi direct, a fost prima si ultima data cand a facut gestul. mi se pare oribil. si mai apoi l-am trosnit cu suturi mai exact in tample, cap. i-am prins cateva serii de picioare bune pana sa iasa cealalt politist din masina, moment in care m-am dat usor in spate cu mainile ridicate ca vada drq ca cu el nu am nimic /:))))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

eu cand mi-am trosnit politistu langa masina intai l-am pus sa repete ce a spus.[pe un ton calm si chiar cu un suras. apoi l-am scuipat in ochi direct, a fost prima si ultima data cand a facut gestul. mi se pare oribil. si mai apoi l-am trosnit cu suturi mai exact in tample, cap. i-am prins cateva serii de picioare bune pana sa iasa cealalt politist din masina, moment in care m-am dat usor in spate cu mainile ridicate ca vada drq ca cu el nu am nimic /:))))

 

:laugh2  Si asta vrei sa fie un exemplu pentru lume? Sau cum? :)

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

:laugh2  Si asta vrei sa fie un exemplu pentru lume? Sau cum? :)

sa stii ca nu o sa regret gestul niciodata. consider ca violenta e ok doar sa te aperi ,dar la chestii rasiste si cuvinte toti romanii merita cei mai rau, romani de cacat etc, cand subiectul nu era romanii ci au fost chemati pt altceva efectiv mi se taie firu. era prima oara cand s-ar asa ca nebuna pe careva. dar si peste 50 de ani daca m-as intoarce in timp as face exact acelasi lucru. verisorii mei au zis ce plm nu ai sunat stii ca suntem prieteni cu atatia carabinieri. eu gen dap, cand futi suturi in cap cuiva de apelaruri in arde. in orice toti , dar toti, italieni, etc mi-au zis ca foarte bine i-am facut.omu ala era acol sa-si faca jobul,nu sa faca o natie in toate felurile

dar am stat 2 zile pe tusa in sectie si era frig tare in celula aia sau ce plm era  si eu imbracata de august in august in pantaloni scurti si camasa de m-am procopsit cu pneumonie :)))) dar tot a meritat :D

Link spre comentariu

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

celalalt, ca erau 2, a fost super profi tot timpu chiar si dupa ce am luat-o razna. nici nu voia sa ma ia la sectie dupa ce i-am povestit ce m-a apucat, dar ala i-ar a inceput sa vocifereze si am inceput din nou si eu.nu mai incetam tot injuram si voiam sa il caftesc pe primu din nou.de loc nu ma puteam potoli cu prietenul meu de fata ,cu aia 2 si multi alti prieteni comuni si angajati, mare circ pe acolo. cred ca intrasem in crize direct altfel nu imi explic cum nu incetam cu violenta  cu primul :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...