Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

Vizitator enthusiast
Reputație: 0

Mai pun o poza,sa vă holbați mai bine!

Cum naiba sa nu ne holbam?! Tu nu te holbezi cand te uiti la un tort, sau o prajitura bine facuta.. asa e si barbatu cand ii arati jucaria

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

voi vorbiti serios  ? ii laudati pizda asta innegrita de la uzura ? arata mai rulata ca o seria 3 din 2001 ...

 

 

Bagă mare cu frustrare pe aici, vezi daia nu te primesc :)))

Vulpea când nu ajunge la struguri, zice ca sunt acrii dăi drq :)) !

Stai parcat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

pai nici nu am incercat  sa ajung paranoico , arati foarte bine, dar pentru OP nu merita efortu , arati bine, pizda in sine arata ca  dat inconjuru pamantului de 5 ori , cu spatele. radeam mai mult de astia de iti apreciaza pizda tabacita, tu e normal sa te mandresti cu orice .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pai nici nu am incercat sa ajung paranoico , arati foarte bine, dar pentru OP nu merita efortu , arati bine, pizda in sine arata ca dat inconjuru pamantului de 5 ori , cu spatele. radeam mai mult de astia de iti apreciaza pizda tabacita, tu e normal sa te mandresti cu orice .

După vocabularul tău, se vede cu ochiul liber frustrarea :)))

PS:Înainte sa vrei on poate te împrietenești cu apa și săpunul!

Sa arat așa, am evitat țăranii ca tine,și uite ca am reușit.

Te pup și eu! Pă portofel!

Link spre comentariu
  • Oras:nairobi
  • Oras:nairobi

După vocabularul tău, se vede cu ochiul liber frustrarea :)))

PS:Înainte sa vrei on poate te împrietenești cu apa și săpunul!

Sa arat așa, am evitat țăranii ca tine,și uite ca am reușit.

Te pup și eu! Pă portofel!

Cate clase ai terminat? 4-5? Ai la erori de logica in exprimare de se stramba ecranele pe care se afiseaza scrisu tau.

Esti paranoica,e o trasatura ce reiese din cum te exprimi,nu e o insulta dupa cum a dedus intelectul tau de floricia dansatoarea.

Arati bine,cam asta e consensul ( nu te chinui sa sugi pe cineva cu peste 6 clase sa ti explice ce inseamna consens ca pierzi timp degeaba )

Pizda ta arata foarte foarte tocita si rulata de cat de neagra e zici ca stat pe gratar la cocosatu toata vara, iarasi nu e ceva subiectiv,se vede pe poze.

 

Unde e frustrarea? In declaratii obiective? Apa e uda / delia arata bine / soarele face lumina / pizda deliei e neagra ca taciunele de la abuz.

Sau ai dat cuvinte din google la intamplare?

Link spre comentariu

Spre deosebire de fratele babardierul,eu abia astept sa iti fut pizdulicea asta,cum lucrezi Delia in aceste doua zile?

Si eu ma duc duminica de Mos Nicolae.

Dupa ce merg sa votez si sa dau muie la PSD, spre seara  ma duc sa votez cu vreo 300 lei   sa-i dau muie si DelieiPisii. Fut tot ce este rosu! :) 

Nu-mi pasa cat de tabacita sau neagra o fi pizda ei cat port prezervativ. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Spre deosebire de fratele babardierul,eu abia astept sa iti fut pizdulicea asta,cum lucrezi Delia in aceste doua zile?

Fratele “bombardier” este unul pe care nu îl mai primesc și nahh latră și el pe aici :)))

Sunt pana joi disponibilă, apoi concediu pana la anu :D

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Eu personal zic că e ok avand în vedere că fata e piesă sunt abonat la mai multe .Mie chiar imi place cum arată și ce postează. Eu unul nu sunt din București deci nu am posibilitatea să ajung la ea așa că cu abonamentul ăsta pot spune că mi am facut damblaua .Pt mine personal merită te pup pisi 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...