Sari la conținut

Gimnasta Matura - 0767756161 (Pta Alba Iulia/Burebista)


Vizitator achile

Postări Recomandate

Vizitator caproshu
Reputație: 0

Am vb cu ea acum 10 min. A spus ca face masaj și la sfârșit ai un bonus.... Rămâne sa ma hotărăsc într o jumate de ora dacă fac sau nu o programare pt mâine...

Link spre comentariu

Salutare! Scuze...intru rar pe forum...cam cand mi se face pofta :-) de o relaxare.

 

Doamna a păstrat si preturile si serviciile la aceleasi standarde. 150 ora pentru masaj si bonus ( poti sa alegi sa începi cu bonusul :))

Pentru mine este un pariu sigur de relaxare si descarcare. E in continuare flexibilă si ofera niste poziții incitante atât în pat cat si pe masa de masaj.

Link spre comentariu
Vizitator razielduke
Reputație: 0

Mie mi-a zis ca primeste doar sportivi. I-am zis ca eu fac sala de 3-4 ori pe saptmana si ca ma incadrez...nu stiu daca sa ma simt onorat. Plus ca nu mi-a fost clara conversatia fiindca o face pe idioata cum ca nu ar intelege de ce suni. Presupun ca daca nu ii zici direct ca vrei sex nu permite decat masaj?

 

Sunt aici domni care au vizitat-o si cunosc parola secreta ca sa te si futa? Sau iti face oral doar daca simte ca esti baiat cu tupeu?

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Mie mi-a zis ca primeste doar sportivi. I-am zis ca eu fac sala de 3-4 ori pe saptmana si ca ma incadrez...nu stiu daca sa ma simt onorat. Plus ca nu mi-a fost clara conversatia fiindca o face pe idioata cum ca nu ar intelege de ce suni. Presupun ca daca nu ii zici direct ca vrei sex nu permite decat masaj?

 

Sunt aici domni care au vizitat-o si cunosc parola secreta ca sa te si futa? Sau iti face oral doar daca simte ca esti baiat cu tupeu?

Deci, te primește doar dacă devii client fidel, după care îți suge și pula... După ce am stabilit ce și cum, la 10 min ma suna și mi spune ca nu mai lucrează!!! 😲😲

Link spre comentariu

Am sunat o și eu azi, chiar eram curios ce poate sa facă, nu prea sunt fan masaj, dar îmi plac maturele,

dacă se lasă cu un mic futai zic merge. Ca ce ma doare? Ca nu se ocupa cu altceva decât masaj, n am sunat unde trebuie, lasă ma sa ajung la tine și ți spun și ce ma doare :)) Aia e

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Habar n-ai tuuuuuui...!

Cam asa sună refrenul unei vechi melodii interbelice!

Deci ăștia care doar comentați dar nu ati fost la Mihaela,habar nu veti avea ce poate sa faca.

Si sa va faca!

Va face K.O.chiar dacă e fosta gimnastă Si nu boxer!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...