Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

Vizitator riseofqwerty
Reputație: 0
1 minute ago, ValentinoXXX said:

Pai din moment ce ea singura cu manuta ei si-a postat nickname-ul pe onlyfans (si se poate vedea fara sa platesc vreun abonament), am luat numele, am dat search pe Google si i-am gasit  contul de tik-tok . Si i-am vazut cateva postari,  o gramada de prostii, clipuri cu ea  , printre care si clipuri cu un copil. Banuiesc ca este al ei. 

 Nu e nevoie sa postez linkul aici , cautati si singuri.  

 

Zici ca   ea singura si-a postat pozele pe forum  dupa ce ti-a spart contul. 

Acum de ce isi dezvaluie numele real de fata cu toti curvarii?  

Din aroganta?  Sau prostie?   Se pregateste sa devina vreo vedeta de televiziune? 

 

Sa mor daca putem intelege creierul unei curve. Pana la urma ea asa a zis: ca daca i-am intra in creierul ei, ne-ar lua mintile razna.  :D 

ehehehe lasa varule, an sfarsit ai aflat, dupa atatia ani numele si cum arata cu adevarat cioarapizdi, sa stii ca an 2016, cand am futut-o prima data nu era asa haladita si tupeista, si nici nu avea fatzaul ala distrus si avea tzatzele frumoase nu distruse de silicoane si pierceuri care i-au mutilat sfarcul

adica uite cum arata atuncia si cum arata acuma, yo o prefer pa vechea ciorexpizdi, cu bubele de pe spate :)))

appo de cont, lasa ca pun io linku: tiktok@bby_criss

 

Link spre comentariu
Acum 2 minute, riseofqwerty a spus:

 

appo de cont, lasa ca pun io linku: tiktok@bby_criss

 

Ce faci nene? :D Imi dai link-uri catre conturi cu thailandeze?Totusi, e buna rau thailandeza aia, chiar mai buna.  :) 

Dar nu asta e contul.

Nu-l postez si nu-l dau la nimeni. Aveti Google, cautati SINGURI. 

Are multe clipuri.

Dar mi-e si frica sa-i dau play. 

N-am chef sa-i aud vocea. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator riseofqwerty
Reputație: 0
4 minutes ago, ValentinoXXX said:

Apare si in clipuri cu manele? 

E clar!  🤣

 

Incep sa se lege niste lucruri si realizez cam ce se intampla prin tara asta.  

 

nu ba, ziceam ca melodia este cu dedicatie la toate tigancile figurante ca asta, venite de la coada vacii si pestite de iuby, ca dupa cativa ani sa se creada mari dive, si da ciorexpizdi arata ca restul 90% ciorilor ca aia din videoclip deci anteleg confuzia ta

si da nu anteleg faza cu onlyfansu a vazut ca s-a prins baetii ca unbla cu santaje sau mai degraba cauta atentie de s-a retras asa brust de pe forum, poate ca si-a pus acelasi user intentionat ca sa fie gasita si sa aibe si mai multa audienta nu uita ultima ei postare: toata atentia catre mine

deci ea se hraneste cu atentie si notorietate, pe care slava domnului tu si cu pepelica le-ati oferit o gramada ;)

 

Link spre comentariu
Vizitator riseofqwerty
Reputație: 0
12 minutes ago, ValentinoXXX said:

Apare si in clipuri cu manele? 

E clar!  🤣

 

Incep sa se lege niste lucruri si realizez cam ce se intampla prin tara asta.  

 

apropo de asta, dupa cum vezi ca flexeaza ca ultima tarfa, chiar va aparea intr-un videoclip de a lui cortes si neve

pisicu86 ala vad ca e pestele ei nou, ii raspunde la tiktokuri si transexualiei allyrox :))

Link spre comentariu
Acum 9 minute, riseofqwerty a spus:

apropo de asta, dupa cum vezi ca flexeaza ca ultima tarfa, chiar va aparea intr-un videoclip de a lui cortes si neve

pisicu86 ala vad ca e pestele ei nou, ii raspunde la tiktokuri si transexualiei allyrox :))

ALLY ROXXX  ESTE TRANSEXUAL??????? 

BLONDA DE LA TOP?  😲 😱

PE BUNEEEEEE?  

Link spre comentariu

Nah ca am comis-o, m-am uitat pe niste clipuri. 

Ma simt traumatizat. 

Cu vocea aia pitigaiata, atitudine de cocalarita   si manele pe fundal...............eu de m-as duce la ea, n-as rezista nici 2-3 minute, as fugi de acolo. :) 

 

Pare periculoasa cu zambetul ala (cred ca a investit mii de euro ca sa aiba simetria aia). "That damn smile".....ZAMBET DIN ALA CARE TE FACE PANA LA URMA SA-TI TAI VENELE.

Cred ca stiti la ce ma refer, banuiesc ca ati vazut serialul, doar ca e invers, ea e cea cu "that damn smile".  

 

Link spre comentariu
La 23.01.2021 la 3:33, deliapisii a spus:

Toată atenția către mine 😈😎

Chiar cersesti atentie, nu gluma!  🤣

Pentru ca ti-ai  postat  nickname-ul ala pe  onlyfans,ti-am gasit  nu doar tik-tokul  si instagramul si facebookul,   ci si contul   TPU din 2013-2014, inca dinainte sa te apuci de prostitutie. 

Nu-l postez aici .

Dar ..........baaaaaaaaaa, e de .....🤣🤣  este o   MINA DE AUR!   

Contul ei de TPU este DELICIOS!  

Ce intrebari, ce raspunsuri despre sex neprotejat, ciclu, menstruatie, schimbat prieteni ca pe sosete .......NEBUNA RAU FEMEIA ASTA! Nimfomana rau din anii de facultate.     😁 

 

Si voua nu va dau!

Nici tik-tokul, nici TPU, nici instagramul. Numai eu ma uit ! Adica ce, voi sa aveti  parte de "luxul asta" ?  :D 

Nici daca imi dati un  trilion de euro nu postez link-urile pe aici.   Vreau sa vad numai EU. 

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 9 ore, CioCioaCa a spus:

Chiar cersesti atentie, nu gluma!  🤣

Pentru ca ti-ai  postat  nickname-ul ala pe  onlyfans,ti-am gasit  nu doar tik-tokul  si instagramul si facebookul,   ci si contul   TPU din 2013-2014, inca dinainte sa te apuci de prostitutie. 

Nu-l postez aici .

Dar ..........baaaaaaaaaa, e de .....🤣🤣  este o   MINA DE AUR!   

Contul ei de TPU este DELICIOS!  

Ce intrebari, ce raspunsuri despre sex neprotejat, ciclu, menstruatie, schimbat prieteni ca pe sosete .......NEBUNA RAU FEMEIA ASTA! Nimfomana rau din anii de facultate.     😁 

 

Si voua nu va dau!

Nici tik-tokul, nici TPU, nici instagramul. Numai eu ma uit ! Adica ce, voi sa aveti  parte de "luxul asta" ?  :D 

Nici daca imi dati un  trilion de euro nu postez link-urile pe aici.   Vreau sa vad numai EU. 

Tinele pentru tine nu suntem curioși 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator riseofqwerty
Reputație: 0
2 hours ago, madalinmad11 said:

Ce tik tok are?

Eu de azi anainte nu voi mai da atentie tuturor curvelor cautatoare de atentie si bagare in seamna, s-a scris mai sus deja.

Merg pa principiul: stop making stupid people famous, asta va recomand si voua, doar o emancipati mai rau decat a ajuns, din cauza unor lakei fatalai ca voi au ajuns femeile niste feminaziste sexiste care se plang de toxicitatea masculina, dar isi dau drumu instant cand dau de o bestie nenorocita care o fute bine, in timp ce pe restul catzeiilor ca pe voi care o cautati pe retele sociale, ii tin in lesa si arunca cu bani in ele pentru un os la orice ora a zilei

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 3 ore, riseofqwerty a spus:

Eu de azi anainte nu voi mai da atentie tuturor curvelor cautatoare de atentie si bagare in seamna, s-a scris mai sus deja.

Merg pa principiul: stop making stupid people famous, asta va recomand si voua, doar o emancipati mai rau decat a ajuns, din cauza unor lakei fatalai ca voi au ajuns femeile niste feminaziste sexiste care se plang de toxicitatea masculina, dar isi dau drumu instant cand dau de o bestie nenorocita care o fute bine, in timp ce pe restul catzeiilor ca pe voi care o cautati pe retele sociale, ii tin in lesa si arunca cu bani in ele pentru un os la orice ora a zilei

o facem faimoasa pe delia ca si pe inesuka

  • Inimioara 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Acum 21 ore, riseofqwerty a spus:

Eu de azi anainte nu voi mai da atentie tuturor curvelor cautatoare de atentie si bagare in seamna, s-a scris mai sus deja.

Merg pa principiul: stop making stupid people famous, asta va recomand si voua, doar o emancipati mai rau decat a ajuns, din cauza unor lakei fatalai ca voi au ajuns femeile niste feminaziste sexiste care se plang de toxicitatea masculina, dar isi dau drumu instant cand dau de o bestie nenorocita care o fute bine, in timp ce pe restul catzeiilor ca pe voi care o cautati pe retele sociale, ii tin in lesa si arunca cu bani in ele pentru un os la orice ora a zilei

Lasă că o vor face antena 1 si Kamala D  faimoasa.  Aceleași televiziuni au facut-o faimoasa pe Cruduta. 

Sa vezi ca o sa bage tarif 10000 euro -noapte acum ca câștiga bani din onlyfans 

Link spre comentariu
La 18.02.2021 la 2:29, cod5991 a spus:

M.ai innebunit cu tik tokul. Tare as vrea sa.ti fac o vizită☺😘

Baiete , nu te mai lasa păcălit de reclama la ambalaj ca ajungi rau.  Crezi ca curva de lux o sa te întâmpine asa aranjată si frumos machiată și fardată , cu părul lung desfăcut si ondulat, cu pulover si blugi  sau in rochie scumpa ca pe onlyfans si  tiktok? 

Majoritatea curvelor brunete  de "lux" numai ca in poze nu te întâmpină.  Poate cu părul prins în coc , nemachiate, urâte de parca abia s-au trezit , ciufute, cu moaca de muma pădurii, in cel mai bun caz, cu tatzele goale sau in sutien, ca de multe ori le găsești în trening sau in pijamale  . 

 

Curva de lux  se îmbraca si se machiaza nu mai când se duce la agățat prin club sau așteaptă clienti vechi de bani gata, nu pe pielea pulii ca voi pentru  care 500 lei dati lunar la curve e o avere .

 

 

Link spre comentariu
Vizitator inesislove
Reputație: 0
On 1/22/2021 at 2:01 PM, Guest mareleshaf said:

ca-i plake circul si sa fie an centru atentiei, asa ca prietenii ei inesluta

Circul ii place lui pisicuts 

el castiga bani din postari . Voi atacati pe oricine si v-ati astepta ca toata lumea sa taca , in caz contrar spuneti ca tot persoanelor atacate le place circul

;)

Link spre comentariu

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 5 ore, inesislove a spus:

Circul ii place lui pisicuts 

el castiga bani din postari . Voi atacati pe oricine si v-ati astepta ca toata lumea sa taca , in caz contrar spuneti ca tot persoanelor atacate le place circul

;)

si tie nu iti place inesuka ??

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...