Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Dacă îți pui silicoane o să fii și mai scumpă, este?  :laugh2

Poate te prind și eu săptămâna asta...  :feet  :felatie

du-te repede sa nu ratezi ca se dubleaza pretul dupa aceea :laugh2

sau cel putin du-te macar sa-i mai vezi sanii naturali

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Il poti face tu ! Conditia e sa fie miliardar !

 

P.s: Daca facem o petitie de cate semnaturi ar fi nevoie sa reconsideri ideea de a-ti taia tatele ? :innocent

 

Hmm .. chiar m-am gândit la asta , sa fac un topic cu vot ! :) sa vedem :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Oh nuu... trebuie sa vad minunații sâni înainte de a fi stricati de silicoane...

Păcat, mare păcat!

Ceva similar :

 

http://a.abcnews.com/images/News/ht_spanish_painting_jesus_badly_restored_thg_120822_wmain.jpg

 

Hmm .. chiar m-am gândit la asta , sa fac un topic cu vot ! :) sa vedem :)

Te rog, da, fă un topic de vot, I'm not even trolling

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Chiar ar trebui sa te mai gandesti cu operatia.Sanii arata ok si nu au nevoie de asa ceva..arunci banii total aiurea parerea mea.

Nu doar bani, dar își bate joc de darul dat de natură, delia, serios poți face altceva cu 4500 euro, dar e corpul tău, dacă alegi sa ți-l stici, e decizia ta, toți am luat decizii greșite în viață... De exemplu eu am toată încălzirea pe curent electric și plâng când vine factura enel :))

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Nu doar bani, dar își bate joc de darul dat de natură, delia, serios poți face altceva cu 4500 euro, dar e corpul tău, dacă alegi sa ți-l stici, e decizia ta, toți am luat decizii greșite în viață... De exemplu eu am toată încălzirea pe curent electric și plâng când vine factura enel :))

Cu centrala sau plasa in pardoseala ? :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu știu sa deschid topic cu vot :(

Lasa sanii asa cum sunt ca-ti sta foarte bine cu ceea ce ai ! Nu te prosti ca nu e nevoie de doua "baloane" ! Arati deja sexi cu ceea ce ai acum.... ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hmm .. chiar m-am gândit la asta , sa fac un topic cu vot ! :) sa vedem :)

Eu zic sa-ti bagi mintile in cap si lasa poll-urile deoparte .....treaba ta  , e vorba de sanatatea ta in joc pe care incerci sa ti-o degradezi cu buna stiinta . Majoritatea care si-au  montat PROTEZE au ajuns dupa 30 de ani sa le para rau ptr. decizia luata in pripa la tinerete. Ti-o spun prieteneste si dezinteresat. E corpul tau si tu alegi pana la urma cum doresti sa-l maltratezi ....doftorii sunt chiar bucurosi ca a mai aparut un caz , pe seama caruia sa-si dea corijenta . :)

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu zic sa-ti bagi mintile in cap si lasa poll-urile deoparte .....treaba ta  , e vorba de sanatatea ta in joc pe care incerci sa ti-o degradezi cu buna stiinta . Majoritatea care si-au  montat PROTEZE au ajuns dupa 30 de ani sa le para rau ptr. decizia luata in pripa la tinerete. Ti-o spun prieteneste si dezinteresat. E corpul tau si tu alegi pana la urma cum doresti sa-l maltratezi ....doftorii sunt chiar bucurosi ca a mai aparut un caz , pe seama caruia sa-si dea corijenta . :)

 

Hmm :(

Nu sunt singura femeie care și-a pus silicoane :) nu cred ca as pati ceva , imi doresc de mult timp lucrul asta , si fac dupa cum simt , nici o data nu mi-a părut rău de deciziile pe care le am luat :)'

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...