Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

Vizitator all_star
Reputație: 0

Depinde ;)

Ce avem si ce n-avem voie sa facem atunci cand vrem sa le atingem?!!! De exemplu, accepti sex intre ele sau doar sa le lingem?!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Tocmai ce am revenit de la Delia. Am incercat (timid, prin sms) sa o vad ieri seara, stiind ca inca nu a reluat activitatea si mi-a raspuns la sms ca ne putem vedea azi, lasandu-mi onoare de a fi primul dupa doua luni  :bow  . Desi aveam alte planuri pentru seara aceasta, mi-am facut timp si am onorat invitatia.

 

M-a asteptat cu o lenjerie neagra superba (bikini negri + ciorapi plasa intereanti) si sus pe tocuri.

 

Sanii sunt reusiti, foarte rotunzi, desi asa cum spune si ea urmeaza sa se mai aseze in urmatoarele luni. Coincidenta face sa cunosc si o alta fata care s-a operat la acelasi doctor si pot spune ca acesta face treaba buna (nefiind un adept al silicoanelor).

 

Sexul oral (neprotejat) a fost unul prelungit, apoi un 69 la fel de placut de ambele parti. 

 

La normal (protejat) recunosc ca am avut oarece emotii (desi in vizitele precedente nu au fost probleme) deoarece m-a avertizat ca sunt primul barbat dupa o pauza de doua luni. :blushing2  

Am inceput in misionar, cu ea stand cu spatele drept (aproape) pe perne, apoi in picioare in fata oglinzii, si am finalizat in pat, pe la spate. Fundul mi se pare si mai frumos, deoarece cred ca a luat in greutate 1-2 kg.

 

Notele, la servicii sunt de 10.

Locatia, tot 10.

Igiena 10.

300 ron / 1 finalizare

 

Ca si veste buna de final, urmeaza sa inceapa activitatea in cateva zile. 

 

Delia, te pup si inca o data, iti multumesc.

 

Numai bine,

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Tocmai ce am revenit de la Delia. Am incercat (timid, prin sms) sa o vad ieri seara, stiind ca inca nu a reluat activitatea si mi-a raspuns la sms ca ne putem vedea azi, lasandu-mi onoare de a fi primul dupa doua luni  :bow  . Desi aveam alte planuri pentru seara aceasta, mi-am facut timp si am onorat invitatia.

 

M-a asteptat cu o lenjerie neagra superba (bikini negri + ciorapi plasa intereanti) si sus pe tocuri.

 

Sanii sunt reusiti, foarte rotunzi, desi asa cum spune si ea urmeaza sa se mai aseze in urmatoarele luni. Coincidenta face sa cunosc si o alta fata care s-a operat la acelasi doctor si pot spune ca acesta face treaba buna (nefiind un adept al silicoanelor).

 

Sexul oral (neprotejat) a fost unul prelungit, apoi un 69 la fel de placut de ambele parti. 

 

La normal (protejat) recunosc ca am avut oarece emotii (desi in vizitele precedente nu au fost probleme) deoarece m-a avertizat ca sunt primul barbat dupa o pauza de doua luni. :blushing2  

Am inceput in misionar, cu ea stand cu spatele drept (aproape) pe perne, apoi in picioare in fata oglinzii, si am finalizat in pat, pe la spate. Fundul mi se pare si mai frumos, deoarece cred ca a luat in greutate 1-2 kg.

 

Notele, la servicii sunt de 10.

Locatia, tot 10.

Igiena 10.

300 ron / 1 finalizare

 

Ca si veste buna de final, urmeaza sa inceapa activitatea in cateva zile. 

 

Delia, te pup si inca o data, iti multumesc.

 

Numai bine,

 

:*

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...