Sari la conținut

Gimnasta Matura - 0767756161 (Pta Alba Iulia/Burebista)


Vizitator achile

Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

desi nu fac de felul meu recenzii dar pot sa spun ca dupa ce am platit regretabil de doua ori suma pentru o fatuca de top, aceasta doamna la care am platit doar 150 lei, m-a facut sa ma simt superb

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Buna ziua tuturor. Am de gand sa ma duc la un nou masaj dar as dori sa stiu daca ati fost careva si la Elena masaj 0721609296, 0040721609296, Piata Unirii, Bucuresti. As fi interesat de diferenta de masajm daca se poate

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

desi nu fac de felul meu recenzii dar pot sa spun ca dupa ce am platit regretabil de doua ori suma pentru o fatuca de top, aceasta doamna la care am platit doar 150 lei, m-a facut sa ma simt superb

Ar fi elegant și dovadă de respect pentru noi, să faci și tu recenzii. Așa cum culegi informații utile din recenziile colegilor, ar fi corect din partea ta să întorci serviciul.

Mulțumim și baftă!

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Ar fi elegant și dovadă de respect pentru noi, să faci și tu recenzii. Așa cum culegi informații utile din recenziile colegilor, ar fi corect din partea ta să întorci serviciul.

Mulțumim și baftă!

corect si corespunzator, bo$$

Link spre comentariu
  • Telefon: 89.89.889
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 89.89.889
  • Oras:Bucuresti

Este o tipa de nota 10. Daca ar arata toate "babele" asa apai am merge cu gatul stramb pe strada.
Eu unul nu am ce sa-i reprosez vis-a-vis de locatie , comportament , prestatie , poate ca i-ar sta mult mai bine daca ar avea niste tzate putin mai mari.

Face programari telefonice si se tine de ele cu strictete . Nu exista ca la ora stabilita sa te dea pe gheata si sa spuna ca a venit atcineva inainte.

De revenit ??  Cu siguranta DA 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare ,

 

Am fost săptămâna trecută la doamna. Nota 10 pot spune. Ușor de ajuns ( albă Iulia la parterul unui bloc restras) M a ajutat Dna cu indicații. Locația super Ok, servit răcoritoare, dus curat cu prosoape și Geluri de dus nenumărate. Doamna arată foarte bine pt vârsta declarată chiar și pt 10 ani mai puțin. Prima data am fost masat într-un fel prosfesionist care mi a plăcut la

nebunie. Se vede ca doamna este de meserie. După o ora de masaj a urmat o scurta partida de sex, oral neprotejat și normal protejat. Sincer as fi preferat 2 numere dar asta nu e o plângere este doar o observatie personală. O recomand cu caldura, sper ca săptămâna viitoare sa ajung iar și sa încercam ceva mai kinky( ceva roll play) .

Note:

- oral normal 10

-masaj 20+

-locație 10

- doamna de nota 10-( minusul este ca pt mine care sunt mai tăcut vorbește cam mult 😂😂)

 

Te salut doamna,

 

Un Ciclist amator

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator gimnastamatura
Reputație: 0

Vă salut și va imbratisez dragilor,în mod special pe ,,distinsul"domn X Notsecure,care din data de 6 aprilie pana în prezent nu are pt mine decât apelative de genul:baba,babeta etc...pe care le repeta obsesiv.În ce scop?Poate sa ne dam seama ca cei 7ani de acasă îi lipsesc cu desăvârșire, sau sa ne mai confirme încă o data ca,universul și prostia sunt nemărginite. Numele meu real este Mihaela si am 45 de ani tot reali,puteai sa afli per de la mine dacă mă întrebai...Real este și faptul ca,dacă nu știi sa porti o discuție inteligibila ți se pare ca iți ,,fac capul calendar",iar chestia cu,,2 secunde iți dai drumu",nu mai pot sa spun decât atat:gura neputinciosului adevăr grăiește!

  • Like 6
Link spre comentariu

Vă salut și va imbratisez dragilor,în mod special pe ,,distinsul"domn X Notsecure,care din data de 6 aprilie pana în prezent nu are pt mine decât apelative de genul:baba,babeta etc...pe care le repeta obsesiv.În ce scop?Poate sa ne dam seama ca cei 7ani de acasă îi lipsesc cu desăvârșire, sau sa ne mai confirme încă o data ca,universul și prostia sunt nemărginite. Numele meu real este Mihaela si am 45 de ani tot reali,puteai sa afli per de la mine dacă mă întrebai...Real este și faptul ca,dacă nu știi sa porti o discuție inteligibila ți se pare ca iți ,,fac capul calendar",iar chestia cu,,2 secunde iți dai drumu",nu mai pot sa spun decât atat:gura neputinciosului adevăr grăiește!

Stai liniștita ca are motivele lui! Poate ii Strici businessul! Am fost la tine și ești super ok.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...